• S telefónom som spokojný, dlhšie dodanie, ale cena bez konkurencie

Telefón Xiaomi mali najlacnejšie, čakal som na neho tri týždne ale nakoniec som spokojný. Veľmi rýchla komunikácia

• lacný tovar
    • rychlá komunikacia
    • dodanie v poriadku
    • dlhá lhota dodania

Nízké ceny na úkor dlhé dodacie lhoty. S tovarom som spokojný.

• PreCO preboha najkupovat v Androidlevne.cz obchode?
    • Pripadova studia dodania mobilu z Androidlevne.cz obchodu:
    • 10.5. obchod potvrdil objednavku a 10.5. bol tovar zakaznikom zaplateny prevodom penazi na ucet; 10.5. obchod oznamil vo veci dodania tovaru ze „počítejte cca se 14 dny“ (14 dni teda bolo 24.5.); Medzi 24.5. az 14.6. obchod nebol schopny povedat kedy dostane tovar (viacere mejly typu "Dobrý den, bohužel zboží dorazí až v pátek..."; 14.6. obchod oznamil, ze "Vámi objednané zboží na serveru www.androidlevne.cz bylo expedováno. Očekávejte doručení do 3-5 prac. dní." 21.6. (po dalsich 5-tich pracovnych dnoch) to cele obchodu skolabovalo, ked napisal: "Dobrý den omlouvám se že píši až nyní bohužel zásilka se zdržela na spedici kde je clena. Urgovali jsme aby byla uvolněna zítra a do pátku doručena, bohužel to zatím nemáme potvrzeno. Za zpoždění bychom Vám samozřejmě nabídli kompenzaci. Pokud však požadujete storno samozřejmě Vám vyhovíme..." ...Storno objednavky obchod od zakaznika pozadoval vo forme zakaznikom naskenovaneho listu! Po urgenciach prisli peniaze na treti pokus (dva razy oznamil obchiod zakaznikovi ze sa im vratili peniaze z jeho banky, pricom cislo uctu som mal ako zakaznik stale rovnake); Peniaze obchod vratil na ucet zakaznika 10.7.!!!!

Hrozny obchod. NEkupovat v nom znamena usetrit si nervy i peniaze.