• Málo kusov majú naskladnených veľa je aj nedostupných ale na internetovej stránke sa stále ukazujú ako dostupné . Nepochopím prečo majú na stránke produkty ktoré nie sú schopní dodať ….

• Zlý zvuk
    • Slabá výdrž batérie
    • Hlúpo blikajú
    • Nedajú sa napraviť v uchu bez toho, aby ste použili nejaku zbytočnú funkciu, ktoré sa nedajú vypnúť
    • Šuštia

Neodporúčam nikomu, najhoršia kúpa

• Ziadala som o reklamaciu, poslala som poskodeny tovar spat na zaklade dodania noveho ...nikto sa neozval ani nova zasielka ani peniaze !

Nerozumiem prečo, ale tovar nedorazil ani po 3 týždňoch

Tovar som si objednala 8.12. Do dnešného dňa mi doručený nebol. Nemôžem hodnotiť pozitívne, keďže objednávku neboli schopní vybaviť počas 13 dni.

• Tovar nebol dodany a obchod neodpovedal ani na moj mail, v ktorom som ziadala vysvetlenie .

Stránka bola prehľadná, s objednávkou nebol problém. Avšak tovar mi zatiaľ doručený nebol (cca po 2 týždňoch od objednávky) . Ak dorazí, obchod odporúčam.

• Poškodený dodaný tovar

• Pred 6 dňami som si u vás objednal vodotesné púzdro pre iPhone a do dnešného dns mi tovar nebol doručený .

Týždeň od objednania a stále nemám doma kabel

• Slúchadlá nejdu

• mailom korektne reagujú na otázky
    • opakovane sa nedá dovolať na ich telefónne číslo
    • produkty uvádzané ako vhodné pre iPhone 13 mini sú úplne nevhodné - nefungujú

• Rýchlosť dodania.

Obal na iPad, ktorý som si objednal bol nekvalitný. Lacný materiál, nie úplne dobre sedel na ipade. Chýbali magnety, ktoré slúžia na uchytenie krytu k displeju. Bol som z toho sklamaný a tovar posielam naspäť.

• tovar prišiel rýchlo.
    • nabíjačka mi mobil nenabíja.

• Trvalo tri dni kym odoslali objednavku aj ked všetko bolo na sklade.
    • Nekvalitny tovar

Tovar obal na iPad bol poškodený

Pár dni mi hrali a potom už prestalo hrať jedno slúchadla

Objednávka mi ešte neprišla

• Bol mi doručený iný výrobok ako som si objednal

Hrôza a des už druhýkrát nefungovala vôbec klávesnica neodporúčam tento obchod!!!