• Drahé

Il mio ordine era fatto di prodotti diversi, ma su questo modulo compaiono 2 prodotti diversi. Dopo 6 giorni il mio ordine è ancora nello stato di "Ricevuto-Elaborato".
    Ho provato a chiedere con mail se era possibile aggiungere un prodotto ma non ho ricevuto risposta.
    Dopo sei giorni non so nulla dell'ordine e quando verrà consegnato.
    _____
    My order was made of different products, but 2 different products appear on this form. After 6 days my order is still in the "Received-Processed" status.
    I tried to ask by email if it was possible to add a product but I received no response.
    After six days I don't know anything about the order and when it will be delivered.

Dlhe dodacie lehoty a balicek este stale nemam ,neviem ako budu vyzerat rastliny tak dlho cestujuce!!!!!

Reakcia obchodu www.akvarioverastliny.sk

Dobrý den, ano máme dlhe dodcie lehoty a to z toho dovodu že tak ako máme vo VOP tak aj v potvrdzovacom maili uvedené že rastliny odosielame až po ich uhradení na účet.

objednávka nebola úplná bez vysvetlenia

• Nikto nevolal
    • Nikto nepísal
    • Zaplatil, ale tovar nedostal

Katastrofa, tovar musíte zaplatiť dopredu, ani po dvoch mesiacoch ho nemajú, ale hlavne dodávka do 20 dní, potom klamali že tento týžden a tento týždeň, na maily a správy odpisujú po týždni, alebo aj vôbec a ešte sú urazení, keď im človek, aby sa dostal späť ku svojim peniazom, napíše výzvu na vrátenie peňazí. Celé zle!!!

• Neviem posúdiť, tovar nedodali ani v max. doručovacej dobe

Na 29. deň od objednávky som obchod upozornila, že napriek ich maximálnej dodacej lehote, čo je 20 dní, sa mi nik neozval a nemám žiadne info, v akom štádiu je objednávka. Na druhý deň sa mi e-mailom ozvali , že to preveria a ozvú sa mi. Čo myslíte, ako to dopadlo? Prešli ďalšie 4 pracovné dni a nikto sa neozval. Ešteže objednávku som si dala na dobierku, keďže to bola prvá a asi aj posledná objednávka...

• Katastrofa
    • Arogantný majiteľ
    • Neschopnosť doručiť tovar po viac násobnej urgencii

Takýto ľudia by nemali podnikať myslím, že tie negatívne recenzie sú opodstatnené. Nenechať sa nalákať na nižšiu cenu. Akurát Vám vynadajú do telefónu! Arogancia, drzosť!

Pane sa preberte !!!
    Jediny arogantný ste bol Vy a z toho vyplíva že " aké požičaj také vráť", Vy ste ako prvý spustil na nás kde je tovar, že už je dávno zaplatení - nikto sa neprosil o Vaše peniaze, Vy ste ich poslal dobrovoľne, my sme ich nepýtali od Vás hned, jedna položka bola označená že je na obj od dodavatela lebo nebola skladom - toto bolo aj pri tovare označené, na čo ste reagoval že to malo byť mailom oznámené - asi čítam čo je pri tovare !!! Vaša blbá poznámka že nemusíte un nás nakupovať, tak potom kto je arogantný???? A dnes 26.4. ste to zakončil klasicky slovensky pošlem na Vás SOI, sa preberte!!! Peniaze Vám boli vrátene takže tento príad je u nás ukončený.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• maju akvarijne rastliny ktore na inych eshopoch nedostanete
    • dobre ceny
    • dlha dodacia doba 32 dni od objednania
    • niektore akvarijne rastliny prisli v zlom stave
    • rastliny nemaju ziadne oznacenie stitkom s nazvom rastlinky

v buducnosti uz v tomto obchode nenakupim.

• žiadna výhoda
    • tento obchodník sa nech zamyslí nad sebou,že čo predáva a ako predáva

Zaplatený tovar 6.3 cez paypal/hneď zaplatené/a tovar /rastliny/ označený"na sklade"doručené až 24.3,bez oboznámenia mailom,/žiadna komunikácia/čo len deň dopredu,že bude doručené! Neospravedlňuje ich ani korona,nakoľko v tomto čase eshopy fungujú rýchlejšie,každý sa snaží predať čo najviac,čo neplatí pre tento obchod.Tu je doručenie objednávky 18 dní! A to som ešte požiadala v správe,že si prosím,poslať pekné a zdravé rastlinky,no a som veľmi sklamaná,aké mi boli poslané! Najhorší obchod na živé rastliny do akvária.Už som 1x v r.2019 tu objednávala tiež rastlinky a vtedy to trvalo až 21 dní dodanie.Skúsila som 2x a už nikdy viac! Obchod v CZ-Invital,odtiaľ príde akýkoľvek akvariový tovar do 3-4 dní! a to rastlinky sú perfektne zabalené a krásne zdravé.

Reakcia obchodu www.akvarioverastliny.sk

Dobrý den, prosime o foto dodaných rastlín, nakolko rastliny Vám isli cerstve, kedy nám boli v ten den dodané a ihned odoslané Vám, nasledne kazda jedna zásielka pred odosalním je fotodokumentovaná hlavne kvoli takým zakazníkom, ale to že ste dostali jeden košík naviac ste neprizanala.

• Poslali mi iný tovar, než som si objednal a zatial to vôbec neriešia...

