• pán Ohánka sa snaží odpovedať na skoro každodenné správy
    • vrátenie peňazí po 2 meiacoch 3.01.2018
    • komunikácia len e-mailom,
    • dlhá čakacia doba na telefóny a vrátenie peňazí

Objednali sme si telefóny ešte v septembri , do dnešného dňa sme nemali ani telefóny ani peniaze. Viac krát sa telefóny zadržali , potom sa poslali inému adresátovi, veľmi dlhá čakacia doba, po 2 mesiacoch sme ho prosili o vrátenie peňazí peniaze došli po dlhom čakaní dnes 3.01.2018.

Máme sľúbenú kompenzáciu v podobe príslušenstva ak prídu doplním ešte recenziu.

V konečnom dôsledku sme radi že peniaze poslal ak Vám nevadí dlhá dodacia lehota a každodenné vypisovanie obchod odporúčame.

číslo objednávky : 21348672

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, jak jsme Vás informovali na email, platba Vám již byla vrácena, prosíme potvrďte nám poté přijetí paltby do recenze.

• Jednu recenziu už som písal skôr, po zdĺhavom čakanie mi vrátili peniaze a sľúbili, že dodajú telefón na dobierku.
    • Telefón mi už prišiel a platil som so zľavou
    • Ponúkaný tovar nemajú na sklade. Objednávajú ho z cudziny a zákazník čaká niekoľko týždňov. Pri stornovaní objednávky čakáte zas než vám vráti peniaze

Odporúčam kopu trpezlivosti. Na telefón som ibse sviatky čakal dva mesiace. po dohode som platil na dobierku a dostal som aj zľavu. Jediné plus je cena a rýchla komunikácia mailom

• nedodaný tovar,
    • nevrátené peniaze,
    • nekonečné doťahovanie

Číslo objednávky: 09088428, 2 mobily, v hodnote 284 Eur !!!! Po 7 týzdnoch nedodaný tovar, dohoda že mi vrátia peniaze, no tie ani po 4 mesiacoch nieje schopný vrátiť, vždy akože peniaze vrátili, ale nikdy neprisli a potom výhovorky že mali problém v banke, ani na 10 krát nedokázali vrátiť peniaze, stále len nejaké výhovorky. Po dlhých naťahovačkach mi nakoniec peniaze vrátili

• výhodné ceny
    • dobrá komunikace

I přes dlouhé dodací lhůty, velice profesionální a lidský přístup ze strany prodávajícího. Děkuji

• Ponúkajú nízke ceny ale to je tak asi jediné plus
    • Komunikujú rýchlo
    • Telefón dorazil s viac ako mesačným oneskorením

Objednával som telefón v septembri a došiel mi až tento pondelok. Za meškanie sľúbili kompenzáciu, zatiaľ mi nič nedošlo.

• Mali telefón najlacnejšie, ale doby dodania sú extrémne
    • Počas čakania na dodávku, komunikácia bola vedená rýchlo
    • Takmer dva mesiace čakania na zaplatenú objednávku

Škoda vysokých dodacích lehôt, inak by som pokojne odporučil. Takto odporúčam len naozaj trpezlivým zákazníkom.

• nedodali ani za mesiac, storno, peniaze vracaju uz dva mesiace

cele zle

• Ponúkaná cena bola najnižšia
    • Ponúkli mi kompenzáciu
    • Na objednávku som čakal viac ako dva mesiace

Nízka cena ale extrémne dlhá lehota dodania. Ako sa vám neoplatí kvôli cene čakať, radšej objednajte inde

• dnes mi bola vrátená uhradená platba
    • rýchla komunikácia
    • nedodanie tovaru ani v posunutom termíne
    • čakanie na vrátenie peňazí

Po viac ako 6 týždňoch nebol telefón dodaný kvôli problémom s dostupnosťou. Bol mi síce ponúknutý iný model ale žiadal som storno.Požiadal som o zmazanie svojej predošlej recenzie.Ako dodajú tovar na dobierku recenziu upravím.

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Děkujeme za potvrzení, zboží Vám dopošleme na dobírku

• !!! POZOR !!!
    • !!! POZOR !!!

