• Objedal som si živé rastlinky. 19 mi prišiel mail že moja objednávka je expedovaná a dôjde mi do 24-48hod. Prišlo mi to 24.
    • Objednaná bola aj pinzeta 30cm a prišla pinzeta 25cm

Pred objednávkou aj počas obchod "celkom" komunikoval. Po vyzdvihnutí objednávky po zistení tej chyby s pinzetou komunikácia na bode mrazu. Mail im nepošlete mailová adresa nafunguje...

Reakcia obchodu www.akvarioverastliny.sk

náhradná pinzeta Vám bola obratom odoslaná avšak od Vás sme do dnešného dňa neobržali.

• Nižšia cena voči konkurencii.

Veľmi dlhá doba dodávky.

Mám dve akvária,tak som už rastlinky kupovala od viacerých predajcov,ale tento je úplne najhorší! Od 11.apríla-do 6.mája to mu trvalo,aby vybavil objednávku.Až na moje upozornenie,poslal balík 2.mája/štvrtok poobede/,a prevzala som si ho až 6.mája/pondelok/čiže živé rastlinky stáli niekde na pošte cca 4 dni! Ešte sa z toho dalo našťastie niečo vybrať.Zaplatené som mala pošta 1.trieda.Dodanie,ako z ďalekej Číny!
    Žiadna komunikácia,či upozornenie počas celej doby a u neho označenie dodania-je skladom,alebo písmena vôbec nič neplatí,je to len zavádzanie zákazníka.Nespokojnosť s predajcom!

Reakcia obchodu www.akvarioverastliny.sk

Dobrý deň
    ďakujeme za Vaše hodnotenie, tak ako máme uvedené v OP je uvedené že na kompletáciu máme 30dní, a to z dôvodou že nie všetko hlavne živé je skladom u nás a nášho dodávateľa, čo sa týka platby tak pri potvrdení objednávky máte jasne uvedené že neuhrádzajte vopred až po zaslaní predfaktúry, čoho ste sa nedržala, po expedovaní zásielky Vám bol zaslaný mail o expedici tovaru, a je už na Vás kedy si ho prevezmete, to že ste si ho prevzala o 4 dni neni náš problém, nakoľko ste mali zásielku uloženú od 3.5., rastliny boli na pošte a Vy ste ich tam nechala cez víkend.
    Prajeme pekný deň