obchod ok

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za odporúčanie a za 100%. Sme radi, že ste spokojný s naším obchodom. Ďakujeme za nákup a za Vašu dôveru!

Super tovar.Super kvalita.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za super pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s naším tovarom na e-shope. Ďakujeme za objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• rychlost dodania
    • rychlost vybavenia obj.
    • zakaznicky servis

ocenujem rychle dodanie a zakaznicky servis - vramci jedneho doobedia a tiketu mi poradili a vybavil som co bolo potrebne

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100%. Spokojnosť zákazníka a dobrý pocit z nákupu je pre nás vždy na prvom mieste. Naši kolegovia zo zákazníckeho servisu Vám vždy zakaždým radi poradia. Ďakujem za skvelé hodnotenie a za Vašu objednávku. Veľmi si to vážime a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Rýchle a odborné jednanie

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 5* hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s našimi službami a komunikáciou. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Top

Reakcia obchodu ahifi.sk

sme veľmi radi, že sa objednávka vybavila k Vašej 100% spokojnosti. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru.

• široký sortiment
    • OK ceny
    • doprava aj cez Packetu

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 5hviezdičkové hodnotenie, kde chválite ceny a široký sortiment. Teší nás, že ste spokojný s našimi službami a i s dopravu cez Packetu. Ďakujeme za nákup a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku.

Prehladny obchod
    dostacujuce informacie o produktoch
    Velmi rýchle dodanie.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám, že ste nám udelili všetkých 5*. Sme radi, že ste spokojný s naším obchodom, s informáciami o produktoch a s rýchlosťou dodania. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru.

Ing. Alžbeta Mareková

Super rýchle dodanie tovaru, výborná kvalita rádia za výhodnú cenu, veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a pochvalu, týkajúcu sa kvality, ceny a rýchlosti dodania. Aj my sme radi, ak zákazník nemusí na tovar čakať a je mu doručené čo najskôr. Ďakujeme Vám za napísanie hodnotenia a za Váš nákup.

• rýchla dodávka

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou dodania. Ďakujeme Vám za objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

Vyborný obchod a rýchle dodanie.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100%. Sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou dodania. Ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venoval hodnoteniu tešíme sa na Váš ďalší nákup v Ahifi!

• Rychle dodanie

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 5hviezdičkové hodnotenie, kde chválite rýchlosť dodania. Tešíme sa na Váš ďalší nákup. Za Vašu objednávku a odporúčanie Vám ďakujeme.

• Richlost

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie, kde chválite rýchlosť. Aj my sme radi, ak zákazník nemusí na tovar čakať a je mu doručené čo najskôr. Ďakujeme za Váš nákup.

• veľký výber tovaru
    • dobré ceny
    • rýchlosť dodania

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za maximálne pozitívne hodnotenie, týkajúce sa našej ponuky a rýchlosti dodania a s cenami. Sme radi, že ste spokojný s nákupom. Ďakujeme za odporúčanie a za Vašu objednávku. Vážime si toho!

• Rýchlosť dodania
    • Rozumné ceny

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 5*a za Váš nákup. Sme veľmi radi, že ste spokojný s cenami a s rýchlosťou dodania objednávky. Veríme, že aj naďalej Vám budeme môcť dokazovať, že naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Ďakujeme!

Skvelý proklientsky pristup

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za vaše slová. Sme veľmi radi, že ste spokojný s nákupom v Ahifi. Veríme, že aj pri Vašej ďalšej objednávke Vám budeme môcť dokazovať, že komunikácia so zákazníkom a celková spokojnosť z nákupu sú pre nás veľmi dôležité. Ďakujeme.

• Rychlost

Reakcia obchodu ahifi.sk

sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a za Vašu objednávku. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup. Ďakujeme!

• rychlost
    • cena (plati selektivne)

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a za Vašu objednávku. Teší nás, že chválite rýchlosť a cenu. Vážime si Vašu dôveru a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Váš nákup a za 100% hodnotenie. Teší nás, že ste spokojný s našou rýchlosťou dodania. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Ing. Alžbeta Mareková

Všetko bolo oki,dokonca aj reklamácia prebehla rýchlo a aj pani na telefóne bola milá.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 5* recenziu, v ktorej zdieľate spokojnosť s komunikáciou pri reklamácii. Naši kolegovia sa zakaždým snažia aby ste boli s nákupom maximálne spokojný. Ďakujem za Vašu objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Dobré ceny

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Vašu 100% recenziu a odporúčanie. Vždy sa snažíme objednávku čo najrýchlejšie expedovať, aby ju zákazník mal čo najskôr. Sme radi, že ste boli spokojný a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup. Ďakujeme.