• - - -
  • Tovar mi zatiaľ nebol dodaný a preto nemôžem nič hodnotiť

Tovar ešte nemám doma, dlhá doba

• tovar dodaný bez návodu

• žiadne priebežné informacie, kašlete na zákazníkov, už vyše mesiaca mám zaplatený tovar ale ifo o stave žiadne PALECDOLE

táto firma nemá záujem o zákazníka ...... toť vše

• Ponukaný tovar v e shope v skutočnosti vôbec nemajú a keď sa ohlasite že ste tovar za 10dní nedostali tak Vám povedia,že sa stratil a obj.zrušia!!!

Vôbec nezadávať obj. je to len strata času !!!

• V ponuke tovar je, ale v skutocnosti tovar nemaju.

• Lacny remen do sijacieho stroju o polovicu ako pri konkurencnom eshope
    • Rychle dodanie
    • Rozmery sedeli
    • Klinovy Remen sice prisiel, ale v mieste spoju bol o dost sirsi asi na 3 cm ako zvysok. Takze sme ho museli zbrusovat, inak by sijaci stroj preklzoval a drhol. Aj tak to nie je uplne ok. Toto je zasadna chyba pri klinovom remeni.

Vid moje predosle komentare

• dnes je už 5.6. a tovar stále nemám

Chapem sucasnu situaciu, chyba mozno nie je na vasej strane :)

• Z obchodu sa nikto neunuval ma kontaktovat. Ani o pripisani platby, ani o stave objednavky, odoslani...nic.

Produkt som este nedostala a to je uz viac ako 10 dni od objednania.

• Dve žiarovky kde jedna je nefunkčná. Žiaľ obchod mi stále neodpovedal na reklamáciu co môže byť spôsobené aktuálnou situáciou.

• Využívam služby internetových obchodov, ale to, že by mi niektorý zaslal starý, nefunkčný tovar som ešte nezažil.

Tovar, Veritas El. šnúra Elektronic P2, bol zaslaný špinavý, používaný, poškodený - vidlica na zasunutie do do elektrickej zástrčky pokrivená. Tovar v stave dodania nefunkčný. Ani som sa nesnažil ho použiť, moje zdravie je prednejšie ako funkčný šujací stroj.

Zaplatila som za pedál na singer 45 eur a predali mi napodobeninu za 26 eur. Velké sklamanie

• 10 dní čakám na tovar a nič. A ro som súhlasil z podmienkami navyšenia objednávky...

Výběr zboží přehledný, komunikace výborná.

Dňa 14.01.2018 vo večerných hodinách som si objednal tovar,ktorý som bankovým prevodom uhradil hneď na druhý deň.Objednaný tovar mi nebol dodaný ani po desiatich dňoch. Spomínaný tovar mi už je zbytočný a budem žiadať vrátenie peňazí.

• Boli vianoce teraz zasa pravoslávne ešte fasiang potom to hádam príde.

• nakupoval som ihly do stroja, maju velky vyber a rozne balenia
    • pri tovare nepisu ci je skladom, alebo nie, kolko trva objednanie, co mi dost chyba

sklamanie, tovar som objednal a zaplatil 31.01., odoslany 21.2., o dlzke dodania ma informovali az ked som im po 2 tyzdnoch pisal kde je tovar, takze komunikacia 0 bodov