Spokojnost s rychlym dodanim tovaru

výhoda

pekna vec pre deti

• Mali chybné zobrazenu ponuku Lega ktoré už v skutočnosti nemali v ponuke.

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň, radi by sme sa ospravedlnili za túto nepríjemnosť. Chyba nastala na našej strane a radi by sme Vám ponúkli kompenzáciu pri ďalšej objednávke. Prajeme pekný deň. Tím ALLTOYS

• Predajca by mohol skontrolovať trocha tovar pred odoslaním lebo pri hračke boli vlasy jednorožca trocha zamotané a predpokladám, že bol ako výstavný a ľudia cez možnosť dotyku a zapnutia vlasy poškodili. Nakoľko to nie je až také hrozne neriešim ale inak v poriadku

Ok

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za túto nepríjemnosť. Radi by sme Vás však ubezpečili, že nešlo o výstavný kus. K zamotaniu vlasov mohlo dôjsť pri manipulácií s tovarom. Prajeme pekný deň, tím ALLTOYS

V pohode

• Rýchlosť dodanua

Bezproblémové objednanie a dodanie tovaru.

Reakcia obchodu ALLTOYS

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti. Prajeme príjemný deň. S pozdravom, tím ALLTOYS

spolahlivy rychly obchod

• Tovar dobre zabalený

• Objednávka bola obratom vybavená k mojej spokojnosti.

Veľký výber tovaru.

Reakcia obchodu ALLTOYS

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti. Prajeme pekný zvyšok dňa. S pozdravom, tím ALLTOYS.

• Tovar prišiel v poriadku a promptne.Sme spokojní.

Vyhodne

Mam zasadny problem s rozdielnym nastavením cien na webe a v kamennej predajni. Pokial máte záujem vytlacit zákaznikov z predajní, tak ich zatvorte. Rozumiem nákladom spojených s priestormi a ľuďmi, no ako zákazník nechcem počuť, že zľava je iba na webe, naviac ked som v predajni s dieťaťom, ktoré už drží lego v rukách.

Dodanie bez problémov, tovar presne ako bol v popise

• Dobre ceny rychlost dorucenia

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň. Veľmi pekne ďakujeme a veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti. S pozdravom, tím ALLTOYS

Napriek požiadavke, aby bolo lego dôsledne zabalené, aby nedošlo k poškodeniu originálneho balenia, k tomu nedošlo.

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň. Veľmi nás mrzí táto nepríjemnosť. Prosím, kontaktujte ma na emailovej adrese [email protected], zašlite fotografie poškodeného produktu, aby sme mohli tento produkt prípadne vymeniť. Ospravedlňujeme sa a prajeme pekný deň. S pozdravom, tím ALLTOYS.

produkt prisiel poskodený

Reakcia obchodu ALLTOYS

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za túto nepríjemnosť. Radi by sme Vám to vynahradili, a preto nás, prosím, kontaktujte na emailovej adrese [email protected] a zašlite aj fotografie poškodeného produktu. Mrzí nás to. S pozdravom, tím ALLTOYS

• Bezproblémovosť

Rýchly prehĺadný spoĺahlivy