• Rychle vybavenie objednavok

• Maximálna spokojnosť , kvalitný tovar za primeranú cenu , rýchlo dodaný

• Skvelé ceny

• dobry vyber
    • ceny
    • rychle a kvalitne dorucenie

• rychlost dorucenia

Super

• Výborná komunikácia
    • Asi najväčší výber tovaru na trhu

• rychle doručenie
    • vyber sortimentu

Vždy všetko super bez problemov a bleskove dodanie. Chvalim

Reakcia obchodu ahifi.sk

Vaše hodnotenie nás potešilo a urobilo nám krajší deň. Spokojnosť zákazníka, dobrý pocit z nákupu a dôvera v nás je pre Ahifi na prvom mieste. Ďakujem Vám za Vašu už niekoľkú objednávku a budeme sa tešiť, keď znovu navštívite náš eshop.

Ing. Alžbeta Mareková

• Veľmi podrobný rozpis a detaily tovaru
    • Nájdem všetko čo potrebujem a do budúcna určite ešte objednám nejaké súčasti audio systému do môjho youngtimer-a
    • Žiadne.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za objednávku a 5* prínosnú recenziu. Teší nás, že ste spokojný s podrobnými popismi o produktoch. Nesmierne si to vážime a tešíme sa na Váš ďalší nákup. Ďakujeme!

• Kvalita tovaru
    • Dostupnosť

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za rovných 5*. Sme radi, že ste spokojná s rýchlosťou dodania objednávky a s kvalitou tovaru. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme.

Ing. Alžbeta Mareková

• Rýchle spracovanie, kvalitne zabalené a skvelé dodanie, ďakujem

Reakcia obchodu ahifi.sk

to my Vám ďakujeme za nákup. Vážime si toho, že ste si urobil čas na napísanie hodnotenia a že ste nám dal 5*. Teší nás, že ste spokojný s kvalitou zabalenia balíka a s jeho rýchlosťou doručenia. Ďakujeme!

• Široký sortiment
    • Akcie

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a pochvalu, týkajúcu sa sortimentu, akcií a rýchlosti doručenia. Aj my sme radi, ak zákazník nemusí na tovar čakať a je mu doručené čo najskôr. Ďakujeme Vám za napísanie hodnotenia a za Váš nákup.

Super rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Vašu objednávku a za 100% hodnotenie. Teší nás, že ste spokojný so super rýchlym dodaním. Dúfame, že aj nabudúce si na nákup vyberiete náš e-shop. Ďakujeme.

Ing. Alžbeta Mareková

• Dobrá komunikácia zo strany obchodu.
    • Výborná infolinka, ochota riešiť problémy.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 5*a za Váš nákup. Sme veľmi radi, že ste spokojný s našou komunikáciou a službami. Veríme, že aj naďalej Vám budeme môcť dokazovať, že naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Ďakujeme!

• Prehľadný eshop , rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 5* hodnotenie a Vašu objednávku. Sme radi, že chválite náš eshop a rýchlosť dodania. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Veľmi si to vážime a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

• Čo som hľadal,mali v najlepšej cene
    • Rýchlosť dorucenia

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 5*a za Váš nákup. Sme radi, že nás odporúčate a že ste našli to čo hľadáte práve u nás v Ahifi. Pokiaľ budete aj niekedy nabudúce potrebovať niečo z nášho sortimentu, sme tu pre Vás. Ďakujeme krásne!

všetko OK

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za nákup a 5hviezdičkové hodnotenie. Spokojný zákazník - to nás teší! Veľmi si to vážime a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

Skvelý obchod, fajn ceny, široký výber , hlavne montážneho materiálu...

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám, že ste nám udelili rovných 5*. Sme radi, že ste spokojný s cenami a s naším sortimentom montážneho materiálu. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru.

Ing. Alžbeta Mareková

spokojný - dobrý pomer cena oproti originálu, dodanie do pár dní, poradili mi pri výbere

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za odporúčanie a 100% recenziu, veľmi si to vážime. Sme radi, že ste spokojný s nákupom. Naši kolegovia Vám zakaždým radi a ochotne poradia pri výbere. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Váš ďalší nákup.