Všetko prebehlo v poriadku, bez problémov a komplikácií. Obchod odporúčam.

• kvalita
    • bezproblémové dodanie

Bol by darcek na vianoce

• bohatý výber
    • primerané ceny

• Rýchle dodanie tovaru.

• Promtnosť a ústretovosť pri nákupe. Odporúčam

• Cena hľadaného tovaru.

• Rýchlosť dodanie
    • Perfektná cena
    • Tlačiareň, čo sa nedá už len tak kúpiť a majú ju na sklade

Kupoval som myslím dva, tri krát väčšie objednávky a vždy bolo všetko bez problémov a expresné.

Objednala som si smart hodinky v čiernej farbe ale prišli mi hodinky v zlatej farbe. Keď som písala na zákaznícku linku, bolo mi povedané, že čierne hodinky vôbec nemajú na sklade a ani mať nebudú a jediná moja možnosť je vrátiť tovar. Napriek tomu, že som to s nimi riešila, na webovej stránke bolo stále možné tie hodinky objednať aj pár dni na to. To mi príde ako účelové klamanie ľudí aby si od nich objednali. Celé vrátenie tovaru bola čistá katastrofa. Keď si od nich človek objednáva, príde kuriér hneď na ďaľší deň, ale keď sa jedná o vrátenie a hľavne z ich chyby, kuriéra neposielajú. Človek musi ísť na poštu a zaplatiť za dobravu do čiech. Musela som posielať 3 emaily, kým mi preplatili náklady na dopravu a v každom vysvetlovať, že nevraciam tovar z mojej vôľe ale že kvôli ich chybe. To ani nehovorím o neochote a veľmi nepríjemnom jednaní. Tento eschop neodporúčam.

• Zrušili mi objednávku o čom ma vôbec neinformovali
    • Po týždni, keď tovar nedorazil, sme kontaktovali tento obchod, kde mi oznámili že naša objednávka bola stornovaná
    • Pri konfrontácii sa iba vyhovárali že mi bol zaslaný mail, ale to v skutočnosti nie je pravda, obdržali sme mail iba o zhrnutí objednávky a následne faktúru

obchod absolútne NEODPORÚČAM, zavádzajú a klamú zákazníkov

Vsetko prebehlo bez problemov. Odporucam.

super

Všetko prebehlo ako malo, len doručenie trvalo dlhšie ako som predpokladal (pravdepodobne vina na strane prepravnej služby).
    Balík mohli lepšie zabaliť aby nebolo vidno čo je dnu +dať štítok "krehké".

• Tovar prišiel veľmi rýchlo aj kuriér bol profesionál

• Najlepšia cena, rýchlosť dodávky

Myslel som ze je to fejk obchod no na počudovanie mi tovar dorazil cca za tri dni, problém je ze sa opis nezhodoval s realitou, samozrejme komunikácia 0 bodov! odoslal som mail asi na tri adresy a nic! Akože mne to v tomto prípade nevadí cena bola dobrá ale neviem si predstaviť že si niekto z vás objedná nieco biele a príde mu niečo čierne! A nikto nereaguje na maily! Na obale mohli tiež zapracovať pôvodný obal prelepené paskou.

Super, objednaný tovar som na druhý deň obdržala.

Tovar som si objednala a keď vyše týždňa nechodil písala som čo sa stalo a prečo nebol doposiaľ odoslaný, keďže bol skladom, ihneď k odoalaniu. Odpísali, že neprijali moju platbu a objednávka bola stornovaná. Poslala som teda doklad o zaplatení, nato mi odpísali, že teda platbu dohľadali, lebo nebola pod správnym variabilným symbolom. Všetky údaje k platbe som však zadala také, aké mi poslali. Dnes mi konečne prišiel mail, že tovar bude doručený. Tak snáď sa tak stane. Majú v tom nejaký chaos.

• Rýchla dodávka
    • Nemám