• Veľmi dlhá čakacia doba a aj napriek,ze z ich strany sa stala chyba.

• objednal som 2 kusy z tej dosky a dostal som 1 kus.to je hlavné že ste mi nedodali 2. kus.nabuduce uz preto nebudem objednavat od vas a ani odporucat nebudem nikomu.dakujem

Reakcia obchodu ANIR

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu no do dnešného dňa neevidujeme reklamáciu dodania ani nič podobné aspoň si nespomínam. Preto neverím že sme nedodali tovar a ak hej vždy je potrebné si pri preberaní skontrolovať tovar ako aj počet. Reklamácie na dodanie prijímame a riešime okamžite. Preto reagovať na niečo zle po dvoch mesiacoch je neslušné a zahanbujúce pre nakupujúceho. Sme Ľudia a aj tí robia chyby.

• pôvodne to mala byť rýchla dodávka, na čo som sa aj spoliehala
    • Kuriér mi oznámil SMS správou, že mi bude v sobotu tovar doručený, ale nedoručil ho, čo sa mi zdá nanajvýš neseriózne. Na moju sťažnosť síce prišlo ospravedlnenie (to mi však "zabitú" sobotu nenahradí), ale následná komunikácia zostala na bode mrazu.

Toto je hlavný dôvod, prečo obchod neodporúčam, aj keď je chyba nie na strane obchodu, ale kuriérskej služby. Cena za dodanie je aj tak dosť vysoká (5 eur)a keď k tomu pripočítam, že som na kuriéra čakala celú sobotu, žiadalo by to nejakú kompenzáciu zo strany predajcu.

Reakcia obchodu ANIR

Ďakujeme za reakciu, nevieme inak kontrolovať kuriérov a ich činnosť len tým ako sú doručené balíky a reakcie od zákazníkov. Všetky podnety dávame prešetriť no niekedy je to zdĺhavejšie. Bližšie vyjadrenie sme zaslali priamo nakupujúcemu. ANIR

• Objednavka z domu
    • Komunikacia s panom v predajni ANIR hrozna!!!

Keby bol v Po iny obchod nakupovala by som tam. Neochota a arogantny pristup na predajni ma ani neprekvapil, pocula som to uz od vela zakaznikov.

• Suiastk. Aprisl. K starsim strijom
    • napise, zemá istu suciastku popritom nemá

treba aktualizovat stránku

• objednal som si noznice na KOZU
    • prisli mi noznice na papier a nitky...