Majiteľ veľmi ochotný s dodaním.

• Nakupujem ti často. Majiteľ je veľmi ústretoví a ma dostatok tovaru skladom. Najväčšiu výhodu vidím v rýchlosti dodania. Vždy budem len odporúčať.

Tovar bol na sklade ale po mojej objednavke už bol nedostupný a teraz čakam už dva tyždne a nič. Radčej objednam z čiech a mam to doma do troch dní.

• Objednal som si ryby Razbory, zrejme nepresli karantenou po dovoze a po doruceni som nasiel 2 rybky mrtve. Ocenujem ochotu obchodu a majitela poslat tovar co najskor,lenze nasledne po tel rozhovore v ktorom som uviedol, ze 2 rybky neprezili prevoz, ma majitel uplne seriozne ujistil,ze to bude reklamovat u dodavatela a vrati mi peniaze. ide tu o smiesne 4 eura, ale ked raz nieco poviem tak to plati no a pan majitel mi uz neodpoveda ani na maily. Takze tento obchod uz nedoporucujem a urcite si uz z tadialto nic neobjednam.

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Ospravedlňujeme sa za neskoršie vybavenie vašej reklamácie. Dnes sme opravu vykonali a peniaze zaslali späť. Ďakujem T.

Objednaná PH sonda 24.8.2022, odvtedy žiadna reakcia okrem formulára spokojnosti dňa 8.9.2022. aj dnes 26.9.2022 je na stranke e-shopu tovar dostupný do 7 dní, max 30 dní. ak niečo neviete dodať, aspoň si aktualizujte stránku e-shopu.

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

ďakujem za Vašu reakciu. Žiaľ aktuálne sa jedná o nedostatkový tovar, ktorý po pár týždňoch čakania konečne zajtra dorazí k nám na sklad. Hneď po naskladnení Vám Vašu objednávku zasielame.
    Žiaľ ani dnes (13:58) ani minulý týždeň sa nám nepodarilo s Vami spojiť telefonicky z t.č. 0902 200 222, aby sme vás informovali o stave objednávky. Ospravedlňujem sa, nabudúce Vám pošleme aj e-mail. Máme za to, že je lepšie nás počuť, ako len dostatávať automatické správy o nedostupnosti tovaru. Popracujeme na to a v budúcnosti Vás budeme lepšie kontaktovať. Pekný deň.

Super pristup od objednania,komunikacia az po osobne vyzdvihnutie.

Ďakujeme za hodnotenie, T.

• Dobrá cena pekný veľký trs machu

Ďakujeme za hodnotenie, T.

• ochotny a priatelsky predajca
    • dobry vyber
    • dobre ceny

Fajn obchod, este sa zastavim :)

Ďakujeme za hodnotenie, T.

• Mají rostlinky, které jinde neseženu.
    • Komunikace a rychlé dodání.

• Spokojnosť maximálna

Ďakujeme za hodnotenie, T.

Robíte si zo mňa srandu? Tovar som dávno zaplatil a keď volám na uvedené číslo tak zjavne majiteľ ma len zruší a ani sa so mnou nebaví. Ste reálna firma na akvaristické potreby, alebo sa jedná o podvodnú firmu vymámiť od ľudí peniaze. Žiadam vás do zajtra o reakciu na tel.: 0904408322. Aj keď sa jedná na šťastie len o 14€, okorením vám to určite.

• Ochota a rýchlosť dorucenia

• Rýchle dodanie, komunikácia

• Výborná komunikácia a ústretový prístup

• Geniálny majiteľ aj rady od neho priamo na mieru
    • Rastlinky prišli krásne zabalené, neporovnateľne lepšie oproti iným obchodom
    • Stav rastliniek - krásne pestované
    • Majiteľovi ide o spokojnosť zákazníka, cítiť z neho ochotu vďaka čomu plánujem nákup aj do budúcna

Ďakujem veľmi pekne za objednávky, vždy vybavené, pokiaľ som mal otázky dalo sa skontaktovať s majiteľom, ktorý mi pomohol zachrániť akvarium :) veľká vďaka !

• Skvelá komunikácia cez mesenger
    • Rybičky dôkladne zabalené a doručené v poriadku.
    • Určite objednám aj nabudúce

• Doručenie bolo 5-7 dní.Zatial nič.

• Rychlost dodania

• Ochota nájsť riesenie
    • Príjemné komunikácia
    • Mali to, čo som chcel

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Ďakujeme za hodnotenie :)

• rastliny dosli bez poskodenia
    • velmi kvalitne balene

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Ďakujeme za hodnotenie :)