zabudli nám doložiť dosť dôležité šróby, ktoré nám ale obratom poslali cca do týždňa

Reakcia obchodu Aminabytok.sk

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu spätnú väzbu a želáme vám spokojnosť s nákupom.

tím Aminabytok.sk

Objednaný tv stolík je krásny, kvalitný materiál. Bol nám doručený skôr, ako sme očakávali, takže veľká spokojnosť.

tím Aminabytok.sk

• Tovar bol skladom cize dodanie bolo ryvhlejsie nez ine obchody
    • Zial postel nas sklamala, rosty su asi tie najobycajnesie ake mozu byt co sa aj v praxi ukazuje, neskutocne vrzgaju a matrac tiez ziadna slava :( postel posobi pekne no hoci ma dcera 13kg, otoci sa a postel vrzga ako ram tak aj rosty
    • Za 300 eur sme ocakavali vacsiu kvalitu
    • Mozno by bolo fajn keby predaja ponukal moznost vyberu rostu a kvalitnejsich matracov a clovek si radsej viac priplati ako potom mat doma postel, ktora vrzga ako stara niekolkorocna, kvalita teda nic moc
    • Postel by som neodporucila

• Veľmi promptne doručenie

• Odstúpený kúsok cca v priemere 2 cm z police

Cakanie na tovar bolo dlhsie.

• Rýchle vybavenie objednávky

tím Aminabytok.sk

• komunikácia so zákazníckou linkou
    • nedodržanie termínu doručenia bez vysvetlenia

Cez zákaznícku linku sa napriek opakovaným telefonátom (pričom v polovici prípadov sa nedalo ani dovolať) nedal zistiť stav objednávky aj napriek tomu, že kuriérska spoločnosť vyše týždňa čakala na doručenie balíka.
    Deklarovaná bola doba dodania bola 7 dní, kde ani po troch týždňoch od objednávky nevedeli zistiť, čo sa s ňou deje...
    Na základe zlej komunikácie z obchodom som nakoniec bola nútená objednávku zrušiť.

• Nízka cena
    • Kvalita tovaru (farba / drevo bolo na miestach zožltnuté, splesnivené alebo obsahovalo iné vady) Obchod ponúkol reklamáciu a výmenu poškodených častí, čo v mojom prípade ale nebolo možné, nakoľko som postele potreboval. Nabudúce by bolo dobré lepšie skontrolovať odosielaný tovar, aby sa predišlo potrebe prípadnej reklamácie.
    • Nedostatok skrutiek pre montáž roštu
    • Nepresné informácie o stave produktov na sklade

S nákupom na e-shope som v konečnom dôsledku spokojný. Všetky nejastnosti boli zo strany obchod vykomunikované.

• Poslali novy kryt
    • Dostal som matrac poskodenym krytom.

Nesnadná komunikace s prodávajícím, nezodpovědný přístup k zákazníkovi - nekvalitní zpracování, drobné chyby, např. otvory na jedné boční stěně věšákové skříně kde nepatří; neúplná a pozdní dodávka zboží, malá ochota rychlého vybavení reklamace. Při dodávce zboží by neměl chybět: kus nábytku (musel jsem reklamovat), dodací list, návod na montáž (po reklamaci dodané v "polštině"). Nikde na jejich stránce jsem nenašel kdo zodpovídá za vedení firmy ( uvést na dokumentech jen "Tým AMI - nábytku" je alibizmus).
    Ještě jsem se za celý život, a to jsem toho dost prožil, nesetkal s tak neprofesionálním a lhostejným přístupem k zákazníkovi, ani za socializmu - právě naopak. Nedoporučil bych "AMI nábytek" ani největšímu nepříteli.

spokojnosť po všetkých stránkach

Vážený zákazníku,
    Moc děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme Vám, aby jste byl spokojený s Vašim nákupem :)

S pozdravem,
    Tým Aminabytok

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Rýchle jednanie, tovar doručený včas
    • Tovar bol doručený v troch baleniach dvomi kuriermi

Vážený zákazníku,

S pozdravem,
    Tým Aminabytok

Objednam, pride automaticka odpovef, ze tovar poslali kurierovi GLS....ale ani po 2 tyzdnoch GLS balik neobdrzalo!!!! Nikdy uz od nich nic nekupim a varujem aj dalsich zakaznikov!!!