• velky vyber akumulatorov

Po čiastočnom nedorozumení sme si upresnili moju požiadavku. Tovar mi bol podľa termínu doručený, v poriadku, po nabití batérie funguje. Som veľmi spokojný a s mojou spokojnosťou som sa už zdôveril aj v mojom okruhu rodiny a známych. Veľmi pekne ďakujem za pochopenie. Som ZŤP, tento fotoaparát mi dúfam ešte dobre aj ďalej poslúži. RSDr. František Cicák

Inak som nevedel batérie zabezpečiť.

• ok
    • ok

ok

rýchle doručenie, jednoduchá komunikácia,

• Spolahlivost dobre ceny a kvalita

• prišlo ako bolo slúbené

• Dobré ceny

Odporúčam tento e-shop.

• Dlho dodávate

Ešte ste tovar ani nedodali a už chcete hodnotenie.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, podla c.o. 2022002081 evidujeme vasu objednvaku ako odoslanu, o com ste boli aj infomovany mailom. V objednvake mate jasne uvedeny termin dorucenia 09-01-2023, ak teda odoslete recenziu dna 07-01-2023, logicky, tako mozno realne ocakavat, ze budete mat svoju objednavky. Naviac, je smutne, pokial sa tak stane na Heureke, kde vytvarate zamerne u inych zakaznikov dojem, ze neplnime nase terminy dorucenia, co povazujeme za minimalne, nekorektne. Dotaznik spokojnosti zasiela Heureka, ako nestranny portal, ktoreho rezim zasielania a komunikaciu my, ako dodavatel, nemozemem a nechceme ovplyvnovat. Termin dorucenia 09-01-2023, ako bolo aj uvedene pri vasom tovare v case objednavania a je tak uvedene aj vo vasej objednavke dodrzime, citat zverejnene udaje na eshope, ako aj vo vasej vlastnej objednavke vsak za vas naozaj nemozeme. Inak reagovat nie je mozne.
    Tim AKU-SHOP.SK

• Nem küldi meg időben, M0

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, lutujem, nerozumiem vasmu hodnoteniu. Podla c.o. 2022002069 vsak evidujeme tuto v procese spracovania a s terminom dorucenia 05-01-2023, ako bolo aj uvedene pri vasom tovare v case objednavania a je tak uvedene aj vo vasej objednavke. Inak reagovat nie je mozne.
    Tim AKU-SHOP.SK

• spoľahlivosť

Žiadna komunikácia, dlhá dotácia doba

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den. K vasej recenzii k objednavke 2022001946 mozeme uviest len tolko, ze tazko je nereagovat na neexistujuci dopyt, z vasej mailovej adresy [email protected] a z cisla objednavky 2022001946 neevidujeme ziadny otazku, ziadny podnet, nebolo teda na co reagovat. co sa tyka dodacej lehoty, pre vami zvolenu bateriu k MT pre seniorov ste poznali termin dorucenia predom, ak vam tato lehota nevyhovovala, asi nebolo celkom spravne ju schvalit a tovar so suhlasom objednat. Iny termin sme nikde nedeklarovali, vedeli ste teda presne a vcas, kedy svoj tovar mozete ocakavat. Takze reagujeme aspon na recenziu, aby neostala aj pre potencialnych ciatatelov bez nasej odozvy. Tim AKU-SHOP.SK

veľmi rýchle dodanie

Doposiaľ tovar nebol odoslaný. už je to pár týždňov, už je to skoro mesiac

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den. Objednavka 2022001791 bola zadana 01-11-2022, odoslana bola 04-11-2022 tak, aby bola dorucena v deklarovanom termine 09-11-2022. 08-11-2022 vam bola zasielka dorucovana, no neuspesne, a to niekolkokrat opakovane v dvojdnovych intervaloch. Skuste sa pozriet poriadne do potvrdenia vasej objednavky, co ste uviedli ako primarne udaje pre dorucovanie, ani vlastnu adresu a telefonicky kontakt ste neuviedli spravne. Konkretne, v adrese nebolo vobec uvedene mesto dorucovania a vas tel.kontakt nebol kompletny, chybali posledne 2 cisla vasho mobilneho telefonu. Prevadzkovatel eshopu ani dorucovatelska kurierska sluzba nie je detektivnou kancelariou, aby patrala po udajoch, za ktore v plnej miere zodpoveda zadavatel a objednavatel. Ani jediny krat ste nam neadresovali mailom ani telefonicky dopyt ohladom vasej objednavky a jej dorucenia, aby sme vedeli a mali moznost reagovat, tazko teda chapat tuto recenziu po 20-tich dnoch. Ak teda adresujete negativnu recenziu na nas eshop, taketo nieco povazujeme za minimalne nekorektne. Verim, ze citatel si urobi o takejto recenzii obraz sa. Tim AKU-SHOP.SK

• Obchod v poriadku, dodanie tiež

• obchod reagoval hned

vsetko v poriadku,,

Su to PODVODNICI , nič si u nich nekupujte!!!!!
    Poslali nesprávny továr, neberu telefóny, nekomunikujú
    Továr im bol zaslaný späť , podľa pokynov, peniaze nevrátili späť
    Dávam na riešenie policii a obchodnej inšpekcii.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Vazeny ANONYM, kedze nam nie su zname ziadne podrobnosti ohladom objednavky, na ktoru sa vo svojej "recenzii" odvolavate, nemozno na nu nijako reagovat. Na takto zadanu recenziu vlastne ani nie je potrebne reagovat. Tim AKU-SHOP.SK

• Možnosť konzultácie a sortiment.

Neodpisujú na emaily

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, k vasej objednavke 2022001583 neevidujeme ziadnu mailovu komunikaciu s identifikatorom cisla objednavky. Potom je tazke na vec reagovat, ked odosielatel neuvedie tu najdolezitejsiu informaciu. Z e-mailu v objednavke 2022001583 otazku evidujeme, a to zo dna 02-10-2022 o 18.05h...co bola NEDELA, vo vacsine krajin den pracovnejho pokoja. Citatel si urobi obraz sam...
    Objednavka 2022001583 bola odoslana na vami zvolene odberne miesto.