Ok

• Komunikácia
    • Bezpečné balenie
  • Môžem hodnotiť,len negatívne, keďže objednaný a vyplatený tovar doteraz neprišiel. Z dňa 29.01.2024

• Oceňujem možnosť osobného odberu kedže sa jedná o živé stvorenia.
    • Všetko potrebné k správnej adaptácii živočíchov mi bolo vysvetlené.

• Dlhé dodanie tovaru ktorý je skladom,
    • Ignorácia obchodu
    • Tovar možno ani nie je skladom

Tri krát som nakupoval z obchodu, tri krát problémy, objednal som rybičky, sáčok bol rozviazaní, polovička rybičiek to neprežila, druhý krát som objednal rastlinku, ktorá bola skladom, po dvoch týždňoch mi volali, že z nejakých dôvodov tú rastlinku nemajú, po tretí krát som objednal tri rastliny, všetky skladom, viac kusov, po dvoch týždňoch som im písal, že to chcem zrušiť, pokiaľ to neodoslali, že sa na to pozrú, o týždeň som dostal email, že zásielku pripravujú, opäť som im písal, že som mimo Slovenska. O týždeň som dostal email, že to odoslali, zásielku nemal kto prevziať, tak bola vrátená. Takže rastliny čo majú akože na sklade sa čaká 4 týždne. Nakupujem z akvazahrada, či shrimp , zásielky sú doma za dva dni , no nie však u aquascaperi. Takto sa to nerobí! Úplne ignorovali zrušenie objednávky

Tovar som nedostal a napriek niekoľko mailov písaných s dotazom na dodanie, stále žiadna odpoved

Objednal som 29. 6. 2023, napriek niekoľkým urgenciám nemám 5. 9. ani tovar ani peniaze.

• Zaplatený tovar som nedostala, obchod so mnou nekomunikuje. Prevádzku som na adrese nenašla.

Celkovo som veľmi nespokojná. Nemám tovar ani peniaze, pokúšam sa kontaktovať predajcu, zatiaľ bez úspechu.

• Velmi ochotný personal vynikajuca kvalita tovaru

Nakupujem často a veľká spokojnosť, odporucam

• Objednavka vybavena rychlo, presne, bez problemov.

• Široký sortiment
    • Prijateľné ceny
    • Žiadna komunikácia
    • Tovar "do 7 dní" nedorazil ani po 14

Tovar bol zaplatený kartou ihneď po objednaní. Zo strany eshopu žiadna komunikácia (okrem tej automatizovanej). Na maily neodpovedajú.

Nemám peniaze, nemám tovar, nemám info.

• Dobrá komunikácia
    • Výdajné miesto je tak trochu skryté

• Kvalita, ponuka, odbornost

nakupujem tu uz niekolko rokov

• Kvalita, odbornost, poradenstvo

• sortiment
    • ceny
    • rýchle vybavenie

1+++

• osobný prístup
    • široky sortiment kvalitných produktov

S týmto obchodom som doposiaľ maximálne spokojný. Majiteľ je príjemný človek, ktorý mi vždycky dobre poradil. Našiel som vždy všetko, čo som potreboval

• Pekne vyzerajúca a prehľadná stránka obchodu
    • Objednával som 5.12 a je 16. 12 a doteraz žiadna odozva obchodu. Ešte dodám, že som objednal rastliny, ktoré boli skladom

Neviem čo mám hodnotiť, keďže mi nič neprišlo, okrem tohto dotazníku spokojnosti.

Majiteľ veľmi ochotný s dodaním.