• Dávať si pozor na ilustračné fotky. Objednala som si farebnú klietku pre škrečka v chlapčenských farbách. Prišla úplne iná a ružová ! Rozhodne tento obchod neodporúčam pretože mi to neboli ochotní ani vymeniť klietku za klietku ale musela som naspäť poslať klietku na vlastné náklady ! Takže ak si chcete objednať z tejto stránky neriadte sa tým čo vidíte na obrázku fotky sú naozaj "ilustračné" a radšej si overte či vám bude zaslaný tovar ktorý naozaj chcete,alebo najlepšie z tejto stránky nekupovať nič!

Vážený zákazník,

v popise produktov máme uvedené, že fotky sú ilustračné a odosielame také farby aké máme skladom. Ak by ste pri vytváraní objednávky uviedli poznámku s farebnou preferenciou, expedovali by sme Vám takú klietku, o akú by ste mali záujem. Tovar nie je možné u nás vymeniť ale vrátiť s refundáciou na Vaše číslo účtu a následne si vytvoriť novú objednávku na Vami požadovaný tovar. Tieto podmienky máme uvedené na stránke, s ktorými ste súhlasili pri vytváraní objednávky.

Predmetnú recenziu považujeme za klamlivú a zavádzajúcu.

Tím Abc-zoo

Namiesto objednaného balenia 11,4 kg mi poslali 9,7 kg. Po dvoch dňoch fotenia, váženia si uznali chybu a rozdiel € mi majú poslať na účet.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za administratívnu chybu. Bohužiaľ výrobca krmiva zmenil váhu krmiva a predmetný tovar figuroval s rovnakým čiarovým kódom aj napriek tomu, že išlo o inú váhu. Fotografie boli potrebné pre zahájenie reklamácie, je to náš interný postup. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.

Tím Abc-zoo

• Skoré vybavenie objednávky, rýchle doručenie.
    • Pri prevzatí balíka od prepravcu nie je možné skontrolovať obsah. Pri poslednej zásielke mi bolo doručených o 1 ks (t.j. 4 x 85 g ) menej kapsičiek Junior Felix.

Pri prevzatí balíka od prepravcu nie je možné skontrolovať obsah. Pri poslednej zásielke mi bolo doručených o 1 ks (t.j. 4 x 85 g ) menej kapsičiek Junior Felix, čo som aj telefonicky ihneď po prevzatí reklamovala u prepravcu, ktorý mi odporučil podať písomnú informáciu.

• Obchod perfektny

Dopravca katastrofalny

Vážený zákazník,

ďakujeme za hodnotenie Mrzí ná fakt, že hodnotíte nás recenziou, ktorá by mala patriť prepravnej spoločnosti. Aj napriek tomu, že ide medzi nami o spoluprácu nie sme schopní ovplyvniť interné procesy a správanie zamestnancov externej firmy.

Ak si želáte využívať iného prepravcu, kontaktujte nás prosím prostredníctvom mailu alebo poznámky v objednávke a radi Vám ponúkneme možnosť inej dopravy.

Tím Abc-zoo

Pisu ze odosielaju do 24h trvalo to tri dni potom pisu ze ked sa zasielka omeska budu informovat tiez nic komunikacia 0 bodou

Vážený zákazník,

mrzí nás, že ste nedočítali všetky podmienky pre odosielanie do 24 hodín. Hneď prvú časovú podmienku ste bohužiaľ nesplnili. Expedujeme objednávky do 24 hodín v prípade, že ide o vytvorenú objednávku v pracovný deň do 11:00. Vaša objednávky bola vytvorená na konci týždňa o 14:33. Z tohto dôvodu bola expedovaná nasledujúci pracovný deň a to Pondelok.

My sme splnili to, čo deklarujeme na našej internetovej stránke. S týmito podmienkami ste súhlasili pri vytváraní objednávky.

