• nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 2 týždňami

• Pohodlna kupa. Jasne zverejnene obchodne podmienky.
  • nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 2 týždňami

Objednavka bola vybavena rychlo. Problem bol vsak s prepravcom. S Remaxom nic nove. Zazila som to uz viackrat. Ak by som vedela, ze na dopravu vyuziva eshop prave remax, neobjednala by som tam.

• nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 2 týždňami

Po objednaní tovaru to prišlo na druhí deň.

• nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 2 týždňami

mal som dilemu ako ohodnotiť tento obchod... skúsim vysvetliť, prvý dojem super, tovar nebol skladom ale bol pripravený na odber v termíne ako bolo avizované, sklamanie prišlo až po pár dňoch, keď som otvoril krabicu od výrobku Doctor Chihiros III, chýbala tam hlavná súčasť prístroja - membrána. Nereklamoval som to, lebo bolo by to asi tvrdenie proti tvrdeniu, moja vina, mal som si obsah krabice prekontrolovať pri osobnom odbere... Ťažko povedať či to bol zámer obchodníka, zbaviť sa nekompletného výrobku, alebo aj jeho nevedomosť, že tam niečo chýba... nechcem nikomu krivdiť, ale tak ako aj ja, tak aj predajca mohol skontrolovať či je výrobok kompletný predtým než ho predal, takže asi tak... Membránu som si doobjednal v inom obchode, tak sa mi cela transakcia predražila o 35€, nuž nabudúce si skontrolujem obsah dodávky, ale asi už nie v tomto obchode

Reakcia obchodu Akvaland.sk

Vážený pán. Tak táto situácia má veľmi mrzí a ešte o to viac že ste sa neozvali najprv mne aby sme to vyriešili. Pri tomto výrobku sa mi nič také ešte nestalo a preto som ani nekontroloval či je ten výrobok kompletný. Chyba sa musela stat pri balení tovaru u výrobcu asi.
    Samozrejme vám viem ponúknuť náhradnú membránu zadarmo a tu čo ste si objednali viete vrátiť alebo si ju necháte ako rezervu.
    Ozvite sa a situáciu určite vyriešime k vašej spokojnosti.
    Spokojný zákazník je pre mna najdôležitejší.

• nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 3 týždňami

Maximalna spokojnost ako stale.Z 10 bodov davam 11

• velky vyber
    • vyborne ceny
  • nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 1 mesiacom

Momentálne je zima na dodanie rastlín. Inak veľmi dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 1 mesiacom

• Prekvapil ma precizne zabaleny tovar,nakolko som si objednala chulostivy tovar a pocasie bolo mrazive co pri preprave bolo rizikom.
    • Prkvapilo ma ako precizne bol moj tovar zabaleny,nakolko som si objednala chulostivu vec a pocasie bolo mrazive,co pri preprave bolo rizikom....obavala som sa,ale bezdovodne.
  • nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 1 mesiacom

objednane riasogule mi prisli velmi dobre zabalene.

• komunikacia
    • ochota
    • rychlost dorucenia
    • dobry sortiment

Fakt super eshop. Potreboval som upravit uz zaslanu objednavku a nebol s tym ziadny problem. Odporucam

spokojnost, vsetko podla dohody

super

• Vsetko v poriadku.
  • nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 2 mesiacmi

Majiteľ ma síce kontaktoval ihneď po objednávke a upozornil ma na tovar, ktorý momentálne nemá na sklade a ponúkol mi alternatívu. Na web stránke ale táto informácia nebola, čo je chyba a vedieť to tak by som túto objednávku nerobila. Prišiel mi dotazník na spokojnosť s dodaným tovarom, tovar však ešte nebol doručený.

Reakcia obchodu Akvaland.sk

Dobrý deň. Pri oboch výrobkoch , ktoré neboli na sklade tá informácia je uvedená. Pravdepodobne ste ju prehliadli. Dostupnosť : 7 dní.
    Dotazník zasiela automaticky systém Heureka , bez ohladu na to či objednávka bola/nebola vybavená.

Ďakujem

• nakúpil v obchode Akvaland.sk pred 2 mesiacmi

rýchlo a ochotne doručené, info pomocou sms ,

• veľký výber produktov

Celkom slušný obchod, prehľadný.

• Ada kamen mi nebol doruceny aj ked bolo uvadzane 4ks na sklade

• Spolahlivost