Tovar je nefunkčný

• Jedine, ze celkom rychlo dodali tovar.

Napisem sem nieco o tovare. Kedze nizsie v dotazniku spokojnosti o tom nie je ani zmienky. Tovar bol sice doruceny vcas, ale je to strasny smejd. Jeden obal na iphone 12 sme este iba rozbalili a uz sa rozpadol, taky vinovy, spodok zlaty a okraj okolo fotakov (vsetko hned odpadlo), zostal iba obycajny obal. Dalsie dva obaly na iphone 13 PRO, krive, nesedia poriadne, zle odliate. Kupene asi na Aliexpress, v Cine a predavaju to ako originaly. Nespokojna som, nikdy viac.

• Štandard

Žiadne

extremne dlho trvalo dorucenie..som zvyknuty,objednam a na druhy den mi je tovar doruceny..
    Karbonovy kryt na hodinkach apple-watch vydrzal presne 2hodiny od nasadenia na hodinky a potom sam od seba praskol v lavom hornom rohu..som zubny lekar,a pri osetrovani pacienta ten kryt praskol a padol na zem..

• Výber rôzneho príslušenstva
    • Cena zodpoveda kvalite daného produtku
    • Prehľadný online e-shop
    • Rýchla expedícia

Obal bol nerovný (zvrásnený, vlnovkovitý povrch) a hlavne z vnútornej strany vyzeral, ako keby bol namočený a znovu vysušený ( podobne ako na namočenom a vysušenom kartónovom papieri zostal povrch po vysušení nerovný - nie hladký), čo pôsobí neesteticky.

• Náramok z činy ktory ma zle velkosti, 15€ na appleking a 1.34€ na aliexpresse

Objednal som kryt, ktorý mal byť podľa popisu a podľa fotografie mäkký, ohybný a mal pokryť celý rám mobilu. Doručený mi bol tvrdý, nepoddajný, plastový obal s úplným výrezom spodnej časti mobilu. Popis a fotografie nezodpovedajú skutočnému produktu.

• Kartónik obalu bol otvorený a obal vyzeral skúšaný.
    • Doručenie trvalo dlhšie ako zvyčajne

• Iný tovar ako som si objednala

Prišiel zlý model obalu na iPhone za 97eur wau ja mám IPhone 14 Pro max a nemate tam vuobec adresu na vrátenie tovaru

• nabíjajú sa aspoň airpody, pevná konštrukcia
    • nefunguje nabíjanie telefonu
    • nefunguje nabíjanie hodiniek

Veľmi ma mrzí že mi tovar doraz taký aký mi dorazil. Dal som si záležať na tom aby som vybral obchod kde recenzie na tento produkt sú viac pozitívne ako negatívne a myslel som si že práve váš obchod bude ten pravý z ktorého mi príde kvalitný produkt. Tovar budem chcieť určite reklamovať

Na stránke píšu, že doručenie do 1-2 pracovných dní. Keď som volala na 2. deň tak mi bolo povedané, že to LEN odošlú na 3-4. deň. Nakoľko som sa spoliehala na doručenie do 2 pracovných dní, tak som bola nútená objednávku zrušiť a objednať cez inú stránku a bohužiaľ si priplatiť za expresne doručenie.
    Zbytočné zavádzanie. Keby hneď napísali, ze to doručia až na 4. deň, hneď by som objednala z inej stránky.

• objednala som slúchadlá a po mesiaci sú nefunkčné

• Dlha dodacia doba
    • support nereagoval na môj email ohľadom mnou vytvorenej objednavky

Neuodporučam iba ak by ste chceli čakať 3-4 tyždne, vtom prípade ano

• Dlhá čakacia doba púzdro mi neprilieha na mobil

• Tovar je nekvalitný, bezdrôtová nabíjačka vôbec nefunguje

• Veľký a bohatý výber, rýchlosť spracovania objednávky
    • Katastrofálna komunikácia
    • Neochota

Obal som objednal 26.12.2022 a do dnešného dňa tj 6.1.2023 mi nebolo oznámené ani to že tovar bol odoslaný. Netuším či ten eshop je funkčný alebo nie.
    Predpokladám že tam asi pracujú deti a momentálne si užívajú vianočné prázdniny.

• Po rozbalení bola prázdna krabička , slúchatka chýbali. Takže ďalší podvodníci. Písala som mail a nikto to zatiaľ nerieši.

Určite neodporúčam kupovať z tohto obchodu