• obchod ma na svojej stránke vopred upozornil, že nie je moja frajerka a telefonovať mám len v nimi stanovenom čase
    • posiela akváriové rastlinky v katastrofálnom stave
    • drahé poštovné

Nakupoval som už vo viacerých obchodoch, ale to, čo som dostal v tomto mi vyrazilo dych. Rastlinka bola v 5cm košíčku, maximálne 4cm vysoká. Vlastne ani neviem či tam bola, pretože to malé čudo bolo totálne obrastené chaluhami. Výhrevné vrecko, za ktoré si musíte priplatiť, si môžete objednať len s jedinou formou dopravy, s tou najdrahšou. Samozrejme ak chcete, aby Vám rastlinky nezamrzli. Ale ono je to v podstate jedno, lebo vrecko v balíčku aj tak nenájdete, a je fuk, či si ho zaplatíte, alebo nie. Škoda, že sa sem nedajú priložiť fotografie. Nevadí, dám ich na akvaristické fórum.

• rýchle doručenie
    • neprehľadná stránka
    • drzá komunikácia
    • rastlina v katastrofálnom stave
    • v žiadnom prípade in-vitro, ako bolo uvedené

Za mňa žiaľ negatívna skúsenosť s týmto obchodom a už tu viac nenakúpim. Rastlinka, ktorú som dlhú dobu zháňal (Phyllanthus Fluitans) bola skladom len v tomto e-shope, kde bola uvedená dostupnosť "na sklade u dodávateľa do 7 - 10 pracovných dní". Rastlinka teda prišla prekvapivo rýchlo - do 2 dní, ale v žiadnom prípade nebola od dodávateľa "in-vitro", ako sa píše, ale pravdepodobne vlastný výpestok. Čo by mi samozrejme nevadilo, keby nebola v príšernom stave a nebola niekoľkonásobne drahšia, ako bežne bývajú takéto výpestky. Polovičku porcie som ihneď vyhodil a zvyšok polorozpadnutej zúboženej rastlinky som dal do akvária dúfajúc, že sa nejako zmôže. Po pár dňoch som volal do obchodu (uznávam, bolo to neskoro, nemal som čas to riešiť skôr) s tým, že som nežiadal ani reklamáciu, ani vrátenie peňazí, len som chcel dotyčného upozorniť, že takto sa to jednoducho nerobí. Dočkal som sa bohužiaľ len alibistických rečí a veľmi neústretového, priam drzého prístupu. Ďakujem pekne, nikdy viac!

• ponukaju tovar ktory nieje naskladneny tak zakaznik dlho caka na dodanie.

Reakcia obchodu www.akvarioverastliny.sk

Dobrý den, ano mame uvedené pri tovare ktorý je vypredaný že buď očakáveme naskladnenie alebo tovar u dodavateľa do 7-10prac. dní, kedže tento druh tovaru bol u dodávateľa vo výrobe nedostupný ste bol aj mailom informovaný že dodanie sa predlži.

Robila som u nich objednávku pretože som surne potrebovala ohrievač, dlho tovar nechodil(potom som sa dozvedela že mali dovolenku) tak som chcela tovar zrušiť ale nedalo sa pretože mi prišiel mail a aj telefonicky mi potvrdili že objednávka už bola odoslaná. Čakala som 2dni a neprišlo nič, ani kuriérska služba mi neposlala info o sledovaní zásielky. Keď som tam volala na tretí deň znova tak mi povedali že moja zásielka sa ešte len bude odosielať že si má pomýlili s niekym iným. Už viac u nich určite neobjednam kvôli tomu ich chaosu v objednávkach..

• Dlhá dodacia doba.

• Tovar pravdepodobne z Číny
    • Doba dodania 20+ dní napriek tomu že na stránke sa uvádza do 7 dní
    • Neodporúčam

• Rýchle dodaniu tovaru
    • Zle udanú objednávku (platba z účtu) mi po jednom telefonáte hneď po objednanie vedeli zmeniť na platbu na dobierku.
    • Aj napriek veľkým nápisom na ich stránke pri tovare"Doprava zadarmo" pôvodný 199.99 euro bol navýšený aj o +6,50 euro za dopravu. https://akvarioverastliny.sk/sunsun-hw-5000-lcd-uv-externy-filter-1800-4600-l/h/p666667c1060 .Tovar som súrne potreboval,tak som to neriešil,ale je to zavádzanie zákazníka.
    • K tovaru nebol pribalený žiadný návod na použitie.Musel som k tomu dopátrať na stránke výrobcu a použiť google prekladač(neviem po čínsky)

Filter sunsun 5000 dobre funguje.Keby obchod trošku popracoval na tom,ako rieší dopravu tovaru a nepíše raz že doprava je zadarmo,a potom fakturuje dopravu,by som tento obchod aj doporučil.Takto mám pocit,že mi oklalamali.Nejde o sumu,ale o princíp.

Dostalsom chnilu rastlinu

Reakcia obchodu www.akvarioverastliny.sk

Pane Vašu reakciu sme riešili aj na FB, nakoľko ste si prebral zásielku so živým tovar po 7 dňoch je chyba Vaša nie naša!!!

• Stále balík nepřišel. Až moc dlouhá čekací doba.

Reakcia obchodu www.akvarioverastliny.sk

Dobrý den, mrzí nás Vaša reakcia avšak v obchodných podmienkach resp. pri danom tovare máte uvedené čakaciu dobu, tu ovplyvnili položky rastlín ktoré neboli skladom, pevne veríme že Vás táto skutočnosť neodradí a opäť navštívite náš eshop a Vašu dôveru nesklameme.
    Prajeme pekný deň.