Kapsicky neboli v orig krabici. Roztrhnuty sacok. Vyliaty obsah

čoraz viac si pridávate na cene produktov.
    dá sa zakúpiť rovnaká značka lacnejšie.

• Poskodené balenie neodporučam

Prvý nákup, pri prevzatí obal zvonká super neposkodený, pri otvorení spodok vreca roztrhnutý alebo poškodený od hlodavcov. Ani som nereklamoval ,lebo zvonka obal nebol poškodený takže predajca neunáva reklamáciu ako píše obchodných podmienkach. A kto má rád svojho domáceho miláčika je risk ohĺadne infekcii čo prenášajú hlodavce. Do budúcna račej iný obchod.

Chcela.aom.platit dobierkou za čo mi ak bolo strhnuté 1.50 ale poslali to do Alzaboxu čo som ja nechcela lebo tam je platba kartou.keby že to chcem platiť kartou tak si nedám dobierku.viac neobjednam odtiaľ nic

Vážený zákazník,

pojem dobierka, neznamená výlučne hotovosť - ide o pojem, ktorý hovorí o platení za službu a tovar pri PREVZATÍ zásielky. Môže isť o platbu kartou alebo hotovosťou. To, ako daný zákazník uhradí objednávku priamo kuriérovi alebo výdajnému miestu je v rukách samotného zákazníka. Objednávku ste si vytvorili samostatne na našej internetovej stránke s dodaním do Vami vybraného parcelshopu. My sme Vašu objednávku spracovali a expedovali tak, ako bola zadaná. To, že v danom výdajnom mieste je možné platiť len kartou my už bohužiaľ ovplyvniť nevieme.

Zamestnanci drzí, arogantný, neodporúčam

Vážený zákazník,

preverili sme mailovú a telefonickú komunikáciu s naším zákazníckym centrom. Dopytovali ste sa na nosnosť lehátka. Požiadavku sme preverovali viacerými spôsobmi. Žiaľ samotný výrobca túto informáciu nikde neuvádza. Toto zistenie Vám bolo odprezentované niekoľkokrát, čo viedlo až útokom z Vašej strany.

Snažili sme sa vyriešiť Vaše dotazy k spokojnosti, bohužiaľ neúspešne. Personál sa Vám osobne niekoľko desiatok minút venoval priamo aj na našom odbernom mieste.
    Chápeme Vašu frustráciu ale náš personál postupoval správne a komunikácia bola veľmi prozákaznícka.

Tím Abc-zoo

Strašné dlho trvá pri osobnom odbere, pripravenosť objednávky, stihol som cestu z KE do BL, pokiaľ bola pripravená k vyzdvihnutiu.

Vážený zákazník,

Vaša recenzia je maximálne klamlivá a zavádzajúca. Tovar ste mali pripravený do 2 hodín od vytvorenia objednávky. Sme e-shop s možnosťou osobného odberu. Ponúkame tovar, ktorý máme aj na našom externom sklade. Existujú interné postupy akým je objednávka vybavená. S podmienkami ste súhlasili pri vytváraní objednávky.

Tím Abc-zoo

• Objednal som si a zaplatil za 11,4 kg balenie a prišlo mi 9,7 kg. Všimol som si to neskoro po spotrebovaní asi polovice, takže som to už nemohol vrátiť , ale som sklamaný.

Vážený zákazník,

do dnešného dňa neevidujeme z Vašej strany nahlásenie reklamácie aj napriek tomu, že ste tovar spotrebovali. Miesto kontaktovania nášho zákazníckeho servisu ste sa rozhodli zanechať nám recenziu s vlastným záverom, ako by bola predmetná reklamácia riešená.

Sme veľmi prozákaznicky orientovaný e-shop a snažíme sa každú nepríjemnosť, pochybenie a nejasnosť vyriešiť k spokojnosti nášho zákazníka. Ak túto vedomosť nemáme, nevieme bohužiaľ pružne reagovať na vzniknuté nepríjemnosti.

V prípade pochybenia zo strany výrobcu krmiva, by sme Vám samozrejme refundovali alikvotnú čiastku.

• Komunikácia v úplnom poriadku
    • Produkty, ktoré som kúpila pre mňa absolútne neúčinné.

