• Iba bájky a nervy a

Určite nič nekupovať a dúfam že ho zavrú

• majitel p. Ohanka veľký klamár

Od 09/2017 /10 mesiacov/ ani peniaze ani mobil, prázdne sľuby. Akurát pozerám že už ani stránka a ani mail nefunguje. Jedine už iba trestne oznamenie.

• Ako dalsi v poradi, co podviedol p.Ohanka- je podvodnik a zlodej, uz to riesime pravnou cestou. Komuniakcia otrasna, klamstvo, prazdne sluby.
    • Pravdepodobne v minulosti bol obchod v pohode, lebo vsetky negativne recenzie sa mnozia poslednou dobou. Kazdopadne nikomu neodporucam si od neho nieco kupovat. Pevne verim ,ze peniaze este uvidim

Absolutne otrasny obchod, neodporucam u neho nic kupovat

• klamstvo
    • zarábanie na luďoch
    • nevrátenie penazí po storne objednávky

Pred 6 mesiacmi som si objednal telefón a po mesiaci čakania som stornoval objednávku no stále mi neboli vrátené peniaze. Cez 200 správ v mailovej komunikácii pán Ohanka ste obyčajný zlodej a podvodník a taký patria za mreže!!!
    Nič zo stránky www.androidlevne.cz neobjednávajte je to obrovský podvod!!
    Peniaze mi už prišli. Ako kompenzacia mi bolo ponuknuté príslušenstvo.

• Chýba bola, že som si neoverila obchod pred nákupom
    • Asi držím absolútny rekord, lebo ani 6 mesiacov od objednávky nemám späť svoje peniaze!!! V mailoch mám už cez 200!!! Výhovoriek a klamstiev o tom ako platba nemôže prejsť, ako ju už dávno posielal. Asi to stále kopíruje a posiela dookola všetkým čo stornovali objednávku. Najhoršia skúsenosť. Nekupujte!!!

Je to na žalobu

• Poucenie
    • Ludia su nepoucitelni. Negativne recenzie, ale cena zvitazi. Co sa stazujete? Vsak aj volvolbach volite to iste. Tak nam treba

Skoda slov

• Mali telefón najlacnejšie, počas čakania na dodanie komunikovali rýchlo
    • veľmi dlhé čakanie na vybavenie objednávky

Ako som očakával na telefón som čakal viac ako mesiac a pol než dorazil. Bolo by lepšie komunikovať na rovinu a nezavádzať termíny a termínmi, ktoré nie sú schopní splniť.
    Telefón som u nich objednával, pretože ho mali najlacnejšie. S produktom som spokojný len mi tam chýbali slúchadlá, čo inde k telefónu dávajú. Ako zháňate najnižšiu cenu a môžete takto dlho čakať tak odporúčam.

• Výhodna cena produktov
    • Pomalá reakcia a ťažká komunikácia s firmou, len prostredníctvom e-mailov.

Objednal som si telefón 11.Októbra 2017 a polroka po objednávke nemám ani telefón a ani peniaze!!

Kedže mi telefón neposielali, snažil som sa zistiť kde je problém.
    Informáciu že objednaný telefón nemajú, som dostal 6 týždňou po zaplatení a objednaní telefónu.

Tak som ich požiadal o vrátenie peňazí. Keď mi mali vrátiť peniaze, z dôvodu že objednaný telefón nemajú, zástupca firmy (pán Ohanka) mi stále tvrdil, že mu neprechádza platba.

Následne navrhol, že mi peniaze pošle poštovou poukážkou ale aj tu je problém zrejme aj poštár zablúdil.

Je to rozhodne najhoršia skúsenosť z nakupovania cez internet za celý môj život.
    Absolútne neodporúčam si od nich čokoľvek objednávať!!
    Nikdy viac!!!

6 mesiacov po objednávke nemám ani peniaze ani mobil !!!
    Obrátim sa na obchodnú inšpekciu.

• Odpisuju na maily, no nič neriešia
    • Zavádzanie ludí, zarábanie na ludskej dvovercivosti, klamstva klamstva klamstvaaaa, uz pol roka mi nieje schopný vrátit peniaze za storno

Neustale klamstvá, posielaní falošných potvrdení z e-bankingu uz pol roka cakám na svoje peniaze
    NIČ NEKUPUJTE Z TOHTO OBCHODU !!!!!!