Nič neobjednavajte ide o podvodnika ako vysiteho. Podpisuje sa ako pan Ohanka. Vypis spoločnosti najdete tu:

Táto spoločnosť prevádzkuje dva internetové obchody a to: https://www.androidlevne.cz/ a https://trmobile.cz/ .

Dna 24.9.2017 som spravil objednavku c. 21558648. Do dnes, teda 10.12.2017 ziaden mobil a ani vratene peniaze po storno objednavke zo dna 2.11.2017.

Opakovane vyhovorky, ze platbu odoslal a pod. Ide o same klamstva.

Davajte podnety na Cesku obchodnu inspekciu:

Podavajte trestne oznamenia v mieste bydliska aj na Slovensku aj v Ceskej republike. Pri hromadnych podvodoch a nedodani tovaru ide spachanie trestneho cinu podvodu. Ak nas bude viac, tak pan Ohanka si to vyzerie.

Piste, stazujte sa nedajte mu dychat. Davajte podnety na danove urady a vsetky financne institucie (Danovy urad, Finančna sprava, Ministerstvo financii a pod.). Je potrebne dat skontrolovat danove doklady, ktore zasiela po zaplateni tovaru.

Nech si to pan Ohanka vyberie aj s urokami.

Vsetko dobre pán podvodník !!!

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, omlouváme se ale jak jsme Vás informvali měli jsme bohužel s odádvkami modelů ASUS zenfone MAx problém a museli jsme je stahovat z prodeje. Platbu jsme Vám již převedli a k dnešnímu dni ji musíte mít připasnou snažili jsme se Vás dnes kontaktovat na email i telefonicky, ale bez odezvy, prosíme o potvrzení a doplnění recenze

• Ponúkajú nízke ceny
    • Vrátili mi peniaze a sľúbili dodať tovar s dobierkou
    • Objednávka mi nebola dodaná ani po 6 týždňoch

Reagujem na svoju predchádzajúcu recenziu, peniaze mi boli vrátené a sľúbili tovar dodať na dobierku. Ak dôjde hodnotenia doplním. Komunikácia bola rýchla, ale nie sú schopní dodať tovar včas.

• najlacnejšie ponuka
    • sľúbená kompenzácia
    • Na tovar som čakal viac ako 2 mesiace

Objednával som Huawei honor 9, mali bezkonkurenčnú cenu. Telefónu som sa však dočkal až po viac ako dvoch mesiacoch. Neustále posúvanie termínov. Za meškanie sľúbená kompenzácie, bohužiaľ ešte nič nedošlo. Ako vám to stojí za to čakanie a nervy tak odporúčam, inak si radšej priplaťte.

• problém ten istý ako nižšie uvedene
    • podvodník
    • nekupujte

po nedodržaní dodacej lehoty som ho kontaktoval,objednávku som stornoval,od vtedy neustále slubuje že peniaze pošle
    tiež my poslal tlačivo udajne z banky,treba ho dať na súd veď je nás tu dosť koho podviedol.

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den můžete prosím do recenze doplnit číslo konrítní objednávky abych ji ověřili, bohužel se nám některé dodávky opozdily z důvodu celních kontrol, Na základě řehož jsme museli na žádost zákazníků některé objednávky stornovat s tím že případně dodáme zboží na dobírku, Z recenze bohužel nezjistím o jakou konrétní objednávku se jedná.
    Děkuji.
    Ohanka

• Tak po styroch mesiacoch predsa len sa to vyriesilo.
    • Peniaze vratili ale je to velmi zaujimave.

Odporucam nekupovan nic a ak uz predsa len chcete nieco kupit tak urcite neplatit vopred ale az po prijati tovaru.

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den mohl by jste prosím doplnit číslo vaši objednávky? Pokud jste zboží neobdržel máte nárok na vrácení paltby, bohužel jsme měli problémy s vícero dodávkami ale takto stará objednávka by již měla být vyřízena. Z recenze bohužel nepozníme o jakou objednávku se jedná.

