• Najlepšia cena, rýchlosť dodávky

Myslel som ze je to fejk obchod no na počudovanie mi tovar dorazil cca za tri dni, problém je ze sa opis nezhodoval s realitou, samozrejme komunikácia 0 bodov! odoslal som mail asi na tri adresy a nic! Akože mne to v tomto prípade nevadí cena bola dobrá ale neviem si predstaviť že si niekto z vás objedná nieco biele a príde mu niečo čierne! A nikto nereaguje na maily! Na obale mohli tiež zapracovať pôvodný obal prelepené paskou.

Super, objednaný tovar som na druhý deň obdržala.

Tovar som si objednala a keď vyše týždňa nechodil písala som čo sa stalo a prečo nebol doposiaľ odoslaný, keďže bol skladom, ihneď k odoalaniu. Odpísali, že neprijali moju platbu a objednávka bola stornovaná. Poslala som teda doklad o zaplatení, nato mi odpísali, že teda platbu dohľadali, lebo nebola pod správnym variabilným symbolom. Všetky údaje k platbe som však zadala také, aké mi poslali. Dnes mi konečne prišiel mail, že tovar bude doručený. Tak snáď sa tak stane. Majú v tom nejaký chaos.

• Rýchla dodávka
    • Nemám

• tovar je podstatne lacnejší
    • chýba telefonický kontakt

• Samé klamstvo na stránke.Hrozna komunikácia,dodacia doba hrozná.

• Vše proběhlo v pořádku

Vrelobodporúčam,rýchle doručenie tovaru

• Garanciu dáva predajca, takže v prípade nefunkčnosti tovaru autorizovaný servis neopravý tovar vrámci záruky.
    • vôbec nás neinformuju o objednávke,nevieme kedy príde..až si myslíme, že stránka z ktorej sme objednali tovar je nejaka zvláštná..

• Cena, rýchlosť vybavenia

• Ponúkajú neexistujúci tovar.

Ponúkajú tovar, ktorý je údajne na sklade, ale reálne nie je dostupný a jeho cena je lákavá, ale rovnako nereálna. Po objednaní zmizne tovar z ponuky aj z Heuréky a potom objednávku stornujú. V eshope je jednoducho neporiadok.

Rychle dodanie.

• Dobrá cena a krátka doba doručenia

• Dobrá komunikácia s reklamačným servison
    • Prišiel mi iný tovar, ktorý som musela poslať naspäť poštou do Prahy. Tovar, ktorý som si objednala dokonca ani v skutočnosti nemajú.

• dobra cena, rychle dodanie

• Rychlost. To bolo na druhy den dorucene. Topka. A vsetko v poriadku.