• Dodaní po viac ako mesiaci a pol. Telefón funguje dobre aj keď by som čakal aspoň nejaké kompenzáciu

Telefón pôvodne určený ako vianočný darček došiel až teraz. Neprečítal som si dodacie podmienky. Mohol som objednávku stornovať, ale už som počkal. Telefón vyzerá v poriadku tak sbad budem aj spokojný

• cena, komunikacia
    • vsetko ostatne

Od 1.7.2017 riesim objednanie telefonu. Po 2 mesiacoch poslali druhy, ako sme sa dohodli. Ako kompnziaciu mi niekolko mesiacov posielali obal. Po niekolkatich mesiacoch obal nedosiel, tak maju poslat peniaze. Uz su to skoro 2 mesiac a nic. Ale komunikuju. Mam snimi vymenenych cca 50 emailov. NEKUPUJTE OD NICH NIC!

• -uvádzajú nízke ceny
    • -komunikácia prebieha rýchlo
    • -nedoručený tovar
    • -zatiaľ nedoručené ani peniaze po storne

29.8.2017 som objednal mobil, po mesiaci opýtania sa mi navrhli iný mobil za doplatok. Po ďalšom mesiaci som stornoval.
    Dnes je 23.1.2018 a peniaze na účte nie sú, ale snažia sa riešiť

• Objednával som v novembri telefón došiel až teraz. Veľmi dlhé čakanie kompenzujú nízkou cenou. Ponúkli mi aj kompenzáciu tak som zvedavý čo príde
    • Veľmi dlhá doba dodania a pritom platíte vopred je to o nervy

Kvôli ceny odporúčam, ale pripravte si trpezlivosť. Telefón šliape fajn

• VEĽMI DLHÁ DOBA DODANIA!!!
    • Zvážte, či vám týždne, mesiace čakania stoja za tých niekoľkou euro, ktoré ušetríte.
    • Ja ešte čakám na doriešenie svojej objednávky a snáď sa dočkám.

Zvažujte kúpu tu alebo u overených predajcov.

• ponúkajú nízku cenu
    • rýchla komunikácia
    • veľmi dlhé dodacie lehoty

Telefón mi dorazil po takmer dvoch mesiacoch od objednania. Odporúčam ako sa vám za tú cenu oplatí čakať

• nedodaný tovar
    • nevrátene peniaze
    • nedodržiavanie podmienok, porušovanie zákona

Takéto klamlivé a podvodné obchody by mali zakázať.
    Klamanie zákazníkov, nedodajú objednaný tovar, a nechce vrátiť peniaze. Jedine sľubovať a oblbovať ľudí stále dookola aj niekolko mesiacov. Radšej si priplatiť pár eur a objednať si tovar z inej stránky a dostať tovar lebo tu človek nedostane tovar a ešte príde o peniaze a o nervy. Ak chcete podporiť mladého človeka bez svedomia tak mu kludne prispejte na jeho dovolenky po celom svete a objednávajte.

• Tovar mi dorazil po viac ako 5 týždňoch čakania. Pozitívne hodnotím kvôli cene a celkom dobré domluve s predajcom
    • Odporúčam dosť trpezlivosti, pretože reálne lehoty nezodpovedajú tým, ktoré tu uvádzajú

Objednával som prvýkrát a asi aj posledný krát ceny dobré, ale čakanie na môj vkus veľmi dlhé. Komunikácia bola dobrá ale oveľa lepšie by bolo dodržiavať dané lehoty.

• telefón mi dodali a sľúbili zľavu
    • rýchlo komunikujú
    • veľmi dlhá doba dodania
    • zavádzajúce informácie

Objednával som si telefón 20.10 a dorazil mi až túto stredu. Našťastie je telefón v poriadku a neskorý darček urobil radosť. Sľúbili mi poslať ešte kompenzáciu. Keď bude všetko v poriadku plánujeme objednať telefón ešte jeden. Mali naozaj dobrú cenu

• NIČ
    • Veľký podvodník je pán Ohánka svetovej kvality sĺubovať vie na 100 percent a iba ťahá čas na to aby mohol niektorích vyplatiť z našíh peňazi klamstva klamstva a klamstva aby vedel tak niekto v kuse klamať toto je sila, Určite podám podnet na všetky úrady ktoré existujú § 221.

podvodnik

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Dobý den, mohl by jste prosím nás informovat o jakou konrítní objednávku se jedná? Přiznáváme že jsme před svátky měli problém s desítkami objednávek, ale z uvedené recenze nepoznííme o co se jedná

• Cena, komunikácia a zľava za meškanie
    • informácie o dostupnosti a dlhé dodacie lehoty

Telefón ponúkaný za najnižšiu cenu ale ani po mesiaci nebol odoslaný, ponúkli mi iný model so zľavou, na ktorý som ale čakal viac ako ďalších 5 týždňov. Ceny super ale veľké mínus zabdobu dodanie a informovanie zákazníka o pohybe zásielky. Nabudúce si radšej zaplatím viac.

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za vzniklé zpoždění