• príliš dlho to trvalo

Už nie...

Objednaný a zaplatený tovar, ktorý mal byť skladom, neboli schopní dodať. Objednávka zrušená a následne vrátená aj platba.
    Pozitívne hodnotím rýchlu komunikaciu zo strany obchodu.

• Chyba personálu

Jeden produkt nemali a ospravedlnili sa. Stornovala sa objednávka s tým, že druhý produkt možu poslať. Po týždni žiadna odpoveď.

Pomalý.Objednávka zadaná v pondelok s informáciou,že vo štvrtok potrebujem tovar a tovar len v stredu večer odovzdali na dopravu.

Tovar objednaný 13.2.2023 zatiaľ nedošiel dnes je 20.2 2023.Ziadna komunikácia s klientom o meškaniu tovaru.Nabuduce si budem hľadať iný obchod.Tovar bol uvedený na sklade neviem prečo meska .Dodacia doba bola uvedená 3az5 pracovných dní. Neodporúčam obchod.

Škoda reči

Sľubovanú zľavu 5 % som nedostal. Zavádzajú zákazníkov, treba si ju pri pri nákupe okamžite požiadať o čom neinformujú....

S tovarom som si zaroven objednal platbu kartou u kuriera - za priplatok. Ked mi kurier volal, povedal, ze akceptuje iba hotovost. Pri reklamacii u predajcu mi povedali, ze naozaj kurier akceptuje iba hotovost. Nerozumiem, preco mi teda predajca vobec ponukal moznost platby kartou u kuriera. Predajca sa ani nesnazil situaciu riesit a zlozil mi telefon.

Za produkt som zaplatil 2-krát. Najskôr pri objednaní online platba (Besteron) a následne pri dodaní tovaru (dobierka).

Nekomunikujú (neodopvedajú na email), tovar prišiel až po 14 dňoch.

Doteraz som zásielku nedostal.
    Zrejme je to chyba dopravnej spoločnosti.
    Predpokladám,že máte na nich dosah a bolo by na zváženie s nimi ďalej spolupracovať. Veď vás záväzok dodanie tovaru za 3 až 5 dni nie je pravda.
    Takže ste ma oklamali. Ako môžem si u vás ešte niečo objednať.A zrejme dopravná spoločnosť je tiež klamárom.kuriér mi tvrdil,že preto neprišiel lebo som mu neodpovedal na telefonát.Ale on vôbec nevolal ,čo som si overil.
    Ďakujem za také služby.
    Asi naposledy
    Čop

Odmietli mi poslat fakturu v elektronickom formate.

• Pozor! Aku naradie sa predáva bez akumulatora a nabijačky!

Aku naradie sa predáva bez akumulatora aj bez nabijačky!

Stefan Levicky <[email protected]>
    10:03 (pred 2 minútami)
    komu: dotaznik

objednané náriadie mi do dnešného dňa doručené nebolo, a to i napriek textu, uvedenému v potvrdení objednávky č. 48306:
    Pozdravujem, Levický

Štandardná dodacia lehota: 3 pracovné dni
    Štandartná dodacia lehota sa môže predĺžiť z dôvodu preťaženosti kuriérskych služieb
    vrámci celej Slovenskej republiky na 4-5 pracovných dní.

• Lacný
    • Nedôsledný

• na e-shope ponúkajú tovar, ktorý nemajú

• tovar označený "skladom" putoval do predajne 5 dní a ďalšie 3 dni trvala príprava na odoslanie. Objednávku som zrušil

• Dláta sú nekvalitne vybrúsené. (surový polotovar)

Musím si ich dať odborne vybrúsiť. Nechápem že nemajú ani doporučený uhol brúsenia. ( čo by človek chcel za tú cenu )