Tím Abc-zoo

dajte si do poriadku prepravnu spolocnost, ktora mi dorucovala zasielku 2 dni, nedalo sa im dovolat, nereagovali na sms, cele zle.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za komplikácie ale ide o externú firmu. Do ich procesov bohužiaľ úplne nevidíme a nevieme do nich zasahovať. V prípade, že máte problém s prepravnou spoločnosťou stačí nás kontaktovať na našej zákazníckej linke a Vašu požiadavku zaevidujeme a vyriešime. Táto recenzia hodnotí skôr prepravnú spoločnosť ako náš e-shop, čo môže vrhať zlé svetlo priamo na našu firmu.

Tím Abc-zoo

Do dnesneho dna tovar nemam.

Objednala som v nedeľu večer krmivo pre psa. Nemohli sme čakať na sms, ze objednávka je pripravená na vyzdvihnutie a tak manžel išiel dopoludnia do abc zoo s tym, ze mame objednane, ale prišiel skor po granule. V internetovom obchode bola informácia, ze tieto granule maju na sklade preto šiel. Vaše zamestnankyne mu tovar odmietli vydať, s tym, ze musí čakať na sms. Podla nas je to choré a viackrát uz od vás nic neobjedname. Škoda.

Vážený zákazník,

k predmetnej recenzií sa vyjadríme, nakoľko je napísaná s cieľom poškodiť naše dobré meno. Vytvorili ste si objednávku cez e-shop. V košíku v jednom z krokov musí zákazník súhlasiť s našími obchodnými podmienkami. Bolo tak aj vo Vašom prípade. Objednávku ste odoslali s týmto súhlasom.

Ďalej si dovolíme citovať naše dodacie podmienky, ktoré sú súčasťou obchodných podmienok.

"Osobný odber je možný len po zaslaní objednávky, vytvorenej na osobný odber (spôsob doručenia) - keď Vám tovar pripravíme, budeme Vás kontaktovať EMAILOM"

Mali ste doposiaľ u nás 4 objednávky, vždy na osobný odber, táto posledná bola z Vašej strany riešená NEŠTANDARDNE !!! Určite chápete, že máme interné postupy, ako a čo sa spracováva a kedy to je pripravené k vyzdvihnutiu.

Tovar ste mali pripravený v Pondelok, do 24 hodín od objednávky. To, že zavítate k nám bez toho aby bol tovar pripravený a ešte nás touto recenziou osočujete, je bohužiaľ smutné. Rešpektujeme Váš názor, ale treba veci uviesť na pravú mieru. Sme veľmi prozákaznícky e-shop. Je potrebné brať na zreteľ fakt, že NIE SME PREDAJŇA ale výdajne miesto.

Tím Abc-zoo

Nie je možnosť vybrať si tovar v požadovanej farbe. Majú to síce na stránke, ale je to lotéria.
    Uviesť to slovami: "tovar posielame vo farbe, ktorá je na sklade", je trochu cez čiaru .

Vážený zákazník,

náš e-shop disponuje niekoľkými komunikačnými kanálmi, ktorými nás viete kedykoľvek kontaktovať. V prípade, že by ste sa informovali o dostupnosti farby, aj napriek tomu, že v popise uvádzame, to čo ste vyššie napísali, podali by sme Vám informáciu ako postupovať, aby ste odpoveď na Vašu otázku dostali. Bohužiaľ z Vašej strany, ste si "len" vytvorili objednávku, bez akéhokoľvek komentára o farebnej preferencií z Vašej strany. Objednávka bola expedovaná tak ako ste si ju vytvorili. Mohli ste nás kontaktovať aj po prebratí tovaru, avšak miesto toho ste sa rozhodli haniť naše dobré meno touto recenziou. Informácia bola uvedená na stránke, preto našu komunikáciu voči Vám ako zákazníkovi považujeme za priamu a férovú.

