• Personal

Viem,ze v cene zakupeneho tovaru nebola pomoc s tovarom - donauta. Avsak opytat sa zeny, ci to zvladne, alebo ci nema aspon nieco pridrzat, by bola slusnost. Nejaka zakoadna etiketa nepisana. Pan vyzeral ako silny muz, brada… no cisty vyzor drevorubaca a myslela som si, ze chlap je napomocny po celenstarocia slabsim jedincom. To sr bol dost velky, opytala som sa, ci je to tazke - nie pani. Uprimne, bolo to nie lahke a dost velke. Samozrejme rozumiem, ze to mozno mate aj zakazane, ale aspon naznak poci by som bola prijala. Pracovala som v sieti, kde sme prechadzali skoleniaki, ako sa spravat k zakaznikom a urcite tieto elementarne zrucnosti by dnes uz mali byt samozrejmostou.
    Tovar inak v poriadku. Dakujem

• rýchle doručenie do packety boxu

spokojnosť

OK

• rýchlo a promtne

• Rýchle dorucenie
    • Vyšší poplatok za dorucenie

Pri objednávke zajtra ráno bude na predajni a na druhý deň keď som tovar potreboval v ten deň mi prišla správa že až na ďalší deň bude dodané len klamlivá reklama čo chodí

Reakcia obchodu Alza.sk

ďakujeme za Vašu recenziu.

Ohľadom danej situácie som sa Vás snažil kontaktovať no žial neúspešne. Naša kampaň „do polnoci objednáš ráno v AlzaBoxe máš!“ garantuje zákazníkom rýchlosť doručenia v závislosti na regióne do 10:00 alebo 12:00, pokiaľ objednávka bola vytvorená predchádzajúci deň do 23:59. Táto služba sa vzťahuje len na produkty, ktoré sú označené logom danej kampane v jednotlivých kategóriach.

Vaša objednávka obsahuje tento produkt, ale žiaľ doručenie bolo zvolené na pobočku, na ktorú sa táto kampaň nevzťahuje. Chápeme. že táto situácia môže byť sklamaním a ospravedlňujeme sa Vám za prípadné nepríjemnosti.

Pokiaľ preferujete doručenie na ďalší deń, odporúčame Vám voliť dopravu na AlzaBox.

Ak máte ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať na +421 2 5710 1800, prípadne mailom na [email protected].

Prajem Vám pekný deň,
    Dominik, zákaznícky servis

• Super

• tovar pripraveny na vyzdvihnutie v kratkom case

• rýchlosť

Spokojnosť

Jednoduché rýchle a kvalitné

• Kvalita
    • Krabicovy obraz /vyzera aki iphon/

• najlacnejsia zakladna doska, ale nic jej nechyba
    • s najnovsim BIOS by mala podporovat aj Ryzen 5000
    • vsetko funguje, skrutky sedia presne
    • dostatok miesta, chladic procesora nezavadzia RAM
    • rychly pristup k M.2 slotu pre vymenu SSD
    • nemam rad tie hlinikove zadne kryty, na ktore sa potom doska tazko nasuva. Vyssie rady dosiek to maju integrovane.
    • iba jeden vystup na pridavny ventilator, pri low cost PC to ale staci

K lacnemu Ryzen 4600G super.