• Zobrazuje sa tovar, ktorý sa dá objednať a je dlhodobo nedostupný u dodávateľa

Na internete je foto vlajky bez kovových kruhov. Tunel, cez ktorý sa to má navliecť na vlajkonosišovú tyč je nepriechodný krz tie kovové obruče!

Reakcia obchodu ARMPEK.sk

Mrzí nás táto neopodstatnená recenzia, pretože celý proces nákupu prebehol správne a aj pri danom produkte je fotka správna (sú na nej kovové krúžky pre uchytenie vlajky). Zákazník bol kontaktovaný a v konečnom dôsledku bola objednávka v poriadku, žiaľ nechce pozmeniť túto recenziu.

• Reklamácia

Neodporúčam ! Obuv určená do snehu sa doslova rozišla po dva a pol mesiaci používania. Pani od nich mi odpíše že sme ju zle používali , aj keď na začiatku uviedla že je do snehu ( ako ju aj muž využíval - keďže to boli čižmy demar s vložkou vnútri), ešte z nás spraví blbcov že obuv nie je určená ako pracovná !!!!!!! Takže obuv sme mali dať asi do vitríny a pozerať sa na ňu . Pri prechádzkach do hory prosím levitujte v ich obuvi , pretože keď budete normálne kráčať tak dopadnete ako my ! Nikdy viac !!!!!

Reklamovaná obuv bola zakúpená zákazníkom v novembri 2022. Koncom
    apríla 2023 sme obdržali otázku zákazníka , ako môže obuv reklamovať.
    K e-mailu boli priložené fotografie , kde je zjavne vidieť, že obuv bola
    extrémne namáhaná (kompletne zničená a špinavá od blata). Reklamáciu je podľa
    reklamačných podmienok potrebné zaslať čo najskôr po vyskytnutí sa chyby tovaru
    a daný dovar ďalej nepoužívať, aby sa viac neznehodnotil. Z fotiek je jasne
    viditeľné, že po zistení poškodenia bola táto obuv nosená ďalej, až po úplne
    zničenie. Zákazník taktiež uvádza, že danú obuv si zakúpil na odporúčanie
    známeho, ktorý používa túto obuv vyše roka a je nepoškodená. Je na zváženie, či
    je chyba skutočne v tovare...

Nie vždy je chyba spôsobená z dôvodu nekvalitného výrobku. Mrzí nás,
    že na tejto platforme sa smie s nespokojnosťou vyjadriť len zákazník. No
    predajca nemá priestor na vyjadrenie nespokojnosti s korektnosťou prístupu
    zákazníka či nesplnenia reklamačných podmienok.

• Fajn cena
    • Zlý popis

Reakcia obchodu ARMPEK.sk

Sme veľmi prozákaznícky a ústretovo orientovaná firma. Viackrát
    sme zákazníka kontaktovali, aby sme zistili dôvod jeho nespokojnosti s našimi
    službami. Netušíme, prečo nám zákazník dal takúto recenziu. Vyjadrenie
    zákazníka bolo stručné. Tvrdil, že si už nepamätá prečo takto recenzoval a
    pokiaľ ho budeme ešte kontaktovať, tak nás nahlási za obťažovanie. Mrzí nás
    takáto referencia, aj celá situácia.

Aj pri maximálnej snahe, v tomto prípade nedokážeme vyjsť zákazníkovi v
    ústrety.

Pomýlili si farbu tovaru a ani sa mi mi neospravedlnili že to poplietli.

Reakcia obchodu ARMPEK.sk

mrzí nás táto situácia a radi by sme ju vyriešili k Vašej spokojnosti.
    Nesprávne dodaný tovar Vám kedykoľvek vymeníme a samozrejme na naše náklady.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Spokojnosť

Super nákup potešilo

• Nedá sa nič poriadne objednať a skúšal som si niečo objednať furt to nešlo a potom mi prišiel e-mail o vytvorení objednávky 2krat čiže veľká nespokojnosť a o zasekanosti ani nehovorím

• Ako môžem niečo hodnotiť keď tovar ktorý som chcela ste mi volali a už nebol???