Tím Abc-zoo

• Kúrier, dostal nesprávne kontaktné údaje a tovar mi bol doručený až na môj podnet o 4 dni neskôr.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za komplikácie, avšak v tomto prípade došlo k pochybeniu na strane prepravcu. Údaje sme po kontrole s Vami a zákazníckym servisom potvrdili za správne. Ako kompenzáciu sme Vám ponúkli určité percento zľavy na Vašu ďalšiu objednávku, čo ste v tejto recenzií nespomenuli. Mrzí nás fakt, že ste nás stály zákazník a pri prvej chybe nie našou vinou obdržíme negatívne hodnotenie. Rešpektujeme právo na vyjadrenie názoru.

Tím Abc-zoo

Dodanie tovaru trva 4-5 dni, ak ked pisu ze je skladom.

široký sortiment, dobré ceny, rýchla dodávka

• Veľmi spokojna

Objednavku som dostal ale ojednal som si pamlsky pre psa 750g za ktore som zaplatil a poslali mi len 600g. Ked som to reklamoval tak sa mi uz nikto neozval a nič s tym neurobili. To co robia je klamanie zakaznika. Taky obchod sa casom zrusi sám lebo zakaznik si tam viac neobjedna.

Vážený zákazník,

kontaktovali ste nás e-mailom. Situáciu sme preverili a odpovedali sme Vám na e-mail, s tým, že Vám ponúkneme zľavu rozpočítanú na dodané množstvo. Na chybu sme nemohli prísť nakoľko výrobca zmenil obal z 750 g na 600g a zachoval rovnaký čiarový kód. Bohužiaľ sa nám niekoľkokrát e-mail vrátil späť ako nedoručený a následne sme sa Vás snažili kontaktovať aj telefonicky a neúspešne.

Rozhodne sme s Vami sa snažili komunikovať ale bez odozvy. Pokiaľ sa Vám podarí s nami skontaktovať opätovne, radi Vám ponúknutú zľavu uplatníme.

Tím Abc-zoo

• Nemaju priamy telefonicky kontakt,nerealne fotky tovarou

Na stranke nemaju realne fotografie ponukaneho tovaru a popisu,objednaval som cervene bavlnene bidla tenke oni poslali hrube,zelene a navyse poskodene.
    Na telefonickej linke su neochotne zeny ktore drzo odpovedaju to co im vyhovuje a zakon odstupenie od zmluvy je im cudzie,vratenie tovaru riesia reklamaciou 30 dni ze to nie je ich chyba a posielaju to co maju na sklade.
    Bol som nuteny poslat slovenskou postou takze dopravu som platil dvakrat,ked som ich kontaktoval po dvoch dnoch tak uz neodpobedaju.
    Prvy a posledny krat som kupoval z tej stranky.

Vážený pán Marek,

rešpektujeme právo naších zákazníkov na vyjadrenie svojho názoru ale bohužiaľ tentokrát sa vyjadríme možno o čosi priamejšie ako zvyčajne.

TÁTO RECENZIA je napísaná s cieľom poškodiť naše dobré meno. Dodali sme Vám len to, čo ste si objednali. Fotografie na našom e-shope sú ilustračné a dokonca jeden z Vami objednaných produktov mal presne takú farbu ako máme uvedené na e-shope.
    Kontaktovali ste nás TELEFONICKY a niekoľkokrát, preto nerozumieme ako ste mohli napísať, že telefonicky kontakt je nepriamy, keď ste sa nám dovolali.
    Hovory sme si vypočuli, tak isto sme si prečítali niekoľko mailov od Vás. Náš zákaznícky referent sa Vám situáciu snažil vysvetliť, oboznámiť Vás s celou situáciou, navrhnúť Vám riešenie. NENECHALI ste nás ani dorozprávať a zložili ste nám opakovane niekoľkokrát telefón.

Tovar sme chceli od Vás vyzdvihnúť načo ste odvrkli. že to zašlete samostatne k nám a teraz sa sťažujete, že ste to museli zasielať na Vaše náklady.
    Nikto nikdy nespomenul, že ide o reklamáciu do 30 dní, jedine sme žiadali od Vás fotografie tovaru aby sme prípadne zistili dané pochybenie. Fotografie ste do dnes NEDODALI.

