• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 2 týždňami

• vyhodna cena
    • preberanie tovaru na vratnici ubytovne
  • nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 3 týždňami

• Široký sortiment, dobré ceny a pružnosť dodania tovaru.
  • nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 3 týždňami

• Nesprávna aku, musím tovar vrátiť.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den. Negativnu recenziu z vasej strany povazujeme za nekorektnu. Na zaklade nasej komunikacie nasledujucej az po tejto recenzii, neprebehla medzi nami pred nou ziadna komunikacia a nemali sme ziadnu sancu na nu predom reagovat ani sa snazit vec riesit, sme zacali reklamacne konanie v zmysle VOP. Nasledne konstatujeme, ze na vami zaslanej foto povodnej a doteraz pouzivanej baterie je modelove oznacenie:
    1. HSTNN-YB4D, comu zodpoveda produkt, ktory sme vam zaslali, teda model https://www.aku-shop.sk/aku-notebooky/aku-pre-hp-typ-hstnn-yb4d/d1.10.HP.999.1076
    2. 694864-851, comu zodpoveda produkt, ktory sme vam zaslali, teda model https://www.aku-shop.sk/aku-notebooky/aku-pre-hp-typ-694864-851/d1.10.HP.999.1073
    3. VK04, comu zodpoveda produkt, ktory sme vam zaslali, teda model https://www.aku-shop.sk/aku-notebooky/aku-pre-hp-typ-vk04/d1.10.HP.999.1247
    Vsetky uvedene modelove kody HP smeruju k vyberu tej istej baterie, a to tej, ktoru ste objednali a od nas obdrzali.
    Ak by ste vami uvedeny model objednali napr. cez Amazon, obdrzali by ste ten isty model baterie https://www.amazon.com/dp/B01M9BZQXK/ref=sspa_dk_detail_0?psc=1&pd_rd_i=B01M9BZQXK&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=21517efd-b385-405b-a405-9a37af61b5b4&pd_rd_wg=1vM2K&pf_rd_r=S9A0X60EPMPCH0ECJMPK&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&pd_rd_w=ap1Rl&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pd_rd_r=168b496f-f788-11e8-98dd-e9d4b1e4825c
    Ak by ste objednali vas model od povodneho dodavatela AVACOM, ako je uvedene na vami zaslanej foto, potom by ste obdrzali opat ten isty model, ako od nas, a to https://www.avacom.cz/hp-pavilion-sleekbook-14b0xx--sleekbook-15b0xx--liion-14-4v-2600mah-37wh
    Takze z horeuvedeneho vyplyva, ze nedoslo z nasej strany k pochybeniu. Kedze ako uvadzate, objednany a zaslany model nie je pre vas NB aj napriek zhode vsetkych vyrobnych kodov HP vhodny a na zaklade horeuvedeneho nedoslo z nasej strany k pochybeniu, mate moznost nam tento vratit v zakonnej lehote 14 dni, tovar otestujeme a uhradenu sumu bezhotovostne vysporiadame, aby sme vas nebrzdili v dalsom nakupe. Tato moznost je dana zakonom, ako pravnik by ste to mali vediet a naviac si myslime, ze nie je korektne a potrebne vec bez predchadzajucej komunikacie eskalovat cez verejne platformy, ako je napr. aj Heureka, kde nasa nasledna reakcia je sice viditelna a pevne verime, ze kazdy ciatatel si urobi svoj obraz o nasom konani, ale "skvrna" na mene nasho eshopu tu uz existuje. AKU-SHOP.SK

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 1 mesiacom

• možnosť osobného vyzdvihnutia (odpadne viazanosť čakania na kuriéra)
    • možnosť použiť pre úhradu faktúry platobnú kartu

dobrý obchod

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 1 mesiacom

• Veľký výber, platba kartou

Parkovanie pri osobnom odbere

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 2 mesiacmi

• Z pohodlia domova vyhľadanie a nákup tovaru, ktorý nie je obvyklý v iných obchodoch
    • Žadnu som nezistil

• Rýchla služba + osobný odber
  • nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 2 mesiacmi

• tovar mi donesie pohodlne kurier až domov

je to šikovné a pohodlné

OK, spokojnosť

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 2 mesiacmi

• výborný poradca a predavač
  • nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 2 mesiacmi

Tovar mi nebol doručený v stanovenom termíne - ani 10 dní po objednávke, hoci na internete sa písalo o 3 dňoch. Keby som sa nespoliehal na tento internetový obchod, ale lietal by som osobne po predajniach, tak ten tovar už dávno mám. NEODPORÚČAM !

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 2 mesiacmi

Žiaľ nesplnený termín dodávky, ktorý bol indikovaný pri objednávke tovaru. Zažil som zbytočný pekelný stres. Zamestnanec shopu vysvetlil, že tovar ide z Děčína cez Budapešť do Bratislavy. Sme v "UNII", tak si zvykajme. V cene dopravy je to započítané.
    Zlatý "socializmus". Dátumy si nechcem pamätať, načo sa zbytočne hnevať.
    Aj tak to nepomôže.

