Objednavku mi stornovali, ze tovar nemaju na sklade.

• uvádza výrobky ktoré nie sú na sklade, že sú k dispozícii

• tovar uvedeny na sklade, no nakoniec na sklade nebol a nebola ponuknuta nahrada

Bolo by dobre dopredu upozornit zakaznika ktory si vybrany tovar objedna ked tovar nieje na sklade.
    Po zaplateny a cakani na tovar mi az po par dnoch prisiel email o storne objednavky z dovodu vypredania tovaru (pritom na stranke bol tovar uvedeny ze je na sklade!)
    Peniaze mi vratili, ked som upozornila cez mail ze som za tovar zaplatila.

• Poslali iny nez objednany tovar

Nakolko poslali z dvoch objednanych veci obe zle, neodporucam. Vonavka na obrazku aku som chcela, prisla sice ta ista znacka, ale ina edicia. A kefu na vlasy tiez poplietli, na moje stastie poslali drahsiu, co aspon vylepsilo naladu po tej zlej edicii vonavky.

• vôbec žiadna komunikácia so zákazníkom, čo ma dosť negatívne prekvapilo, jednoducho oznámia že objednávku stornovali a ešte k tomu napíšu mail bez oslovenia, bez udania mena alebo čísla objednávky o ktorú sa jedná

• nekomunikujú, neodpovedajú na email,
    • 2x som si objednala jeden a ten istý tovar a 2x mi bol doručený iný tovar.Napriek tomu, žesom sa dohodla s operátorkou, že ak urobím druhú objednávku, tak to preverí a telefonicky ma bude kontaktovať, žiaľ nestalo sa tak. Jednoducho ste mi ho zasa zalali. Predtým ako som si tovar vyzdvihla na pošte som znova volala s operátorkou, ktorá ma ubezpečila, že si tovar pokojne môžem vyzdvihnúť, pretože to kolegyňa osobne preverila , ibami zabudla zavolať. Samozrejme mi bol zasa dodaný iný tovar. Je to úbohé.

jednoducho ste podvodníci

Reakcia obchodu abcparfemy.sk

Je nám to ľúto, že vznikla táto situácia, ale pri veľkom množstve objednávok sme to prehliadli. Za vzniknutú chybu sa ospravedlňujeme.

abcparfemy.sk

• Ziadne vyhody,kedze tovar,ktory som si objednala,nemam. Vobec sa mi z obchodu neozvali.

Ziadny tovar mi nedodali....absolutna nespokojnost

• poplatok za osobny odber
    • zla komunikacia zo strany obchodu

objednala som si tovar prisiel mi email ze tovar bol odoslany tak som cakala. preslo 5 dni kedy uz tovar mal byt doruceny tak som sa informovala o stave objednavky. pani mi odpisala ze dodavatel nema tovar na sklade nato som reagovala ci sa objednavka zrusila alebo dovar dojde neskor. uz neodpisali. nakup neodporucam a uz si z neho nic neobjednam

• nízka cena
    • odberné miesto v KE
    • veľmi dlhé doručovanie objednávky
    • nedostatočné informovanie zakaznika ostave objednávky

už tu viac nebudem nakupovat veľmi nespokojná

• Zla komunikacia pri objednavani,neochotaNepouz

nepouzitelny

Balík bol otvorený - bol prerezaný lístok na balíku a opätovne prelepený lepiacou páskou!!??

• Mala som si tovar vyzdvihnut osobne dna 30.4. a napriek tomu, ze som tam (v Bratislave) bola v urcenom case dokonca 2x, nikoho som nezastihla a telefon mi tiez nikto nebral. Tovar som si teda nevyzdvihla.

• odberné miesto
    • neserióznosť a nespoľahlivosť

Neodporúčam

• ceny
    • dodacia doba, už čakám týždeň

dlhá dodacia doba, pomalá doručovacia služba, hrubka v názve obchodu!!

• osobny odver
    • dlha telefonicka objednavka
    • 6 dni kym bol tovar pripraveny k odberu
    • polootvorena krabica
    • poskodeny rozprasovac
    • myslim ze riedia

podpriemer

• ziadne,kedze mi tovar nedodali
    • tovar nedodali a ani len neupozornili kupujuceho o stornovani zasielky

-absolutne neodporucam,kedze moju objednavku stornovali,nedali mi o tom vediet a tak cas ,ktory som mohol stravit nakupom na inych strankach som marne cakal na dorucenie objednavky a ostal som bez darceka pre priatelku na vianoce.

• ziadne
    • tovar nebol doruceny, neobdrzala som ziadne informacie

neodporucam

• ..
    • ziadna komunikacia obchodu po odoslani objednavky..
    • nie vsetko lacnejsie je dobre..
    • dosla poskodena krabicka drahsieho parfemu, ktora im musela spadnut z poriadnej vysky a i napriek tomu odoslali zakaznikovi takto poskodeny tovar, pricom cely balicek bol bez znamok poskodenia.
    • nebudem nakupovat uz v tomto obchode a ani ho odporucovat znamym..

vse ostatne uz bolo napisanie..