• objednáš - dostaneš

• Kvalitný tovar s moderným dizajnom
    • Slovenská výroba

• Kvalitný tovar

• Kvalita

• Spokojnosť

• Som spokojná

Som spokojná material trosku tenší ako som čakala ale pekne spracovanie bez nití ktoré by trčali uvítala by som zips

• kvalitný a pekný tovar
    • trochu drahší, ale úmerný kvalite, takže som volila radšej priplatiť
    • trochu slabšia komunikácia, no vyvažuje to rýchle jednanie

Obchod má veľmi pekný a kvalitný tovar, čo je už dnes vzácnosťou. Komunikujú dosť obmedzene oproti iným internetovým obchodom, ale rátam, že asi sa ich ľudia zaoberajú skôr inou činnosťou okolo predaja ako sedením na maily. :) Raz sa mi stalo, že mi len prišlo info o zrušení objednávky bez dôvodu a tiež keďže som robila dve objednávky, nevedela som ktorej :) Ale neskôr pri podobnej situácii pani volala a vysvetlila, že daný tovar nemajú a vyriešili sme situáciu telefonicky. Napriek drobným "muchám" pri komunikácii prevažuje spokojnosť s výrobkami aj ich doručením a pozitívnu referenciu pripájam aj za obdarovanú, nakoľko sme výrobky darovali aj na Vianoce a pýtala si kontakt na obchod, že by ešte niečo doobjednala.

• rýchle dodanie možnosť bezplatnej dobierky

Skvelý prístup, seriózny obchod. Kvalita, cena, dodanie na vysokej úrovni

• Kvalita
    • Hrubšie ako mam od iného výrobcu
    • Krásne farby
    • Krásne balenie
    • Dostala som darček 2 krásne vankúšiky béžovej, jemnučke, hodia sa ku všetkému
    • Kontakt na veľkoobchod, pán bol milý, ochotný, riešil, volal mi späť
    • Napriek doskladneniu mnou objednaných obliečky, objednávka bola vybavená až po opätovnej mojej objednávke
    • Pani z eshopu ma až namrzene presvedčila že ich nemajú, že by o tom vedela, že ich balí, že je chyba v systéme
    • Pravdepodobne vianočný stres, viac objednávok?
    • Asi zlyháva komunikácia
    • Zlá info v maily ,,zrušená objednávka,, a neviete ktorá, zároveň ,,objednávka vyexpedovana,, opäť neviete ktorá...

S tým ze budem na objednávka čakať som problémy nemala..dohodli sme sa, že počkám..
    Dôležité je ze obliečky sú super

rýchle dodanie, vynikajúca kvalita
    vždy neskutočná spokojnosť

• rýchle dodanie, kvalitné výrobky.

• Rýchlosť, kvalita,

+ Výhodná cena,dobrá kvalita, rýchle doručenie

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Kvalita obliečok
    • Komunikácia s veľkoobchod im,..
    • Dostala som krásne vankúšiky, ďakujem
    • Po mojom telefonáte rýchle doručenie a vybavenie objednávky
    • Mail o objednávke neobsahoval číslo objednávky, t. z nevedela som ktorá objednávka bola vyexpedovaná, ktorá bola stornovana..
    • Komunikácia- pani na linke e shop, bola celkom nepríjemná. Chápem, presviedčala som ju že obliečky kt. som objednala pred mesiacom majú na sklade,..
    • Verím, že objednávok bolo pred Vianocami viac, mám pre to pochopenie..no pani ma nervózne presvedčila, že sú chybne nahodené v eshope a za dva dni mi bez info stal kuriér predo dvermi..

Obliečky sú super, nákup neľutujem, teším sa im...mala by sa zlepšiť komunikácia, obsah informativnych mailov, aj ludi na e shop telefonickej linky.. zlyháva komunikácia, keď e shop nevie o doskladneni...možno keby si demonštratívne neurobila ďalšiu objednávku, neviem ci by som tovar dostala, keď ma pani presviedčala, že je to chyba v systéme a ze by o tom musela vedieť, keď tie objednávky balí..niekde je chyba..

• veľmi dobrá komunikácia s obchodom
    • Tovar vám vedia popísať
    • Nieje žiaden problém s výmenou aj rozbaleného tovaru

Rýchly, spoľahlivý

• rýchla a spoľahlivá komunikácia

Oceňujem rýchle dodanie.

• Tovar nebol doručený, preto nemôžem hodnotiť.