• Objednávka realizovaná 16.09.2017
    • - nedodanie telefónu
    • Storno 10.10.2017
    • - NEZMYSELNÉ výhovorky
    • - nevrátenie peňazí
    • Podnet na ČOI - 08.12.2017

NIKDY NENAKUPOVAŤ a vždy si PREVERIŤ dopredu! ..poprípade platiť na dobierku..

• ponúkajú nízku cenu
    • promptné odpovede na maily
    • dodacia lehota nebola vôbec dodržaná

Ako sa vám oplatí čakať mesiac a pol kvôli nízkej cene odporúčam. Lehoty sú veľmi dlhé. Komunikácia bola síce rýchla ale plná sľubu. Pre e-shop hovorí fakt, že telefón došiel v poriadku a dostal som aj kompenzáciu..

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Děkujeme za VAši recenzi a omlouváme se za vzniklé komplikace, bohužel se nám zpozdila většina dodávek za což se omlouváme.
    Ohanka

• 11.12. peniaze vrátené na účet, navrhnutá aj istá forma kompenzácie.
    • 8.10.2017 som si objdenal dva mobilné telefóny v hodnote spolu 276€ z internetovej stránky androidlevne.cz . Prešiel viac ako mesiac a tovar mi nebol dodaný, tak som objednávku k 15.11.2017 zrušil. Predávajúci p. Marek Ohanka vravel že 16.11.2017 zaslal peniaze na účet, no peniaze neprišli. Zo zákona je povinný vrátiť peniaze do 14 dní odo dňa kedy bol o zrušení objednávky informovaný. V priebehu času som ho kontaktoval viackrát pričom mi aj zaslal potvrdenie o "požiadavke na prevod" ktoré nie je nič iné ako obyčajný podvrh. Kontaktoval som aj priamo Českú sporiteľnu kde mi povedali že žiadnu takúto transakciu neevidujú.
    • Absolútne neodporúčam nakupovať v tomto obchode a celkovo niečo od pána Ohanku.
    • ...
    • peniaze vrátene na účet.

- Po dlhšej dobe nedodania tovaru objednávka zrušená
    - Dlhá doba vrátenia peňazí

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace jak jsme Vás informovali paltba již Vám byla vrácenaprosíme jakmile platbu přijmete o dolnění recenze, případně Vám můžeme zboží které se nám zpozdilo dodat na dobírku.
    Ohanka

• Len samé klamstvo !!!!!!!!!!!!!
    • Samé klamstvo od p.Ohanku !!!!

2,5 mesiace trvalo, pokial po rôznych klamstvách p. Ohanku som dostal peniaze nazpäť.Nedávno som objednal telefon u Slovenskej firmy Bestcena, Xiaomi Redmi Note4 4GB RAM a 64 GB ROM. A lacnejšie, ako u Androidlevne.cz !!!!!!!!
    NEKUPUJTE ! u Androidlevne.cz.Môžete lahko prísť o peniaze !
    Ivan

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den omlouváme se bohužel se nám některí várky zboží zpozdily, na Vaši žádost jsme Vám paltbu převedli.
    Omlouváme se za kompliakce

• tovar dorazil
    • dobrá komunikácia
    • ponúknutá kompenzácia za meškanie
    • nedodanie vo sľúbené lehote
    • sľuby

Objednával som telefón tu, pretože ho mali najlacnejšie. pôvodnej 3 týždenné lehota sa nakoniec pretiahla na viac ako päť týždňov. Ale som nakoniec rád, že som sa dočkal. Komunikácia väčšinou bola rýchla a za meškanie som dostal kompenzáciu. Ako vám spomínané lehoty nevadí tak odporúčam.

• nic
    • NEDODANY TOVAR
    • NEVRATENE PENIAZE

od 17.9.2017 ma 6 tyzdnovadzali a nedodali tovar.
    Dalsi mesiac ma zavadzaju a nevratili mi moje peniaze.
    same sluby a vyhovorky.

POZOR - PODVODNICI !

Reakcia obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, mohl by jste nás prosím inormovat o jakou objednávku se jedná? pokud by Vám nebylo dodáno máte nárok na vrácení peněz. Prosím případně dopište do recenze říslo objednávky abychom Vás mohli kontaktovat na mail.