OK.

rýchle vybavenie

• Rýchle dodanie, veľký výber tovaru

• rýchlosť

večer objednáš, ráno v alza boxe máš

• Veľmi príjemní zamestnanci

ok

• dodanie na druhý deň ráno do boxu
    • široký sortiment
    • výhodná cena dopravy

• Rýchlosť vybavenia zásielky

• rychlost - poobede objednane, rano v alzaboxe

• Veľmi blízko môjho bydliska, výborná dostupnosť

Rýchle dodanie. Deti sa tešia.
    Ďakujeme

velmi spokojna

• profesionálna komunikácia s obchodom
    • rýchle dodanie tovaru

• Neskutočne rychle doručenie

• Vybavenie rýchle a pohodlné

Nič...

Dva krát oddialili dodávku tovaru tak som celú objednávku zrušil.

Slogan"večer objednáte,ráno máte" je "zavádzanie.Alza už nikdy.

Reakcia obchodu Alza.sk

děkuji za Vaši recenzi.

V první řadě bych Vám rád poděkoval za Vaši trpělivost s objednávkou a že jste spokojen s širokým výběrem produktů.

Naše kampaň „Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš!“ garantuje zákazníkům rychlost doručení v závislosti na daném regionu do 10:00 nebo 12:00, pokud objednávka vznikla předešlý den do 23:59.
    Tato služba se nicméně vztahuje pouze k produktům, které jsou označené logem zmíněné kampaně v jednotlivých kategoriích.

Vaše objednávka obsahuje produkt, který toto označení nemá, a proto se na něj garance doručení nevztahuje. Chápeme, že tato situace může být zklamáním a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Též eviduji, že u Vaší objednávky došlo ke změně dostupnosti jednoho ze zakoupených produktů.
    V případě, že dostupnost produktu posune jeho dodavatel, není z naší strany možné urychlit naskladnění. Každopádně nás Vaše čekání velice mrzí a omlouváme se Vám.

Pokud preferujete dodání do druhého dne ráno, doporučuji volit pouze produkty s označením této garance doručení.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na [email protected], na sociálních sítích nebo na nonstop lince +421 2 5710 1800.

Se srdečnými pozdravy

Maty, péče o zákazníky

V Alza nakupujem od 22.1.2009. Jednoduchý výber tovaru, rýchle dodanie.

Trvale dobre skusenosti a sortiment tovaru a prijemni personal

Pri platbe v hotovosti má mať dovozca tovaru pripravené drobné peniaze na prípadný výdavok a nečakať , že sa cena zaokruhlí o 4 eurá nahor.

Reakcia obchodu Alza.sk

děkuji za Vaši recenzi a za umožnění telefonického hovoru.

Velmi si ceníme Vašeho skvělého ohodnocení a jsme rádi, že naše kampaň rychlého doručení Vás nezklamala.

Jsme potěšeni, že jste si všimli našeho širokého výběru produktů. Snažíme se nabízet různorodý sortiment, abychom uspokojili potřeby a preference našich zákazníků.

Vaše spokojenost je pro nás hnací silou k neustálému zdokonalování a přizpůsobování se potřebám našich zákazníků.

Se srdečnými pozdravy

Maty, péče o zákazníky

Široký sortiment, dobré ceny a rýchle dodanie.