Dobrý deň, akumulátor bohužiaľ nie je kompatibilný s navigáciou Garmin, nedokáže ju nabiť, nekomunikuje s ňou.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, ako sme spolu uz telefonicky hovorili v piatok 23-10-23, je to neprijemna situacia pre obe strany, neda sa jej vsak nikdy 100%ne zabranit, nakolko firmware vo vasom pristroji je nastaveny tak, ze neakceptuje ine, ako originalne prislusentvo, teda aj bateriu. Tento udaj mate uvedeny v manuale, co pri starsich pristrojoch uz asi tazko mate k dispozicii. Kazdopadne to nie je vinou baterie, ta je vybavena spravnym a autorizovanym cipom pre komunikaciu s pristrojom. Podla nasej dohody budeme vec riesit vratenim tovaru v zakonnej lehote. Skoda len, ze aj napriek nasej komunikacii a tomuto navrhu riesenia z nasej strany sme aj tak od vas obdrzali negativnu recenziu. To vsak uz ovplyvnit ani ponukou, ani informaciami na eshope, ani nasim pristupom skutocne nevieme, vie to len objednavatel, ktory tieto informacie moze a ma vediet, resp. poznat. Inak sa tejto situacii zabranit neda. Negativna recenzia znizuje rating eshopu, dovolim si vsak povedat, ze v tomto pripade nepravom skodi nam, hoci sme ponuknli vsetky cesty, ako vec riesit rychlo a vcas. To uz nechame na posudeni citatela.
    Tim AKU-SHOP.SK

• Nedostatkový tovar rýchlo doručený

Odporúčam tento e-shop

Obchod vrelo odporúčam. Tovar mi bol na čas doručený a v poriadku.

Som rád, že som u vás dostal tie Power Akumlátory Minolta NP-200 pre môj aparát Minolta.

Všetko je ok.

• Rýchlosť, komunikacia

• dobra komunikácia

• OK

na prvýkrát a dobre

• Tovar mi bol doručený v poriadku a rýchlo.

Výborný obchod.

Spokojný

• Rýchle a promptné riešenie

• Tazko sa vyjadrovat k vyhode, ja som objednal. tovar bol doruceny a ja som ho zaplatil .Obchod prebehol stamdartne dobre a ak je to vyhoda tak potom toto je ona.

• som rád že zakúpený produkt sa podarilo zohnať vzhľadom na vek kamery

• ziadne informacie ohladom objednavky

tovar som objednal 17.5., kedy som dostal potvrdenie o objednavke a to bol posledny email, ktory som obdrzal od eshopu. Nedostal som info o spracovani, vyexpedovani nicom. Az nasledne 25.5. mi volal kurier, ze stoji na mieste dodania a nech si preberem tovar. zaroven som nedostal ziadne info ani od kurierskej spolocnosti, ze budu tovar dorucovat. cela komunikacna strana dodania zlyhala. nasledne som musel z roboty narychlo odbehnut aby som si prevzal tovar. povazujem to za velku slabinu eshopu.

Dobry den.
    K popisovanej pripomienke si dovolime len dodat, ze co sa tyka komunikacie, kedze ste v objednavke NEOZNACILI, ze si zelate byt priebezne informovany o pohybe vasej zasielky, ziadnu nevyziadanu postu sme vam preto neposielali. Ak to pozadujete, je potrebne sa spravne rozhodnut a to aj to v objednavke vyznacit a odsuhlasit. To za vas ale nikto iny spravit nemoze.
    Tim AKU-SHOP.SK

Spolahlive dododanie tovaru v 100 percentnom stave.

• široká ponuka

batéria označená ako "batéria CMOS pre Dell Latitude E4300 " vôbec nepasuje do Dell Latitude E4300 - konektor je úplne iný a kábel je asi 4x dlhší. Chcel som sa vyhnúť spájkovaniu batérie CR2032 ktorých mám hromadu, preto som objednal batériu s káblikmi, avšak spájkovaniu som sa aj tak nevyhol - zbytočne vyhodených cca. 10€.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, mrzi nas negativna recencia. Kazdopadne, tazko na vec reagovat takto, kedze sme neboli kontaktovani ziadnym sposobom ohladom vratenia alebo vymeny tovaru. Kde nie je otazka, nie je ani odpoved. Skoda len, ze ak je cas na pisanie negativnych recenzii na Heureke, nie je naopak ani pol minuty na zakladnu komunikaciu s dodavatelom, ci a ako vieme spolocne vec doriesit. Citatel si, verim, urobi obraz sam.
    Tim Aku-shop.sk

• Rýchle dodanie tovaru