Všetko bolo v poriadku

Objednala som tovar 12.12., tovar dodnes nemám, je 23.12., komunikovala som cez maily, messenger, snažila sa dovolať, prišli sme na to, že tovar sa stratil niekde v depe v packete, takže sa všetci tvária, že to nie je ich chyba a tým pádom je to pre Vás vybavené. Čo je teda sčasti pravda, ale pri mojej prosbe, aby ste mi tovar nachystali niekde na predajňu, ste ma odbili, že je vypredané... no, v tom čase ešte nebolo... ako, ja chápem, že toho asi máte veľa, ale vďaka Vám bude pod stromčekom jednému 8-ročnému chlapcovi chýbať lego a 3D puzzle, áno, sú aj ľudia, ktorí si nemôžu dovoliť žiadne darčeky, a áno, prežijeme to... ale nakupovať u Vás už nebudem

Reakcia obchodu ALLTOYS

Pekný deň,

ešte raz sa Vám ospravedlňujeme. Balík od nás odišiel 16.12. do prepravnej spoločnosti Packeta.

21.12. ste nás kontaktovali a bohužiaľ sa nám nepodarilo tovar druhýkrát nachystať ani v jednej z našich predajní, nakoľko bol vypredaný.

tím ALLTOYS

S obchodom problém nebol ale s prepravnou spoločnosťou. Balík mi bol dvakrát zle doručený, aktuálne posledný týždeň cestuje do zásielkovne a ani nevedia kde sa nachádza. Vyhnite sa zasielaniu cez Packetu. Má veľkú reklamu a to je tak všetko...

Zial, nezaznamenal som si meno a priezvisko predavajucej, ale chcem sa jej aj takouto formou skutocne podakovat za profesionalny a skvely pristup.

• rychlos

• Velmi rychle dodanie

Rýchle doručenie

Široký výber tovaru, rýchle dodanie, nezaťažujú zákazníkov nezmyslami, ako to robí dráčik.

• Rýchlosť dodania super, cena výborná, doprava zdarma nie je čo dodať

ok

• spoľahlivé vybavenie objednávky

• rychle dodanie

• rýchle dodanie tovaru

Objednávka bola vybavená rýchlo, tovar som si dala doručiť na predajňu kde boli predavačky milé a všetko prebehlo bez problémov

maximálna spokojnosť, odporúčam

Super bohaty vyber....

Veľmi rychle dodanie, vsetko bolo v poriadku.

• Dostupnost
    • Rychle dodanie
    • Sirka sortimentu

• Prehľadná stránka
    • Dostupnosť tovaru
    • Doprava
    • Nema

Odporúčam!

Hračky prišli rýchlo. Ale niektoré obaly vyzerali tak, že som zvažovala, či to niekomu dať pod stromček, či to bude fungovať. Neviem, či to také už nabalili, alebo sa to stalo pri preprave.

Reakcia obchodu ALLTOYS

Pekný deň,

ďakujeme za Váš podnet. Balíky sú zabalené a vyplnené, tak aby sa v preprave nepoškodili. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že s manipuláciou balíkov môže dôjsť k poškodeniu. Pokiaľ ste mali poškodený obal tovaru neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis s požiadavkou o výmenu.

tím ALLTOYS