• Mali chybné zobrazenu ponuku Lega ktoré už v skutočnosti nemali v ponuke.

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň, radi by sme sa ospravedlnili za túto nepríjemnosť. Chyba nastala na našej strane a radi by sme Vám ponúkli kompenzáciu pri ďalšej objednávke. Prajeme pekný deň. Tím ALLTOYS

Mam zasadny problem s rozdielnym nastavením cien na webe a v kamennej predajni. Pokial máte záujem vytlacit zákaznikov z predajní, tak ich zatvorte. Rozumiem nákladom spojených s priestormi a ľuďmi, no ako zákazník nechcem počuť, že zľava je iba na webe, naviac ked som v predajni s dieťaťom, ktoré už drží lego v rukách.

Napriek požiadavke, aby bolo lego dôsledne zabalené, aby nedošlo k poškodeniu originálneho balenia, k tomu nedošlo.

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň. Veľmi nás mrzí táto nepríjemnosť. Prosím, kontaktujte ma na emailovej adrese [email protected], zašlite fotografie poškodeného produktu, aby sme mohli tento produkt prípadne vymeniť. Ospravedlňujeme sa a prajeme pekný deň. S pozdravom, tím ALLTOYS.

produkt prisiel poskodený

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za túto nepríjemnosť. Radi by sme Vám to vynahradili, a preto nás, prosím, kontaktujte na emailovej adrese [email protected] a zašlite aj fotografie poškodeného produktu. Mrzí nás to. S pozdravom, tím ALLTOYS

• Zásielka dorazila nekompletná, svet napadla digitálna demencia.
    Slovensko zasiahla krute.

Pekný deň prajem,

ospravedlňujeme sa Vám za nepríjemnosť, no Vaša zásielka bola rozdelená do viacerých balíkov a niekedy sa stane, že k zákazníkovi neprídu všetky balíky v jeden deň. Veríme však, že druhý balík príde v poriadku a s tovarom budete spokojný.

S pozdravom,
    Váš ALLTOYS tím.

• Nakoľko na tovar čakám už 7 dní a stále mi nebol doručený nemám čo hodnotiť. Čakacia doba je dlhá

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme za dlhšiu čakaciu dobu. Nakoľko sa blíži Vianočná sezóna dodacia lehota sa môže predlžiť. Váš tovar dnes odosielame a veríme, že budete s tovarom spokojná aj napriek tejto nepríjemnosti. V mene kolektívu ALLTOYS Vám želáme pekný zvyšok dňa.

Objednavku som spravila 11.11.2023. Doteraz tovar nemam. Vsetky ine veci z inych obchodov dorazili do 3 dni. 16.11. mi len prisiel mail ze sa preveruje dostupnost a to je tovar zaplateny. Nikdy viac.

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň, veľmi nás mrzí táto nepríjemnosť spôsobená neskorším doručením tovaru. Vianočná sezóna pomaly začala tak sa dodacia doba môže predĺžiť. Váš tovar je už odoslaný. Radi by sme sa teda ospravedlnili za spôsobené nepríjemnosti. S prianím pekného zvyšku dňa, kolektív ALLTOYS.

• Skoro dva týždne už čakám na objednávku! Hrozné!!!

Pekný deň,
    za dlhšiu čakaciu dobu sa ospravedlňujeme. Tovar bol včera odovzdaný prepravnej spoločnosti. Ak by sa s objednávkou vyskytol nejaký problém, neváhajte nás kontaktovať na emailovej adrese: [email protected]

tím ALLTOYS

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

Objednala som tovar 12.12., tovar dodnes nemám, je 23.12., komunikovala som cez maily, messenger, snažila sa dovolať, prišli sme na to, že tovar sa stratil niekde v depe v packete, takže sa všetci tvária, že to nie je ich chyba a tým pádom je to pre Vás vybavené. Čo je teda sčasti pravda, ale pri mojej prosbe, aby ste mi tovar nachystali niekde na predajňu, ste ma odbili, že je vypredané... no, v tom čase ešte nebolo... ako, ja chápem, že toho asi máte veľa, ale vďaka Vám bude pod stromčekom jednému 8-ročnému chlapcovi chýbať lego a 3D puzzle, áno, sú aj ľudia, ktorí si nemôžu dovoliť žiadne darčeky, a áno, prežijeme to... ale nakupovať u Vás už nebudem

Pekný deň,

ešte raz sa Vám ospravedlňujeme. Balík od nás odišiel 16.12. do prepravnej spoločnosti Packeta.

