Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

Jednoducho povedané super. Čo som hľadal to som našiel

Veľmi ochotný personál a aj mailová komunikácia.

Rýchle dodanie,výborná komunikácia

• rýchle vybavenie
    • kvalita ponúkaného tovaru

• rychle dodanie
    • dobra komunikacia
    • najlepsie ceny co som nasiel

Tričká mestská polícia, ktoré ste mi poslali, neboli totožné s tričkom , ktoré prezentujete na vašej stránke.
    Farba čierna,tričko tenučké , podtlač , robil ju začiatočník.Presný opak trička, ktoré je na stránke v ponuke.
    Som mestský policajt, chcel som ich nosiť v práci. V tejto kvalite, ktorú ste mi poslali je to nemožné.
    Tak z mojej strany je to len sklamanie.

Reakcia obchodu ARMPEK.sk

Vážený pán Michal,

Vaša negatívna skúsenosť nás mrzí. Tričká MESTSKÁ POLÍCIA a SECURITY predávame pravidelne vo veľkých množstvách. Zákazníci si ich opakovane objednávajú a sú s nimi spokojní. Vašu recenziu považujeme preto za neopodstatnenú a veľmi subjektívnu. Napriek tomu, že sme názoru, že chyba na našej strane nevznikla, pokúšali sme sa danú situáciu s Vami riešiť k Vašej spokojnosti. Našu snahu o nápravu danej situácie ste bohužiaľ niekoľkonásobne odignorovali. Myslíme si, že sklamanie z tejto situácie je skôr na našej strane.

• V prípade, že tovar nie je práve na sklade, obchod kontaktuje telefonicky a navrhne iný tovar, resp. informuje, kedy bude doručený pôvodný.
    • Objednávka vybavená v priebehu 2 dní.
    • Profesionálny, empatický prístup zástupkyne obchodu pri telefonickej komunikácii.

ok

Reakcia obchodu ARMPEK.sk

radi by sme sa spýtali, či bolo s Vašou objednávkou všetko v poriadku alebo Vám vieme nejako pomôcť?

rýchle dodanie tovaru

Dobrá cena a kvalita

Skvelý obchod. Perfektný tovar. Veľmi rýchle doručenie. Super komunukácia, s veľmi milou pani.

• Rychle dodanie
    • Dobre ceny

Super cena, dobra kvalita ,v origos odevnych firmach za totozne tricko 30 eur tu necelych 9.
    Nemam co viac dodat, z mojej strany spokojnost.

Výborná komunikácia, rýchle dodanie

• kvalite zodpovedajúca cena
  • spoľahlivosť, rýchlosť dodania, podanie informácie v prípade, ak nebol tovar práce na sklade

En nagyon meg vagyok elegedve es köszönöm szépen az együttműködést