Máme pochopenie pre akúkoľvek situáciu ale bohužiaľ táto vykonštruovaná recenzia nemá nič spoločné s objektívnym hodnotením nášho e-shopu.

Tím ABC-ZOO

Neskoro doručený od objednávky na 6.deň

• Nezodpovedali rozmery tovaru

Rozmery klietky nezodpovedali, objednanej klietke. Dĺžka o 6 cm kratšia , tak isto šírka o 6 cm užšia.

Vážený zákazník,

Vami objednaná klietka pozostáva z nepravidelného tvaru. Rozmery uvedené na našej stránke sa týkajú "najširších a najdlhších častí" klietky. Preto je potrebné premerať tieto časti. Na Váš e-mail sme reagovali a žiadali od Vás foto dokumentáciu s tým, že pokiaľ došlo k pochybeniu aby ste uviedli prípadne aj adresu, kde môžeme tovar vyzdvihnúť. Do dnešného dňa sme tovar, adresu ani odpoveď na e-mail neobdržali.

Preto nás mrzí táto recenzia, nakoľko sme odoslali len to, čo ste si objednali.

Tím Abc-zoo

• tennto obchod neni schopny vratit 10e,kedze chyba bola z ich strany a posielaju uny tovar ako si pbjednate a potom sa s nimi len dotahuhete, radsej si priplatte o 1e viac a hladajte iny obchod

odporucam neobjednavat

Vážený zákazník,

denne nám prejde rukami niekoľko tisíc produktov a objednávok. Bohužiaľ stala sa chyba na našej strane, ktorú sme si priznali a obratom sme Vás kontaktovali, ako danú situáciu vyriešime. Produkt sme Vám ponechali a vrátili sme Vám uhradenú čiastku späť na Vašu kartu. Existujú však interné administratívne postupy, ktoré musíme dodržať v prípade finančných kontrol, vytvorenie dobropisu a podobne. Bez týchto náležitosti nie je možné vykonať úhradu. Zaplatená suma Vám bola vrátená v zákonom stanovej lehote.

Tovar mi prišl poskedeni

Vážený zákazník,

do dnešného dňa neevidujeme z Vašej strany nahlásenú reklamáciu o poškodení tovaru. V prípade poškodenia a informovania nás o tejto skutočnosti zahájime reklamačné konanie, kedy Vám obratom poskytneme niekoľko riešení vzniknutej situácie. To, že Vám tovar prišiel poškodený evidujeme len na základe recenzie, pokiaľ by ste nás kontaktovali na našom zákazníckom čísle, alebo formou emailu, predmetnú vec vyriešime k Vašej spokojnosti. Každopádne ak poškodeniu naozaj došlo, vzniknutá situácia nás mrzí.

Túto recenziu považujeme za zavádzajúcu.

Tím Abc-zoo

Po 6 dňoch neviem čo je s o jednavkou, o druhej objednávke ani NEHOVORIM. Dakujem

Vážený zákazník,

Vašu recenziu považujeme za zavádzajúci. Prekontrolujte si prosím Váš e-mail. ktorý ste uviedli v objednávke. Na ten sme Vám odoslali dva e-maily o tom, že Váš tovar je pripravený od 26.6., bohužiaľ nie je v našich silách každého zákazníka zvlášť oboznámiť s výzvou pre vyzdvihnutie tovaru.

Pokiaľ by ste nás kontaktovali na zákazníckej linke, livechate alebo e-mailom, poskytli by sme Vám informáciu, že tovar je pripravený. Rozhodli ste sa ísť formou recenzie, čo rešpektujeme ale je to bohužiaľ nemôžeme túto recenziu považovať za relevantnú, nakoľko je tovar stále pripravený k vyzdvihnutiu.