Nemá návod ani manuál v slovenčine ani v češtine .

• Tovar došiel v poriadku a včas
    • Pri nákupe nebolo jasné na akú dĺžku listu sa brúska hodí. Na moju jednoručnú sa nehodí a ani neviem, aký priemer pilníka by som mal kúpiť

• Treba si dávať veľký pozor pri názve produktu, lebo som si myslel že kupujem značku METABO, ale bola to neznamená značka, len názvom sa podobala a tým pádom to bolo predražené

Tovar som si objednal a platba bola prevedená na účet cez ich stránku a do dnešného dňa tovar nedorazil

Obchod je čistá katastrofa. Od nich už nikdy nič. Kým platíte vy, tak sú rýchli, ale keď treba peniaze vrátiť, tak samé obštrukcie. Preberú balík po vrátení od prepravcu a o deň po prevzatí napíšu, že je poškodený a že sa z neho vylial benzin a odmietajú vrátiť peniaze. Takže nevidím peniaze ani od nich ani od prepravcu, keďže prepravca má potvrdenie, že balík bol prevzatý v poriadku. Komunikácia arogantná a celý čas mate pocit, že komunikujete s robotom, keďže sa pracovník nevie ani podpísať. Návrh na vratenie poškodenej centrály napísali, až keď som uviedla, že ich dám na ČOI. Podala som na nich podnet na ČOI. Od nich si už nič nekupujte. URČITE NEODPORÚČAM, RUKY OD NICH PREČ.

Reakcia obchodu Aretacia Rozvodov

Vážený zákazníku,

Rádi by jsme Vám uznali reklamaci, ale vraceli jste elektrocentrálu, ze které jste nevypustili benzín, před předáním kurýrovi. Ta byla navíc umístěna na paletu vzhůru nohama. Bohužel benzín vytekl a rozleptal lak na elektrocentrále. Veškerou fotodokumentaci jsme Vám odeslali.

• Tovar po 12 dňoch nebol doručeny.
    • Žiadna komunikácia .
    • Platba len kartou online, čo je nebezpečné!

• Strašné dlhé doručenie

• Dobrý výber tovaru. Dobré ceny.
    • Žiadna komunikácia
    • Zmätok v systeme

• Platba

Zlý nákup platba kde vyžadujú číslo karty a pritom som dal kuriérom

Aretacna sada neni presná určite veci od nich nesedia sú to asi poľske shity

• RÝCHLOSŤ
    • NESERIÓZNOSŤ

Tovar bol poslaný v poškodenom obale, tovar bol poškodený , odretý a zrejme už aj použitý! Okamžite po rozbalení som ho poslal naspäť, takže tovar nemám a peniaze za poštovné tiež nie! Maximálna neserióznosť!

• nespokojni

Je to slabiky materiál je to veľmi lanolne no čo už

Ak majú všetko v takej kvalite, ako bol môj nákup, tak radšej tu už nič nekupovať.

Objednal som si prechody medzi racnami a vsetky pasuju az na ten ktory najviac potrebujem z 3/4 na 1/2. 1/2 je v pohode no 3/4 je o pol mm mensi a nejde nasadit na razovy utahovak

Neodporucam stary olej vôbec nenatiahne len vrci.

• Dodané vrtáky boli tupé a nekvalitné

tovar nebol dodaný kompletne - chýbala skrutka na koliesko kompresora