Alza.sk

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie Alza.sk

Attila

Pridané: pred 9 hodinami

• stavove informacie na stranke sa nezhoduju so skutocnostou
  • rozvazame aj cez vikend ? Ani zdaleka tovar trci v Cesku na sklade
  • tovar objednany 23.5. doteraz rieseny s technickou chybou z ich strany za ktoru ja nemozem
  • tovar mal sluzit ako DAR!!!Teraz mozem darovat akurat tak komunikaciu s vami.

Absolutne sklamanie kedysi som nakupoval vyhradne v alze a vnimal vas ako top na trhu. Bohuzial po tychto skusenostiach uz viac neodporucam tento obchod ktory je v trende "posledny nech zhasne". Ako zakaznik mam trpiet vase technicke chyby?Objednavka mala sluzit ako narodeninovy dar kde objednany tovar bol na sklade to sa pisal datum 23.5.2017. Dneska uz na sklade tovar nie je respektivne len cast aj to v Cesku . Ak si nedate rady a i tak sa rozhodnete nakupovat kedysi v spolohlivom obchode nakupujte vopred ideal 2 mesiace dopredu .Bol to moj posledny nakup v tomto obchode a objednavka bude pravdepodobne zrusena.

Anonym

Pridané: 10. mája 2017

• Zavádzajúce informácie v e-shope - propagujú doplnkové služby, ktoré v skutočnosti nedostanete, naopak vykonajú na zariadení neželané nastavenia bez vašeho vedomia a ešte im za to zaplatíte
  • Nespoľahlivosť doručenia - po sérii zmätočných sms správ prišiel tovar rozbalený a bolo nutné zrušiť objednávku
  • Na SVK sa dováža odpadový tovar z CZ trhu
  • Za posledné 1-2 roky sa pôvodne dobré služby i kvalita elektro-tovaru extrémne zhoršili. Hlavne že rozšírili sortiment e-shopu pomaly na psie žrádlo...

Už z princípu od nich nič neobjednám, nech je cena akokoľvek nízka. Konkurenčných stránok je dosť

Anonym

Pridané: 6. mája 2017

• Ježišikriste!! Tak oni pýtajú poštou doručiť 35 strán, aby mi vôbec doručili tovar na splátky!! To kde žijeme? V dobe korešpondenčných lístkov??! A keď som im vysvetľovala, že som v zahraničí, tak mi odporučili jedine tovar stornovať! Asi som dobre urobila.

Veľké sklamanie. Najprv sa tvária, že je to všetko schválené, ja to považujem za vybavené a teším sa na novú práčku a oni mi do toho začnú písať, že mi ju nedajú, lebo im poštou nedošlo 35 papierov! A že aj tie moje doklady odfotené novým telefónom, pekne farebne, dokonale, poslané emailom oni neakceptujú, lebo oni chcú mať čiernobielou kopírkou ofotené na papieri a doručené poštárom do schránky. Ufff... Práčku nemám, môžem zháňať inde. Toto sa mi ale v Datarte ani v Nay ešte nestalo a nakupovala som podobným spôsobom.

Eja

Pridané: 2. mája 2017

• chcem sa opýtať ľudí, ktorí vyhrali vecné ceny v posledne organizovanej súťaži, ako mobil Lenovo 5.G, alebo tablety,...už vám ich odovzdali? lebo ja čakám už 16 dní, písala som im, vraj sa omluvajú a do dalších 18 dni chybu napravia. Ako je to u vás? Ďakujem

zatiaľ som sklamaná

KATASTROFA

Pridané: 24. apríla 2017

• Objednaval som tovar v stredu .. Napisali ze v Piatok mi to dorucia ... Samozrejme ze co ? NEDORUCILI .. a dorucia mi to az UTOROK ... KATASTROFA !!!!!

Uz dlhsiu dobu sledujem nespolahlivost tohto obchodu... Je to Katastrofa a myslim ze uz si odtialto nic neobjednam
Mali by ste sa dat doporiadku .. A objednaval som uz z Alzy minimalne 10 krat takze viem o com hovorim !!!!! KATASTROFA !!!!!!!!!!!! Radsej Nay... alebo ine prevadzky ci E-shopy

• Áno (1)

• Doručenie tovaru
  • Tovar skladom
  • Veľký a spoľahlivý
  • Žiadne zľavy alebo darčeky
  • Chyby v popise parametrov tovaru

Žiadne zľavy pri opakovanom nákupe na ďalší tovar. Iba pri odporúčaní známemu.

Zakaznik

Pridané: 20. apríla 2017

• Tovar došiel
  • Platil som poštovné aj keď malo byt zdarma

Keď som im písal email mi odpísali ze si musím objednať ďalší produkt podľa ich podmienok a tam mi stiahnu sumu poštovného. Akože ak nemám záujem si nič objednať mi peniaze nevratia??

Avatar používateľa

Zuzana

Pridané: 19. apríla 2017

• rýchle dodanie
  • poškodený tovar

Dnes mi došla drevená korenička od Alzy. Po rozbalení sa to ani nepodobalo na koreničku ale skôr na triesky na zakurovanie za 30 EUR. Krabica poškodená, korenička polámaná! Namiesto toho aby vám promptne vymenili tovar, ešte vy sa musíte srať s fotodokumentáciou.
A po prečítaní ostatných negatívnych recenzíí, je mi jasné že neprofesionalita je u nich úplne bežná. Takže NEODPORUCAM!

• Áno (3)

Lulu

Pridané: 7. apríla 2017

• Kupili sme chladničku cez internet a prišla nam v hroznom stave ešte aj škatula bola poškodená... tak sme tam volali a povedali ze nech to odfotime a pošleme cez emial...a do teraz nic ako celý týždeň sme bez chladničky....jedine na čo sa zmohly je že nám dali zlavu na ňu par eur a mozme si ju nechať...ako toto je trošku pristup....chcela by som vedieť čo by oni robili na našom mieste idioti....

Ak môžem odporúčiť ostatným nekupujte si nič od nich neoplati sa to....peniaze maju hneď a tovar vam pride zniceny a k tomu sa budu ohrna...

• Áno (2)

Pavol

Pridané: 30. marca 2017

• Kvalitný popis tovaru
  • Široký sortiment
  • Platba vopred sa mi viac krát nevyplatila
  • Deklarovaný termín dodania zvykne byť iný než skutočný termín dodania
  • Ceny v iných internetových obchodoch zvyknú byť nižšie

Posledné dva moje nákupy v obchode dopadli katastrofálne.

V prvom prípade mi tovar svojvoľne nedoručili vôbec. Po niekoľkonásobnom e-mailovom doťahovaní sa rozhodli stornovať objednávku a vrátiť mi peniaze. Vôbec sa neunúvali informovať ma - čo sa vlastne s mojou objednávkou stalo.

V druhom prípade nekorešpondoval deklarovaný termín doručenia s tým ako to nakoniec dopadlo. Z "doručíme za dva dni" bolo nakoniec - "doručíme za desať dní".

Pri nakupovaní v obchode preto neodporúčam platiť za tovar vopred. Deklarovaná dostupnosť tovaru totiž nesedí s jeho reálnou dostupnosťou.

Od veľkého internetového obchodu očakávam úplne inú kvalitu služieb a prístup ku zákazníkovi...

• Áno (3)