• slovensky vyrobca !, kvalitny tovar za slusne ceny, akcie

spolupraca s velmi neserioznou kurierskou firmou a kvoli tomu si uz neobjednam, zial

Rýchle a zodpovedné dodanie..

• Rýchle vybavenie objednávky.

• Promptné vybavenie, pribalený darček. Damaskové obliečky očakánej kvality i farby. Veľká spokojnosť .

Musím povedať, že som veľmi sklamaná kvalitou materiálu. Mám vela obliečok z bývalého závodu z Ružomberka. Došli mi olivové obliečky, som ich vyprala, vysušila a vyžehlila, ale su na dotyk velmi neprijemné.
    Našla som chybu materiálu, tak predpokladám, že po 2-3 praniach sa mi tam urobi dierka. Skoda, ale niekto zneužil dobré meno Ružomberka a bavlny.

• Dobrá cena , rýchle dirucenie

• Vysoká kvalita

• Tovar nemam ani po 6dnoch ,dokonca mi este neprisiel email o odoslani..Vcera som objednavala z ineho nemenovaneho eshopu a dnes tovar budem mat doma..Keby som vedela ze ani po tzydni tovar nepride tak si nic neobjednam ..jedno velke sklamanie..

Je to moja prva ale zial aj posledna objednavka.

Som veľmi spokojná, zásielka prišla rýchlo.
    Tovar je kvalitný, ceny solídne.
    Určite nakúpim znovu.
    Ďakujem a samozrejme odporúčam.

Velmi rychle dodanie.

• Rychle dodanie dobre ceny
    • Žiadna

Som spokojna s tymto obchodom rada v ňom nakupujem maju kvalitne ceny za kvalitu.Škoda ze sortiment je menší.Slovenske vyrobky su najlepsie len ich je málo

Dobrý výber tovaru, výborná komunikácia so zákazníkom, rýchle dodanie.

Veľký výber, kvalitný tovar, super komunikácia

• Kvalitné výrobky za dobré ceny
    • Spoľahlivé doručenie
    • Žiadna

Ide o tradičnú značku s naozaj kvalitnými výrobkami, ktoré niečo vydržia.
    Dizajn mnohých je k tomu jedinečný.
    Oplatí sa určite, ak hľadáte okrem ceny aj kvalitu.
    Komunikácia s obchodom aj lehota doručenia je úplne bezproblémová.

• Všetko bez problémov

Tovar v poriadku, spokojnosť

• Kvalita tovaru veľká spokojnosť

Veľmi rýchle dodanie

• Slovenské výrobky

Ešte som tovar nepoužila - bude to darček, ale kvalita je v8ýborná.

• Veľmi pekná webstránka, prehľadná, zaujímavá vrátane ponúkaných tovarov, rýchle doručenie.
    • Otrasne zabalený tovar, škatuľa, ktorá ledva držala spolu, oblepená tenkou priesvitnou lepiacou páskou, hneď som sa začala báť po prevzatí zásielky, či je kompletná. Našťastie bola.

Neodporúčam obchod z dôvodu, že mi bol zaslaný chybný tovar, čo bolo vidieť už voľným okom (pokazený zips na taštičke s osuškou). Ďalšie prekvapenie posteľné plachty vo veľkosti o 10 cm väčšie ako som si objednala s prilepenou nálepkou, že vyhovujú aj rozmeru, ktorý som chcela. Nuž, nevyhovovali. Musela som tovar po vyskúšaní znova zabaliť, poslať späť, zaplatiť zaň poštovné a v súčasnosti zásielka s vráteným tovarom stále leží nevyzdvihnutá na pošte v Ružomberku napriek môjmu upozorneniu i upozorneniu pošty. Asi čakajú do posledného dňa, aby predĺžili vrátenie peňazí. Považujem to za vrcholne nekorektné a arogantné správanie k zákazníkovi.

• Výborná komunikácia

Kvalita overená rokmi.
    Určite jeden s tých najlepších predajcov obliečok a lôžkovin.

• Kvalitny tovar
    • Ziadns

Viackrat som nakupovala cez tento e-shop a vzdy som bola spokojna-kvalita za rozumnu cenu.Rychle dodanie aj komunikacia.Vrelo odporucam.