Ako mam zli pocit ze ste nespolahlivy.Robila som objednavku 6.1.2018 a do dnesneho dna mi neprisiel tovar.Do piatku pockam ak nie rusim objednavku.Dakujem

Objednavku mi stornovali, ze tovar nemaju na sklade.

• uvádza výrobky ktoré nie sú na sklade, že sú k dispozícii

• osobný odber
    • tovar, ktorý je na stránke dostupný, po jeho objednaní napíšu ,že nie je na sklade

spokojnosť

• tovar uvedeny na sklade, no nakoniec na sklade nebol a nebola ponuknuta nahrada

Bolo by dobre dopredu upozornit zakaznika ktory si vybrany tovar objedna ked tovar nieje na sklade.
    Po zaplateny a cakani na tovar mi az po par dnoch prisiel email o storne objednavky z dovodu vypredania tovaru (pritom na stranke bol tovar uvedeny ze je na sklade!)
    Peniaze mi vratili, ked som upozornila cez mail ze som za tovar zaplatila.

• Poslali iny nez objednany tovar

Nakolko poslali z dvoch objednanych veci obe zle, neodporucam. Vonavka na obrazku aku som chcela, prisla sice ta ista znacka, ale ina edicia. A kefu na vlasy tiez poplietli, na moje stastie poslali drahsiu, co aspon vylepsilo naladu po tej zlej edicii vonavky.

• Ziadne

• vôbec žiadna komunikácia so zákazníkom, čo ma dosť negatívne prekvapilo, jednoducho oznámia že objednávku stornovali a ešte k tomu napíšu mail bez oslovenia, bez udania mena alebo čísla objednávky o ktorú sa jedná

• kombinácie výrobkov

xxx

• Cena,pohodlie
    • Nema

Super

• nekomunikujú, neodpovedajú na email,

• Široký výber, dobré ceny, rýchlosť dodania.
    • Nenašla som

Super

• ceny

ok

• Našla som tam presne to, čo som hľadala a za prijateľnú cenu

• Rýchly odber na mieste a cena.
    • Krátka otváracia doba odberného miesta.

Nízka cena a výber produktov.

• Dobre zlavy
    • Neviem o ziadnych