Už po niekoľký krát som si objednal s Aktin, a vždy doručenie trvá 5 dni +!
    Zúfalé, keď si porovnáte so službami konkurencie a to nehovorím že ide o potraviny.
    Nulová zákaznícka skúsenosť!
    Biedny servis.

Reakcia obchodu Aktin.sk

velice nás mrzí, že nejste zcela spokojen s doručováním Vašich zásilek.

Objednávky se snažíme vždy co nejdříve zabalit a odeslat k Vám.

Datum doručení však nejsme schopni 100% ovlivnit, neboť záleží na vytíženosti přepravce.

Věříme, že Vaše příští objednávka u Vás bude již včas.

Katka za Aktin.

• Tovar mi do dnešného dňa nebol doručený, ani sms mi neprišla, škoda tešila som sa na tovar.

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme Vám za zanechání zpětné vazby k doručení objednávky.

Je nám velmi líto, že stále nemáte zásilku u sebe. Dle trasování byla objednávka Vámi odmítnuta. Obratem jsme proto kontaktovali přepravce s vyjádřením.

V e-mailu máte od nás zprávu, kde situaci budeme společně prověřovat.

Denisa za Aktin.

Platba kartou alebo google prevodom.
    Platba vopred nemozna prevodom cez ucet.
    HNUS

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Je nám líto, že Vám naše platební metody nevyhovují.

Na našem e-shopu nabízíme možnosti platby na dobírku, online kartou (+ Applepay a Googlepay).

Pokud tedy nechcete platit online, je možné zvolit úhradu na dobírku. Nevylučujeme však možné nové platební metody do budoucna.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné dny,
    Petra za Aktin.sk

• Tovar nebol v balení ako bolo na foto !Namiesto kufríka kartónové krabica

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme za Vaše hodnocení. Pro prověření Vaší objednávky a naší společné komunikaci jsme zjistili, že se nejedná o produkt z našeho e-shopu. Patrně tedy došlo k přidání recenze k jinému obchodu, než kde bylo zboží zakoupeno :).

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den,

Objednavka 8.1. doteraz tovar nedorazil, určite neodporučam

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Je nám líto, že k Vám zásilka ještě nedorazila.

Ihned poté, co jsme jsme obdrželi Vaše hodnocení jsme kontaktovali přepravce, aby Vaši objednávku prověřil.

Pokud k Vám balík cestuje delší dobu, neváhejte se na nás prosím obrátit. Rádi s Vámi vždy Vaši objednávku zkontrolujeme a situaci rychle dořešíme.

Věříme, že bude Vaše zásilka brzy u Vás.

Mějte se hezky,

Petra za tým Aktin.sk

• Dlhšia dodacia doba
    • Málo produktov pre alergikov
    • Neuvádzajú úplné zloženia produktov na stránke

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Vaši zásilku jsme hned následující pracovní den po vytvoření Vaší objednávky odeslali dopravci.

Podle trasování přepravce byl balík 8.12 doručen. Omlouváme se Vám za vzniklé zdržení od přepravní společnosti. Vzhledem k většímu množství objednávek v tomto období mohlo dojít k zdržení v doručení Vaší zásilky.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci, na kterou jste nás správně upozornila. Na základě Vaší zpětné vazby jsme obratem složení produktu upravili, a následně jsme společně vše dořešili.
    Na našem e-shopu nabízíme množství bezlepkových, bezlaktózových a veganských produktů, které můžete pomocí filtrů jednoduše najít. Neustále však náš sortiment aktualizujeme a přidáváme nové produkty. Pokud byste měla konkrétní nápady na zboží, které byste na našem e-shopu ocenila, budeme rádi za podněty ke zlepšení.

Ještě jednou se omlouváme za Vaši nepříjemnou zkušenost.

Petra za tým Aktin.sk

• dlha doba dodania

neviem co mam hodnotit, tovar mi este neprisiel... dobe dodania uvedenej na nete neverte, je omnoho dlhsia...

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme za zanechání recenze.

Velmi nás mrzí vzniklá situace.

Objednávka byla vytvořena 30.11. a od nás byla 1.12. odeslána přepravci.

Vzhledem k velkému množství zásilek může být doba doručení delší.

Ohledně objednávky jsme Vás již kontaktovali skrze e-mail.

Katka za Aktin

• zdrave veci

dorucenie trva tak dlho ze som aj zabudla ze som si nieco objednala, uplne prehnane dorucovacie obdobie a to tovar ide v ramci slovenska

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Mrzí nás, že k Vám stále objednávka nepřišla.

Objednávka byla vytvořena 26.11. a 28.11 od nás odcházela. Nyní je u přepravní společnosti.

Zásilka bude v nejbližší době uložena pro vyzvednutí.

Omlouváme se za delší doručení ze strany přepravce.

Denisa za Aktin.

• Velmi dlhé čakanie na dodanie tovaru

20.11.23 som urobila a zaplatila objednávku. Je 27.11. a nič mi neprišlo..

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme Vám za zanechání recenze.

Velmi nás mrzí, že k Vám objednávka stále nedošla.

Objednávka byla vytvořena 19.11. a 21.11. byla od nás v pořádku odeslána přes dopravní společnost.

Ihned budeme přepravní společnost kontaktovat s požadavkem na dohledání Vaší zásilky a obratem se ozveme na Váš e-mail.

Omlouváme se za vzniklé komplikace s doručením Vaší objednávky ze strany přepravce.

