• najlepšia cena, ktorú som našla + doprava

na tovar som dlhšie čakala, ale keďže som nepotrebovala daný produkt hneď tak mi to veľmi neprekážalo

• Nemám čo hodnotiť, tovar mi ešte nebol dodaný .
    • Dlhá čakacia doba na tovar ktorí nemajú na sklade. Ale to je Agem človek s tým nejako ráta , škoda že si nevedia zobrať príklad z konkurencie .

žiaľ, z nákupu v Agem-e som tentokrát veľmi sklamaný! Objednal som si u tejto firmy klávesnicu Logitech, lebo ju mali v ponuke za výhodnú cenu. Tovar nemali na sklade, čo bolo korektne avizované spolu s tým, že ho dodajú až za 5 dní. Po 5 dňoch sa mi ozvali, že ho môžu dodať až za 3 (!) mesiace. Samozrejme, od objednávky som odstúpil. Zároveň som zistil, že na svojej stránke majú tento produkt stále v ponuke, ale už za vyššiu cenu a s dobou dodania 21 pracovných dní... To znamená, že keby som netrval na pôvodnej výhodnej cene a tovar znovu objednal, tak mi ho dodajú o 2 mesiace rýchlejšie? Hmm, to sa už nedozviem...

Všetko OK

• Seriózne a promptné riešenie s okamžitou odozvou na vzniknutý problém resp. zmenu podmienok nákupu.

Moja absolútna spokojnosť s jednaním a riešením vzniknutých situácií.... Ďakujem

• Skvelé ceny
    • Vždy poctivo zabalené

Tovar bol sice na objednanie do 10 dni, no stale nedorazil i ked je po tejto lehote. Preveroval som, kedy moze byt doruceny priamo cez obchodnikov, povedali, ze sa ozvu s touto informaciou a neozvali sa.

Reakcia obchodu Agem Computers s.r.o.

dobry den, velmi nas to mrzi. ideme to ihned preverit a pribalime vam ako ospravedlnenie darcek.

Zatiaľ som nemal negatívnu skúsenosť s prístupom personálu a ani s vaitu zakúpeného tovaru

• Rýchly, ochotný, spoľahlivý.

• Široké portfólio elektro-PC produktov

• Rychlosť doručenia
    • Skvelá cena

• Rýchle dodabie

Môžem si vzdvihut kedy chcem , nemusi ma naháňať expresak.

• Veľmi rýchle reakcie a dodanie na druhý deň (y)

skoda ze musim platit dopredu na FA a nie so splatnostou ked kupujem na firmu

• Ľahká komunikácia o predĺžení odbernej lehoty
    • Príjemný personál

Široký výber, primerané ceny

Veľmi dlhá čakacia doba na cartridge.
    Nemôžme tlačiť žiadne dokumenty.

Zatiaľ som mal len drobné problémy toré som veľmi rýcho ovyriešil

• rychle dodanie objednaného tovaru

ostretovosť, ochota. všetko v poriadku..