• Môžem hodnotiť,len negatívne, keďže objednaný a vyplatený tovar doteraz neprišiel. Z dňa 29.01.2024

• Dlhé dodanie tovaru ktorý je skladom,
    • Ignorácia obchodu
    • Tovar možno ani nie je skladom

Tri krát som nakupoval z obchodu, tri krát problémy, objednal som rybičky, sáčok bol rozviazaní, polovička rybičiek to neprežila, druhý krát som objednal rastlinku, ktorá bola skladom, po dvoch týždňoch mi volali, že z nejakých dôvodov tú rastlinku nemajú, po tretí krát som objednal tri rastliny, všetky skladom, viac kusov, po dvoch týždňoch som im písal, že to chcem zrušiť, pokiaľ to neodoslali, že sa na to pozrú, o týždeň som dostal email, že zásielku pripravujú, opäť som im písal, že som mimo Slovenska. O týždeň som dostal email, že to odoslali, zásielku nemal kto prevziať, tak bola vrátená. Takže rastliny čo majú akože na sklade sa čaká 4 týždne. Nakupujem z akvazahrada, či shrimp , zásielky sú doma za dva dni , no nie však u aquascaperi. Takto sa to nerobí! Úplne ignorovali zrušenie objednávky

Tovar som nedostal a napriek niekoľko mailov písaných s dotazom na dodanie, stále žiadna odpoved

Objednal som 29. 6. 2023, napriek niekoľkým urgenciám nemám 5. 9. ani tovar ani peniaze.

• Zaplatený tovar som nedostala, obchod so mnou nekomunikuje. Prevádzku som na adrese nenašla.

Celkovo som veľmi nespokojná. Nemám tovar ani peniaze, pokúšam sa kontaktovať predajcu, zatiaľ bez úspechu.

• Široký sortiment
    • Prijateľné ceny
    • Žiadna komunikácia
    • Tovar "do 7 dní" nedorazil ani po 14

Tovar bol zaplatený kartou ihneď po objednaní. Zo strany eshopu žiadna komunikácia (okrem tej automatizovanej). Na maily neodpovedajú.

Nemám peniaze, nemám tovar, nemám info.

• Pekne vyzerajúca a prehľadná stránka obchodu
    • Objednával som 5.12 a je 16. 12 a doteraz žiadna odozva obchodu. Ešte dodám, že som objednal rastliny, ktoré boli skladom

Neviem čo mám hodnotiť, keďže mi nič neprišlo, okrem tohto dotazníku spokojnosti.

Tovar bol na sklade ale po mojej objednavke už bol nedostupný a teraz čakam už dva tyždne a nič. Radčej objednam z čiech a mam to doma do troch dní.

• Objednal som si ryby Razbory, zrejme nepresli karantenou po dovoze a po doruceni som nasiel 2 rybky mrtve. Ocenujem ochotu obchodu a majitela poslat tovar co najskor,lenze nasledne po tel rozhovore v ktorom som uviedol, ze 2 rybky neprezili prevoz, ma majitel uplne seriozne ujistil,ze to bude reklamovat u dodavatela a vrati mi peniaze. ide tu o smiesne 4 eura, ale ked raz nieco poviem tak to plati no a pan majitel mi uz neodpoveda ani na maily. Takze tento obchod uz nedoporucujem a urcite si uz z tadialto nic neobjednam.

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Ospravedlňujeme sa za neskoršie vybavenie vašej reklamácie. Dnes sme opravu vykonali a peniaze zaslali späť. Ďakujem T.

Objednaná PH sonda 24.8.2022, odvtedy žiadna reakcia okrem formulára spokojnosti dňa 8.9.2022. aj dnes 26.9.2022 je na stranke e-shopu tovar dostupný do 7 dní, max 30 dní. ak niečo neviete dodať, aspoň si aktualizujte stránku e-shopu.

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

ďakujem za Vašu reakciu. Žiaľ aktuálne sa jedná o nedostatkový tovar, ktorý po pár týždňoch čakania konečne zajtra dorazí k nám na sklad. Hneď po naskladnení Vám Vašu objednávku zasielame.
    Žiaľ ani dnes (13:58) ani minulý týždeň sa nám nepodarilo s Vami spojiť telefonicky z t.č. 0902 200 222, aby sme vás informovali o stave objednávky. Ospravedlňujem sa, nabudúce Vám pošleme aj e-mail. Máme za to, že je lepšie nás počuť, ako len dostatávať automatické správy o nedostupnosti tovaru. Popracujeme na to a v budúcnosti Vás budeme lepšie kontaktovať. Pekný deň.

Robíte si zo mňa srandu? Tovar som dávno zaplatil a keď volám na uvedené číslo tak zjavne majiteľ ma len zruší a ani sa so mnou nebaví. Ste reálna firma na akvaristické potreby, alebo sa jedná o podvodnú firmu vymámiť od ľudí peniaze. Žiadam vás do zajtra o reakciu na tel.: 0904408322. Aj keď sa jedná na šťastie len o 14€, okorením vám to určite.

• Doručenie bolo 5-7 dní.Zatial nič.

Vysoké ceny, veľmi dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme za Vašu zlú skúsenosť a verím, že nám dáte šancu Vašu skúsenosť napraviť.
    Ďakujeme, tím aquascaperi.sk

Po 10 dňoch tovar ešte nedorazil tak nemám čo hodnotiť....

Čistá sranda. Tovar ešte nemám, na otázku mi neodpovedajú.

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Ospravedlňujeme sa za dlhšie vybavovanie Vašej objednávky, chýbajúci tovar dlhšie cestoval k nám na sklad. Verím, že nabudúce Vám dodáme všetko načas.

Opäť už druhý krát tovar nedorazil ani do 7 prác.dní.

• super výber tovaru aj z tej vyššej triedy
    • ponuka rastlín
    • 21 dní od potvrdenia a zaplatenia objednávky stále netuším, kedy bude doručená. Vedel som, že budem týždeň čakať, ale prešli ďalšie 2 a nedostal som ani odpoveď na mail.

Verím, že sa objednávka ku mne dostane a celú vec čoskoro uzavrieme.

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie na skompletizovanie Vašej objednávky. Čakali sme na dodanie tovaru, ktorý nebol na sklade ani u jedného z dodávateľov. Objednávku sme vybavili hneď ako prišla posledná časť. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

Objednávka ani po 2 týždňoch nedorazila. 2 x ubezpečoval že to posiela , dodnes nič nedoslo.

Dlha doba cakania
    Zmätky pri vybavovaní

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Ďakujem za vaše hodnotenie. Prosím zareagujete na náš e-mail aby sme celé nedorozumenie vyriešili k vašej spokojnosti. Ďakujeme

• neplnenie dodody

Reakcia obchodu aquascaperi.sk

Dobrý deň, prosím kontaktujte nás na [email protected] aby sme doriešili neplnenie našej dohody. Ďakujeme