Denisa za Aktin.

Na Objednaný tovar som čakal týždeň… a niet ho. Bolo mi povedané že niekde nastala chyba.

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti.

Je nám moc líto, že došlo k prodlevě s doručením Vaší objednávky.

Ohledně situace jste nás kontaktoval a po konzultaci s přepravcem jsme se dohodli na řešení. Zpětnou vazbu jsme doručovací společnosti předali.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

Andrea za Aktin.

• Lososa som si objednala na zaklade predoslej pozitivnej skusenosti.
    Objednala som si vacsie mnozstvo, no nedal sa jest..vyzeral ako pozuty, skoncil ako krmivo pre macku.Z kvality som boola velmi sklamana.

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme Vám za Vaši recenzi.

Mrzí nás, pokud nebyl produkt v pořádku. V takových případech se na nás prosím neváhejte ihned obrátit na telefonním čísle +421 915 188 048 nebo na emailové adrese [email protected].

Rádi s Vámi lososa zkontrolujeme, proto jsme se Vám ozvali na email.

Petra za Aktin.sk

Dobrý deň, nerada píšem zle hodnotenie,ale keď som otvorila vrchnák výrobku,ten papier čo uzatvara výrobok bol iba slabo zalepený ,čo nevytvára bezpečnostný uzáver .
    Neviem, ako sa správne vyjadriť .
    Produkt beriem ,verím,že firma z tohto hľadiska je vierohodná.Už mám druhé balenie od Vás .
    Ďakujem

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás, pokud nebylo balení produktu v pořádku.

Ve své emailové schránce od nás najdete email, abychom společně zboží prověřili a dořešili.

Hezký den přejeme,

• Tovar bol poškodený

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Mrzí nás, pokud došlo k poškození produktu.

Rádi s Vámi objednávku prověříme, proto jsme se Vám ozvali na email, kde společně vše dořešíme.

Petra za Aktin.sk

Už druhý x robená objednavka a už 2x zrušená lebo sa im zas niečo rozbilo, doteraz mi neboli vrátené peniaze z 1. Objednávky vo výške 50€ a už sa zničila aj druha kde je mojich dalších 50€. Už viac objednavat nebudem a radšej si kúpim podobne výrobky inde . Pretože teraz nemám 100€ a nemám ani produkty .

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme Vám za Vaši recenzi, a velmi se Vám omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Za obě zrušené objednávky jsme Vám již vrátili peníze ihned po vrácení zásilek. Na základě naší společné komunikace jsme již situaci dořešili k Vaší spokojenosti.

Vaši zpětnou vazbu řešíme i s dopravní společností, aby se podobná situace už neopakovala. Všechny objednávky pečlivě balíme, abychom těmto komplikacím předcházeli.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci i ze strany dopravce a přeji pěkný den.
    Petra z Aktin.cz

Neviem, aktin má dosť rozsiahlu reklamu na ig ale nás to teda neohúrilo, orech. maslá dosť malé na tú cenu, vločky jemné tie ok, protein ochutený ale chut není cítiť, orechové masla tiež nič moc čo sa týka chuti. Jediné čo chutilo bola tortilla a udon rezance ktoré nevyrábajú len predávajú. Za mňa zbytočný nákup a vyhodené

• V popise švihadla je napísane - komfortná pogumovaná rukoväť. NIE, NIE JE TO PRAVDA.
    • Gumene krytky na koncoch odpadávajú, tak ze je potrebný další pár svoriek, aby rukoväť netlacila na krytky.

děkujeme za recenzi.
    Mrzí nás, pokud se zbožím nejste spokojen. Máte možnost ho zaslat k reklamaci, pokyny najdete v e-mailu.

Hezký den
    Denisa za Aktin

Vnútorne balenie bolo poškodené tak, že z tovaru som nič nemala.

děkujeme za recenzi.
    velice nás mrzí Vaše zkušenost. Do e-mailu jsem se Vám ozvala pro další řešení.
    V případě poškozené zásilky budeme rádi, pokud se obrátíte s číslem objednávky a fotografiemi na náš e-mail [email protected].

Hezký den
    Denisa za Aktin

• Zistila som, že kaše ktoré som kúpila v Atkine, predávajú v Kauflande o dosť lacnejšie

• Pomalá doprava
    • Čakám na creatine 8 dní

Reakcia obchodu Aktin.sk

děkujeme za zanechání recenze.
    Objednávka odcházela dne 7.7., od 8.7. byla k vyzvednutí na výdejním místě.
    U objednávky bylo chybně uvedeno telefonní číslo, dali jsme Vám vědět a nyní již vidíme, že je v pořádku vyzvednuto.
    Hezký den Zuzana za Tým Aktin

Prišli mi úplne rozbité a vyliatie džemi všetko vo vnútri bolo zašpinené no čistá katastrofa

Reakcia obchodu Aktin.sk

mrzí nás, že k Vám zboží nedorazilo v pořádku.

Od nás odcházelo zcela kompletní. Snažíme se vždy zabalit zásilku tak, abychom předešli jejímu poškození, protože jsme si vědomi toho, že kurýři se ne vždy chovají k balíčkům "tak, jak by měli".
    Pokud Vám však dorazí poškozené zboží, rádi s Vámi vyřešíme reklamaci - stačí nám jen dát vědět na e-mail [email protected]
    Nyní jsem se Vám již ozvala, abychom mohli společně situaci vyřešit.

Za Aktin Tým, Dagmar