Vážený zákazník,

objednali ste si produkty proti ohrýzaniu predmetov a na nácvik hygieny u psov. Tak ako aj my ľudia, psy sú rovnako iné "osobnosti", to čo platí na jedného nemusí platiť na druhého. Niektoré psy majú vyššiu odolnosť voči pachom a enzýmom, ktoré tieto produkty obsahujú. Tento tovar je vysoko vyhľadávaním tovar v prípade, že ide o šteniatka. Zatiaľ sme mali samé pozitívne ohlasy.

• Smradlave granule
    • Zapachajuce granule

Dobrý deň. Granule neskutočne zapachaju. Doma mám peklo,kde som to objednala.Akita nám zvraciam od nich a vlastne sme museli kupovať ďalšie.Poprosim o info na reklamáciu a vrátenie tovaru.dakujem.06535612344443

Vážený zákazník,

mrzí nás, že hodnotíte náš e-shop skrz zakúpeného tovaru. Vaša objednávka bola riadne vybavená, zabalená a doručená. Tovar, ktorý ste si objednali je vákuovo balený od výroby. Nevieme si predstaviť ako sme mohli dosledovať pach krmiva. V našom portfóliu ponúkame stovky krmiva. Ak sa stane nejaká výrobná vada, ktorá môže spôsobiť znehodnotenie krmiva stačí nás kontaktovať na našej zákazníckej linke. Tovar vyzdvihneme na naše náklady, ponúkneme nový tovar alebo refundáciu zaplatenej sumy. Vo Vašom prípade došlo k refundáciu avšak nerozumieme predmetnej recenzií, ktorá je napísaná s cieľom poškodiť naše dobré meno.

Myslíme si, že sme Vašu reklamáciu vyriešili urgentne a k Vašej spokojnosti.

• Dlhé trvanie dodanie tovaru

• Dobrá komunikácia, ochota riešiť problém so zákazníkom.
    • Veľmi zle zabalená objednávka, misky prišli na padrť, ďalšie na sklade nie sú.

Vážený zákazník,

preverili sme kamerový záznam z balenia Vašej objednávky. Predmetom Vašej objednávky bol krehký tovar - konkrétne keramické misky pre psa. Tovar bol zabalený podľa internej smernice baliacich štandardov. Manipuláciu so zásielkou v rukách prepravcu už bohužiaľ dosledovať nie je možné. Samozrejme chápeme, že takto prijatá zásielka nepoteší žiadneho zákazníka, ale po nahlásení reklamácie sme Vám obratom vrátili zaplatenú sumu.

Neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb, avšak aj pri našej najvyššej kvalite balenia sa môže stať, že sa tovar poškodí cestou, nakoľko prechádza niekoľkými rukami a depami prepravcu.

Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

• Tovar som nedostal.

Ochod ma fnespravne udaje o rozmere tovaru, musel som ho vratit. tovar bol rozbaleny, zjavne som nebol prvy kto sa takto obabral.

Vážený zákazník,

uvedené údaje sú správne, je dôležité pochopiť rozdiel medzi rozmerom otvoru dvierok a celkovým rozmerom aj s rámom. Mrzí nás, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, ale momentálne hodnotíte samotný produkt a nie s tým spojené naše služby, ktoré ako e-shop ponúkame. Pevne veríme, že si zaslúžime ďaleko lepšie hodnotenie ako ste momentálne uviedli. Rešpektujeme však Vaše právo na vyjadrenie názoru, aj keď daná recenzia môže pôsobiť zavádzajúco.

• Objednávka mi prišla až za tri dni a napísané zedo 24 hodín

Vážený zákazník,

Objednávku ste si vytvorili v Nedeľu vo večerných hodinách. Ohrádzate sa tu informáciou, že máme uvedené doručenie do 24 hodín, čo nie je bohužiaľ pravda. V dodacích podmienkach máme uvedené podmienky pre odoslanie objednávky do 24 hodín. Tie neboli z Vašej strany splnené.

Predmetnú recenziu považujeme za neoprávnenú.

