• tovar prišiel poškodený, kovová krabica deformovaná, vnutorný držiak jednej gola nasady prasknutý

• tovar uvádzaný ako dostupný je vypredaný

za týždeň sa nikto ani neozval.

tovar nedodaný ani po 11 dnoch

Tovar som si objednal a zároveň zaplatil dňa 21.12.2023 a do dnešného dňa 4.1.2024 mi tovar nebol doručený, ani neprebehla žiadna komunikácia to strany predávajúceho. Veľmi neprofesionálne a podozrivé.

• neviem o žiadnej
    • pri zadaní objednávky 19.12.2023 ma neinformovali, že tovar dodajú kvôli inventúre až po 15.1.2024

Zrušil objednávku obchod alebo skôr požiadali o zrušenie pretože nemali na sklade to čo uvádzali že majú na sklade takže eshop 0 bodov neodporúčam nič stade si objednávať nič nieje zrejme na sklade a komunikácia 0 bodov žiadne konkrétne vyjadrenie len požiadať o zrušenie objednávky aj keď sám neviem či som mal nárok si nárokovať na tovar ktorý uvádzali že majú na sklade popritom nemali takže škoda slov neodpovedali nato....

Pouzivaju ilustracne obrasky ku tovaru. Cize ak si objednate remrik z rozsirenou zaklatnou pride vam obicajny

• Tovar ktorý som objednal, bohužiaľ nemajú, peniaze po týždni ešte nevrátili

• Predávajú tovar ktorý nemajú

• Žiadna
    • Skôr Vám zodvihnú telefón v Bielom dome ako tam. Neserióznosť.
    • Nepravdivé informácie - v stredu email o expedícii a v pondelok stále tovar nemáme.

NEODPORÚČAM. V pondelok po realizácii objednávky 1x zoberú telefón a dajú informáciu, že tovar expedujú v stredu. V stredu príde emailom informácia, že objednávka expedovaná. V štvrtok poobede tovar nikde tak skúšam telefonovať. Na tuším 15x zoberie pani telefón so sľubom, že preverí situáciu a dá vedieť . Potom už neberú - žiadna reakcia. Dnes ďalší pondelok a tovar ani informácie žiadne. VYHNITE SA TOMUTO ESHOPU !

Tomuto predajcovi sa vyhnite, objednal som si tovar z jeho ponuky, po 6 dňoch od objednávky som im telefonoval, oznámili mi , že tovar mi príde o dva dni...Neprišiel, no a po 14 dňoch od objednávky som sa dozvedel po druhom telefonáte, že ho nemajú ani na sklade...

• Píšu že tovar majú na sklade, ale zatiaľ obj. stále nevybavili.

Zakaznik je na poslednom mieste

Ani obraz, ani zvuk. Zrusila som objednávku. Detto žiadna odpoved. Dufam, ze vratia sumu. Nikdy viac.

• rýchle vrátenie peňazí po zrušení objednávky
    • objednávka tovaru, ktorý mal byť skladom, nevybavená ani po týždni

Objednaný tovar mi po týždni ešte neprišiel.Žiadne info,kde sa nachádza.

• Tovar oznaceny ako na sklade namli
  • Tovar nebol dodaný ani do 8 dní od objednania.
    Tovar ani nemali na sklade

• Tovar mi nebol doposiaľ doručený, vaša hanba na 100 rokov.