• Neviem, či to bola chýba obchodu, alebo dopravcu tovar mi prišiel poškodený, popraskané kryty ,kúpil som nové,obchod,chcel vyjadrenie dopravcu a naopak tak som to rieši po svojom dik.

Obratom prišiel email s potvrdením objednávky a odvtedy 7 dni ani mú ani bú . .

dodali mi nefunkčný výrobok.
    odmietli mi výrobok vymeniť ,
    zamietli mi odstúpenie od zmluvy.
    veľmi arogantný prístup k zákazníkovi pri riešení reklamácie, neustále odkazujúci na ich vnútorné obchodné podmienky (ktoré obchádzajú zákonné podmienky).
    POZOR na tento obchod!

• Neodporucam, nevedia dodat co by mali mat skladom

Tovar prišiel vo väčšej krabici vyplnený odpadom. Bol problém nájsť pribalený tovar v krabici. Harddisk bol v nej úplne stratený zalepený o kus špinavého igelitu. Viac odpadu nahádzaného, ako samotného tovaru. Je vidno, ako si vážia zákazníkov, keď im posielajú takéto balíky. Komunikácia s nimi zodpovedá, tomu čo nahádzali do krabice.

• mininalna az nulova komunikacia
    • tovar nedodany ani skoro po 2 tyzdnoch

Tovar oznacny skladom objednany 5.1., 22.1. stale nedoruceny. Minimalna komunikacia ohladom objednavky zo strany obchodu (ziadne aktualizacie o stave objednavky, odoslania, na moju otazku tyzden dozadu odpovedali ze nasledovny den budu posielat, tovar stale nemam)

• Komunikácia hrozná
    • Online chat len pre tých ktorý majú čas vysedávať
    • Odpovede z online chatu neúplné
    • Mail na reklamácie asi nevybavujú

Predajcu určite neodporúčam, tovar mi stále nebol doručený a predajcu, ktorý má peniaze za tovar to absolútne nezaujíma.
    Tovar odovzdal prepravcovi a na odpovede s online chatu čakáte večnosť. Sú strohé a bez záujmu o zákazníka. O mailovej komunikácii nehovoriac, maily na reklamaciách pracdepodobne neriešia. Po týždni nemám ani tovar ani peniaze.

Objednala som si smart hodinky v čiernej farbe ale prišli mi hodinky v zlatej farbe. Keď som písala na zákaznícku linku, bolo mi povedané, že čierne hodinky vôbec nemajú na sklade a ani mať nebudú a jediná moja možnosť je vrátiť tovar. Napriek tomu, že som to s nimi riešila, na webovej stránke bolo stále možné tie hodinky objednať aj pár dni na to. To mi príde ako účelové klamanie ľudí aby si od nich objednali. Celé vrátenie tovaru bola čistá katastrofa. Keď si od nich človek objednáva, príde kuriér hneď na ďaľší deň, ale keď sa jedná o vrátenie a hľavne z ich chyby, kuriéra neposielajú. Človek musi ísť na poštu a zaplatiť za dobravu do čiech. Musela som posielať 3 emaily, kým mi preplatili náklady na dopravu a v každom vysvetlovať, že nevraciam tovar z mojej vôľe ale že kvôli ich chybe. To ani nehovorím o neochote a veľmi nepríjemnom jednaní. Tento eschop neodporúčam.

• Zrušili mi objednávku o čom ma vôbec neinformovali
    • Po týždni, keď tovar nedorazil, sme kontaktovali tento obchod, kde mi oznámili že naša objednávka bola stornovaná
    • Pri konfrontácii sa iba vyhovárali že mi bol zaslaný mail, ale to v skutočnosti nie je pravda, obdržali sme mail iba o zhrnutí objednávky a následne faktúru

obchod absolútne NEODPORÚČAM, zavádzajú a klamú zákazníkov

Myslel som ze je to fejk obchod no na počudovanie mi tovar dorazil cca za tri dni, problém je ze sa opis nezhodoval s realitou, samozrejme komunikácia 0 bodov! odoslal som mail asi na tri adresy a nic! Akože mne to v tomto prípade nevadí cena bola dobrá ale neviem si predstaviť že si niekto z vás objedná nieco biele a príde mu niečo čierne! A nikto nereaguje na maily! Na obale mohli tiež zapracovať pôvodný obal prelepené paskou.

Tovar som si objednala a keď vyše týždňa nechodil písala som čo sa stalo a prečo nebol doposiaľ odoslaný, keďže bol skladom, ihneď k odoalaniu. Odpísali, že neprijali moju platbu a objednávka bola stornovaná. Poslala som teda doklad o zaplatení, nato mi odpísali, že teda platbu dohľadali, lebo nebola pod správnym variabilným symbolom. Všetky údaje k platbe som však zadala také, aké mi poslali. Dnes mi konečne prišiel mail, že tovar bude doručený. Tak snáď sa tak stane. Majú v tom nejaký chaos.

• Samé klamstvo na stránke.Hrozna komunikácia,dodacia doba hrozná.
    • vôbec nás neinformuju o objednávke,nevieme kedy príde..až si myslíme, že stránka z ktorej sme objednali tovar je nejaka zvláštná..

• Ponúkajú neexistujúci tovar.

Ponúkajú tovar, ktorý je údajne na sklade, ale reálne nie je dostupný a jeho cena je lákavá, ale rovnako nereálna. Po objednaní zmizne tovar z ponuky aj z Heuréky a potom objednávku stornujú. V eshope je jednoducho neporiadok.

• Dobrá komunikácia s reklamačným servison
    • Prišiel mi iný tovar, ktorý som musela poslať naspäť poštou do Prahy. Tovar, ktorý som si objednala dokonca ani v skutočnosti nemajú.

Obchod nema ziadny telefonicky kontakt, neda sa s nimi komunikovat, iba cez chat a ten vkuse “pada”. Obchod neodporucam.

Lákajú na akcie, ale majú problém s dodacou lehotou.

• Zatiaľ žiadne
    • Nedostatočná komunikácia

Ani po zaplatení vopred, neviete, ako dopadnete

• dostupnost tovarov
    • ceny v pohode. Ani premrstene, ani super akciove.
    • info o dodani sa nezhoduje so skutocnostou

pisane maju, ze im zalezi, aby zakaznik mal tovar co najskor, no ked mi dorucenie den meskalo (medzicasom mi od faktury neprislo ziadne info), pisal som im so ziadostou o preverenie stavu. Ziadny pokus o prozakaznicke "ospravedlnujeme sa...". Len "Dobry den, tu mozete zasielku sledovat...". Mozno som len ja uz narocny. Nastastie na tom nezalezalo az tak velmi, ale niekomu mozno bude, preto to pisem.

Objednal som si tlačiareň ktorá nebola vybavená funkciou ktorú potrebujem , chcel som ju vymeniť za inú , ale to už nebola vôľa , samozrejme ani snaha.
    Takže niky viacej