Tím Abc-zoo

• S tovarom som spokojná, dobrý výber. Objednávam pravidelne pre psa, mačky aj ryby.
    • Keď som začala objednávať, doručenie bolo 24 hodín. Teraz je to aj 5 dní a to ani nedoručili 2 balíky naraz.... Ale to asi spôsobené kuriérskou spoločnosťou.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás fakt, že došlo k pochybeniu u prepravnej spoločnosti. Vzhľadom na povahu Vami objednaných produktov, sme boli nútení expedovať Vašu objednávku vo viacerých balíkoch. Z našej strany sme splnili všetko, čo deklarujeme na našej stránke. Bohužiaľ konanie externého partnera nedokážeme v plnej miere ovplyvniť. Za prípadne komplikácie s objednávkou sa Vám ospravedlňujeme.

Tím Abc-zoo

• Kvalitný tovar ale dlhá čakacia doba
    • Služba PayPal, je spoplatnená 3% napriek tomu, že PayPal prirážku zakazuje!

Boli doručené pokazené konzervy pre psa, po otvorení boli čierne
    a smrdeli. Zásielku bolo nutné vrátiť . Vceľku som prišiel nie vlastnou
    vynou o cca 10 eur poštovné a otvorenú konzervu ktorú som už nemohol
    vátiť

Vážený zákazník,

sme e-shop, ktorý ponúka produkty k ďalšiemu predaju. Vami reklamované konzervy nie sú náš výrobok. Kvalita daného produktu je vyslovene v rukách jeho výrobcu. Nie je možné z našej strany skontrolovať hermeticky uzatvorenú konzervu, či jej obsah je " v poriadku". Ak však nastane neželaná situácia ako vo Vašom prípade, predmetné konzervy ste vrátili. Odoslali sme ich na ďalší rozbor a vrátili sme Vám plnú sumu aj za otvorenú konzervu. Reklamácia s refundáciou bola vyriešená do 7 dní. Bohužiaľ nás mrzí, že predmetná recenzia je písaná s cieľom poškodiť naše dobré meno aj napriek našej snahe vyriešiť reklamáciu k Vašej spokojnosti.

Tím Abc-zoo

• Dávať si pozor na ilustračné fotky. Objednala som si farebnú klietku pre škrečka v chlapčenských farbách. Prišla úplne iná a ružová ! Rozhodne tento obchod neodporúčam pretože mi to neboli ochotní ani vymeniť klietku za klietku ale musela som naspäť poslať klietku na vlastné náklady ! Takže ak si chcete objednať z tejto stránky neriadte sa tým čo vidíte na obrázku fotky sú naozaj "ilustračné" a radšej si overte či vám bude zaslaný tovar ktorý naozaj chcete,alebo najlepšie z tejto stránky nekupovať nič!

Vážený zákazník,

v popise produktov máme uvedené, že fotky sú ilustračné a odosielame také farby aké máme skladom. Ak by ste pri vytváraní objednávky uviedli poznámku s farebnou preferenciou, expedovali by sme Vám takú klietku, o akú by ste mali záujem. Tovar nie je možné u nás vymeniť ale vrátiť s refundáciou na Vaše číslo účtu a následne si vytvoriť novú objednávku na Vami požadovaný tovar. Tieto podmienky máme uvedené na stránke, s ktorými ste súhlasili pri vytváraní objednávky.

Predmetnú recenziu považujeme za klamlivú a zavádzajúcu.

Tím Abc-zoo

Namiesto objednaného balenia 11,4 kg mi poslali 9,7 kg. Po dvoch dňoch fotenia, váženia si uznali chybu a rozdiel € mi majú poslať na účet.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za administratívnu chybu. Bohužiaľ výrobca krmiva zmenil váhu krmiva a predmetný tovar figuroval s rovnakým čiarovým kódom aj napriek tomu, že išlo o inú váhu. Fotografie boli potrebné pre zahájenie reklamácie, je to náš interný postup. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.

Tím Abc-zoo

• Skoré vybavenie objednávky, rýchle doručenie.
    • Pri prevzatí balíka od prepravcu nie je možné skontrolovať obsah. Pri poslednej zásielke mi bolo doručených o 1 ks (t.j. 4 x 85 g ) menej kapsičiek Junior Felix.

Pri prevzatí balíka od prepravcu nie je možné skontrolovať obsah. Pri poslednej zásielke mi bolo doručených o 1 ks (t.j. 4 x 85 g ) menej kapsičiek Junior Felix, čo som aj telefonicky ihneď po prevzatí reklamovala u prepravcu, ktorý mi odporučil podať písomnú informáciu.