21.12. ste nás kontaktovali a bohužiaľ sa nám nepodarilo tovar druhýkrát nachystať ani v jednej z našich predajní, nakoľko bol vypredaný.

tím ALLTOYS

• Nebol mi dodany vsetok tovar, pritom som ho zaplatila

Pekný deň,

ďakujeme za Váš podnet. Danú situáciu sme obratom preverili a dodali chýbajúci tovar. V takomto prípade neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis.

tím ALLTOYS

Dlha dodávacia doba.Objednavala som v pondelok,az vo štvrtok prišlo oznámenie ze tovar bol odoslaný. O doručení na predajňu neprisla SMS, bola som sa osobne informovať na predajni ci náhodou neprisla objednavka.

Pekný deň,
    ďakujeme na Váš podnet. Za dlhšiu čakaciu dobu sa ospravedlňujeme. Snažíme sa eliminovať podobné situácie a doručovanie do našich predajní postupne vylepšovať, aby bola dodacia doba čo najkratšia.

tím ALLTOYS

• Rýchle jednanie aj odoslanie .
    • Na prepravu má zazmluvnenu spoločnosť DPD , ktorej kurier odmietol doručiť zásielku na adresu stým že on mne nadiktuje adresu kde si môžem vyzdvihnúť zásielku a bude ma čakať v aute inak ju nedoruči ... o inej nevyhode neviem

Pekný deň,

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s prepravnou spoločnosťou. Spoločnosť sme informovali a kuriér bol poučený. Veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia opakovať nebude.

tím ALLTOYS

• Chyba moznost platby na dobierku!!!

Pekný deň,

mrzí nás Vaše negatívne hodnotenie. Platba na dobierku je u nás samozrejme možná. V pokladni máte na výber z dvoch možnosti platba kartou alebo platba na dobierku.

tím ALLTOYS

Do poznámky pri objednávaní som zadal vláčik písmeno C,žlto -modry,prišiel mi biely čo bolo písmeno A

Pekný deň prajem,

mrzí náš Vaše negatívne hodnotenie. V prípade dodania nesprávneho, prípadne iného druhu tovaru, prosím kontaktujte naše zákaznícke oddelenie, ktoré vybaví Vašu požiadavku.

tím ALLTOYS

• Pri objednavke sa nedalo zaplatit kartou, nefungovala platobna brana. Musel som platit prebodom.
    • Kym peniaze dorazili na ucet obchodu, tak sa tovar vypredal a obchod mi objednavku zrusil a vratil peniaze.

Pokial si niekto objedna tovar, tak tento tovar ma byt pre neho rezervovany a nie predat 1 tovar dvom zakaznikom a dat tovar tomu koho platba pride prva na ucet obchodnila.

Pekný deň prajem,

mrzí nás Vaše negatívneho hodnotenie. Môže sa stať, že GoPay brána zlyhá, z dôvodu vysokej vyťaženosti.
    Vo Vašom prípade sme Vás kontaktovali, keď sme tovar naskladnili a ten sme Vám poslali a objednávku vybavili.

tím ALLTOYS

Tovar mi nebol doručený, nakoľko ho nenašli na sklade

Nehovorí slovensky

v ponuke boli figurky zo serie Harry Potter, do poznamky som napisala ze si prosim Harryho a Harmionu a dostala som uplne nieco ine.

Pekný deň prajem,

ospravedlňujeme sa Vám. V takomto prípade sa neváhajte obrátiť na náš zákaznícky servis s požiadavkou o výmenu tovaru.

• Nedorazil tovar

Nemá dobrého dodávateľa

Pekný deň,

mrzí nás dlhšia čakacia doba na tovar. Evidujeme, že ste tovar obdržali.

ďakujeme Vám za pochopenie