Moja prvá objednávka som spokojna

• Oceňujem veĺmi rýchle vybavenie mojej objednávky, niektoré obchody mi objednávku potvrdili a o dva dni mi bolo oznámené,že objednaný tovar nie je možné doručiť.Tiež cena bola najlepšia/ v porovnaní s obchodmi,ktoré tovar ponúkali,ale nemali ich skladom.

• Rychle, prehladne najma vdaka kodom s casopisu, bez problemov
    • Neviem ci problem nastal uz v obchode alebo pocas dirucenia ale dorucena krabica bola silno narazena a poskodene boli aj obaly na 2 hrackach zo styroch

• Tovar

Pri obj.som sme si nevsimli, ze pri tovare, z ktoreho su podotykam 2 druhy, bolo v popise uvedene, ze zasielaju nahodne podla skladovych zasob. Na hlavnom obrazku neboli zobrazene oba druhy naraz, vzdy iba jeden druh (ten ktory sme chceli). Doruceny nam bol nanestastie ten co sme uz doma mali. Nemyslim si, ze dnesnej dobe, kedy internetovy obchod prekvita je v poriadku ze Alltoys zasiela produkty len tak z brucha, co je na sklade a uz vobec nie, ked ide v ramci produktu len o dva rozne druhy, stacilo priradit druhemu kod a predavat zvlast, cena bola 26 euro, nejednalo sa o malickost z ktorej volo vyrobenych 30 druhov.
    Zhrnutie:
    - zavadzanie obrazkom
    - neschopnost predavat 2 rozne produkty pod 2 roznymi kodmi
    - velke sklamanie zo strany deti
    - iba snaha obchodu predat to, co je skladom a zarobit co najviac

Reakcia obchodu ALLTOYS

Pekný deň prajem,

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť a sklamanie detí. Môže sa stať, že si pri vkladaní produktu do košíku nevšimnete upozornenie, že je potrebné uviesť do poznámky, ktorý druh tovaru si prajete. V takomto prípade je možná výmena tovaru. Môžete kontaktovať náš zákaznícky servis v pracovné dni od 08:00-16:00 a radi vyhovejú Vašej požiadavke. Skladom máme oba druhy, ktoré sú zobrazené na obrázku.

Prajeme Vám príjemný deň

tím ALLTOYS

• Veľmi mila predávajúca, rýchle dodanie, tovar 100%

Tovar bol v eshope dostupny ns sklade, v skutocnosti som po tyzdni dostala info ue ss im tovar nepodarilo zohnat a ze to budu musiet stornovat.

Rychle dodanie, vyborna komunikacia

• Dobrá komunikacia

• Veľmi rýchle dodanie

Tovar ktorý som objednal bol na stránke v akcii zo 100€ na 70€.Zavolali mi , že ho proste nemajú, takže rušia objednávku. Ako ho môžu mať na stránke a ešte s akciou a potom mi stroho zavolať, že prepačte,nemame to. Nechápem ...

Jasná hra bola trochu poškodená(double), to nie je veľmi dobre, pretože ona bola na darček, ale nič.

• veľmi rýchle doručovanie, ďakujem a odporúčam ďalej! :)

Hračky boli super 100%spokojnošť

• Fakt rýchle dodanie

• promtne vybavenie

Priaznive ceny, rychle dodanie

• Rychla komunikacia rychle vybavenie rychla dodavka top obchod

• rýchle doručenie