• nedodržaný termín dodania
    • Tovar nemal priložený návod v slovenčine

• Dobrá komunikácia a okamžitá odozva.
    • Nepresná recenzia na produkt (deklarovaných 100 cm kábla, v skutočnosti 25 cm).
    • V mojom prípade som si vybral úplne shit produkt v hodnote 0,=€ - neviem, prečo to predávate... :-(

• Rychle dodanie

Slaba kvalita, material nic moc, hned to prasklo...

Príslušenstvo bolo rozbité

Buď som dostal nepodarok,alebo je to nekvalitný výrobca.

• Generátor došiel poškodený, vytečeny olej ,prasknutý vzduchový filter, rám generátora ohnutý , poškodený.
    • Následná reklamácia. Generátor prišiel ten istý. Pritom som ich žiadal o zaslanie nového. Vymenili fylter na generatore, kryt fyltra zase prišiel mierne prasknutý . Rám generátora stále ohnutý!!!
    • A totálna ale totálna drzosť z ich strany!!! Olej ktorý mal byť pribaleny k objednávke nedošiel!!! Takže generátor nemôžem ani vyskúšať!!!
    • Pritom výber predajcu som riešil podľa recenzií. Neodporúčam tohto predajcu.
    • Ak by som mohol priložiť foto do recenzií z poškodeného produktu odošlem!!!
    • Zbytočná strata času a komplikácie zo zakúpením produktom!!!
    • Celé zlé!!!

• Tovar nedošiel ani po urgovaní kuriera

neviem v akom stave je objednavka dostaval som zmatocne informacie

Kúpil som si krimpovacie kliešte ktoré nefungujú. Nechápem ako ich môžte mat v ponuke a predávať taký tovar

• Nekvalitný tovar z PL

Dobrý deň objednal som si nastrckove kľúče torx a prišli mi nastrckove kľúče šesť hrany.

Tovar mi bol doručený až na druhý krát a po vybalení som zistil že chýbajú niektoré veci po telefonáte k dodávateľovi mi oznámili že chýbajúce veci mi pošlú no zatiaľ nič a ani už neodpovedaju na mail tak som zvedavý ako to dopadne.

• Objednal som si a chýbali veci a poškodené pričom som ich na to informoval pri objednávke aj po doručený nedá sa dovolať na mail neriaguju

Je to lacne ale je velmi nepresne, musel som na tom spravit nejake upravy aby my to aspon pasovalo.

• Tovar mi nebol doručený a to som nan cakal 2 tyzdne.Treba si najskor poriešiť spolahlivú dopravu a potom riešiť predaj.

• Rozbitý kryt na motore,nádobka na farbu puknuta a kolieska na kompresore ohnute...

Reakcia obchodu Aretacia Rozvodov

Děkujeme za Vaši recenzi. Prosím kontaktujte nás abychom mohli tuto záležitost vyřešit([email protected]). Bohužel se jedná o poškození způsobené dopravou, které nemůžeme ovlivnit

S pozdravem,
    www.aretacia-rozvodov.sk

Po dnoch cakania na tovar mi nebol doruceny aj ked potvrdenie objednavky mi mailom bolo potvrdene a dokonca aj ze je tovar odovzdany kurierovy. Kedzte nechodil a potreboval som ho surne som do eshopu telefooval a tam mi bolo povedane ze sa ospravedlnuju ale tovar nemali na sklade a na dlasi nakup mi bola ponuknuta 5 percentna zlava?!

• Lacný nekvalitný a nepresný výrobok...

Reakcia obchodu Aretacia Rozvodov

Děkujeme za Vaši recenzi. Pokud nejste s výrobkem spokojen, máte právo ho vrátit. Prosím kontaktujte nás na [email protected]

Tým AR

• Zla kvalita tovaru

na žiadosť o cz alebo sk manual som nedostal manual ani žiadnu odpoved