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 4 mesiacmi

Nemam ziadne info o objednavke

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 4 mesiacmi

• Prehľadné a rýchle vyhľadanie potrebného produktu

E-shop je na štandardnej - vysokej úrovni - rýchlosť dodania, spôsob platby - niet čo vyčítať.

nespolahivy

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, netesi nas vasa reakcia. Musim vsak uviest citatelovi vysvetlenie. Dna 11-08-2018 ste objednali tovar, ktora, zial, ako sme vas 16-08-2018 mailom infomovali, vzhladom na vyrobcu vasej znacky Prestigio, nie je z vyrobnych dovodov dostupna v celej EU, a to az do 06-09-2018. Nasledne sme od vas obratom 16-08-2018 obdrzali mailom informaciu, ze o nase sluzby tymto oneskorenim nemate zaujem, citujem "nemam zaujem uz o vase sluzby ani teraz a ani v buducnosti nie ste spoolahlivy". Vasu objednavku sme na zaklade tejto mailovej informacie vystornovali, o com sme vas 17-08-2018 mailom informovali. Cela komunikacia od objednavky az po recenziu bola realizovana z tejto istej IP adresy, teda je nespochybnitelne, ze bola realizovana od vas a k vam. Nie je teda mozne, aby ste tovar realne mohli ocakavat, ako uvadzate vo vasej kritike. S uctou, AKU-SHOP.SK

• Ďakujem ste výborný

Dna 20.7.2018. Som si objednal tovar aku pre lenovo Flex 2 15" (N7F2),
    Nakolko bateria nebola vhodna pre moj notebook, bateriu som vratil dna 31.7.2018 po telefonickej dohode s panom Martinom Witkovskym. Doporucene bez dobierky. Taktiez po vyplneni formulara o vrateni tovaru a prideleni RMA cisla zasielky (oznacenie RMA bolo na baliku). RMA 01202.
    Pan Witkovsky mi prislubil vratenie penazi na ucet po zadani IBAN v maily. Tento IBAN som mu poskytol.
    Po dvoch telefonatoch s panom Witkovskym, opakovanom stvrtom zaslani mailu so ziadostou o vratenie penazi. Po zaslani SMS na jeho telefonne cislo o vratenie penazi. Pan Witkovsky absolutne nereaguje ani na sms, ani na maily. Zatajuje sa a hraje "mrtveho chrobaka"
    Som maximalne znechuteny z takehoto podvodneho spravania. Dnes je 14.8 a absolutne tento pan nereaguje. Zial budem nuteny v danej veci podat podnet na obchodnu inspekciu. Verim, ze podobny pripad sa uz stal viackrat, ale asi ludia nemaju chut a cas sa s danym panom natahovat. Urcite neodporucam nakupovat v tomto e-shope. Cokolvek tento clovek tu napise je pre mna klamstvom pokial mi nevrati naspat na ucet peniaze za tovar, ktory som mu vratil. Vela stastia pri nakupe ostatnym.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, mrzi nas vasa nespokojnost. Ako reakciu a na doplnenie k vasej recenzii si dovolim uviest niekolko faktov. Tym najdolezitejsim je, ze pokial v ktorejkolvek krajine EU nakupuje firma, takto vzniknuty obchodny vztah sa riadi Obchodnym zakonnikom. Ten statut vratenia tovaru nepozna, jednoducho povedane, apriori zakonodarca a v dobrej viere aj predavajuci ocakava, ze nakupujuci, ktory vystupuje a obchoduje v mene firmy, pravnickej osoby, je na takyto ukon sposobily a kvalifikovany. Pokial ma akykolvek zakaznik nejasnost alebo pochybnost vo svojom vybere, vzdy radi poradime, mailom, online chatom, a pokial je to mozne, aj telefonicky. Faktom a nasou chybou je, ze aj napriek takto striktnym zakonnym pravidlam v mnohych pripadoch vychadzame firemnym zakaznikom v ustrety a vec riesime tak, akoby nakupoval rezidencny zakaznik, domacnost, sukromna osoba, kde taketo pravidla vratenia tovaru v zakonnej lehote platia a tieto vzdy a v plnom rozsahu respektujeme. Pravdou a nasou chybou opat je, ze sa takto casto stavame nie predajcom, ale pozicovnou baterii. Na zaver si dovolim este podotkunt, ze stale plati, ze nielen kupujuci, ale aj predavajuci ma svoje prava. A co sa tyka tel. komunikacie, odporucame vyuzivat v plnej miere mailovu komunikaciu, pri tel. kontakte na mobilne cislo je dost pravdepodobne, ze volaneho nemusite zastihnut na mieste a v situacii, ked je mozne vec okamzite online riesit, poznamenat si udaje a pod. Najma ked si uvedomime, ze komunikujete s internetovym obchodom. Kedze som bol v recenzii aj menovany, tak sa na zaver svojej odpovede ja aj podpisem. Na zaver len verim, ze citatel tejto recenzie si vytvori svoj usudok, ci ide citujem "podvodne spravanie" a potom spravi svoje rozhodnutie. S uctou Martin Witkovsky

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 5 mesiacmi

Som spokojný, batéria je v poriadku, mobil má väčšiu výdrž. Stálo to za to. Vďaka. Pavol

• nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 5 mesiacmi

• Som spokojný nad očakávanie, jednoduchá komunikácia a ústretovosť predajcu. Dostal som tovar presne podľa objednávky. Ďakujem
  • nakúpil v obchode AKU-SHOP.SK pred 6 mesiacmi

Vedel som, že nekupujem originál od značky, hoci to nebolo nikde uvedené, nie som však sklamaný. Pre mňa bolo toto riešenie výhodnejšie, ako vyhodiť funkčnú uťahovačku a kúpiť celú novú sadu.