• Výborná komunikácia
    • Skvele ceny
    • Super produkty

Tovar mi bol doručený do 2 dni bola som veľmi spokojná. Výborná komunikácia s p. majiteľom bol veľmi ústretový a milý. Produkty prišli pekne zabalené a som veľmi spokojná s ich kvalitou.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Alexandra ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Teší nás o to viac, že ste boli s nákupom spokojná. Priaznivé ceny a čo najrýchlejšie doručenie sú naše top priority.

• Mimoriadne rýchlo reagovali

Reakcia obchodu 7tin.sk

Miroslav ďakujeme za recenziu a sme radi, že ste sa rozhodli pre 7tin.sk.
    Budeme takisto radi ak sa nám ozvete na [email protected] a dáte nám vedieť čo môžeme pri ďalšej objednávke urobiť, aby sme si od Vás zaslúžili 100%-né hodnotenie.

s obchodom som nad mieru spokojný

Reakcia obchodu 7tin.sk

Peter ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Naozaj nás teší Vaša spokojnosť.

Veľmi rýchle dodanie.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ján ďakujeme Vám za recenziu. Sme naozaj radi, že sme Vás potešili rýchlosťou dodania.

• Dobra komunikacia, rychle dodanie

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre nákup u nás. Teší nás Vaša spokojnosť s naším obchodom.

Vsetko OK. Dorucene na 2 den.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Daniel ďakujeme za Vašu recenziu. Rýchle dodanie patrí k našim top prioritám.

• Tovar bol prichystaný k prevzatiu rýchlo.
    • 100 %-ná kvalita za vynikajúcu cenu.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katka ďakujeme Vám za nákup a teší nás Vaša spokojnosť. Rýchlosť vybavenia objednávky a priaznivé ceny produktov sú jednou z našich hlavných priorít.

Mojou vinou som objednal nesprávne stierače po telefonáte mi ich bez problémov obratom vymenili

Reakcia obchodu 7tin.sk

Stano ďakujeme Vám za objednávku a takéto veci sa stávajú. Preto pochopiteľne - nemáme problém zákazníkom tovar vymeniť a najmä v takýchto prípadoch.

• Veľmi dobrá komunikácia, pri probléme rýchle vyriešenie. Som spokojný.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za Vašu objednávku a sme radi, že sa nám podarilo všetko vybaviť k Vašej spokojnosti.

• Dobrá komunikácia, skoré vybavenie objednávky, rýchlost dodania

Super

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste si pre svoj nákup zvolili náš e-shop. Rýchle dodanie je jednou z našich hlavných priorít.

• 100 %-ná kvalita
    • rýchla príprava objednávky
    • odborná pomoc a odporúčania aj priamo na predajni

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katka ďakujeme za objednávku, teší nás Vaša spokojnosť. V prípade osobného odberu na našej predajni Vám náš personál samozrejme vždy rád poradí, prípadne nájde vhodné produkty podľa Vašich požiadaviek.

• Nemožnosť platiť kartou

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za objednávku. Sme radi, že náš obchod odporúčate aj napriek absencii platby za objednávku kartou. Na tomto riešení aktuálne pracujeme.

• Cena produktu

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za objednávku, sme radi že ste sa rozhodli pre 7tin.sk :)...

• Prehladnost
    • Rychla expedicia a dodanie

Odporucam

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za nákup u nás. Priaznivé ceny a rýchle dodanie sú naše hlavné priority.

• Priateľsky prístup
    • Kvalitné produkty za výborné ceny

Objednané 10.6. večer o 22:00 a 12.6 som to už aj mala u seba doma. Pestrý vyber kvalitného tovaru za veľmi dobré ceny. Pristeľský a milý personál, ak máte nejaké otázky priebehom niekoľkých minút Vám odpovedia. Určite odporúčam tento e-shop.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katka ďakujeme Vám za recenziu. Sme naozaj radi, že ste si vybrali náš obchod a ešte viac nás teší, že ste boli s nákupom spokojná.

Velmi mily personal. Nechtiac pri vyzdvihnuti bola objednavka 2x zaplatena, hned na dalsi den volali odtial a ospravedlnovali sa a zaslali peniaze spat.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za recenziu a ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Sme radi, že sa nám ju podarilo rýchlo vyriešiť.

• rýchle doručenie
    • prijateľné ceny (v kombináciou s cenou dopravy)

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme veľmi pekne, že ste sa rozhodli pre náš e-shop. Rýchle doručenie a priaznivé ceny pre zákazníkov sú jednou z našich hlavných priorít.

• Ochota
    • Rýchlosť
    • Kvalita

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu.

• - cena
    • - sortiment
    • - rychla komunikacia
    • - tovar skladom

Sortiment za dobre ceny + rychla komunikacia obchodu + tovar na sklade.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za objednávku a teší nás Vaša spokojnosť s nákupom :)

• Dobrý výber,super komunikácia, rýchle dodanie,palec hore!

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za objednávku. Teší nás, že ste sa rozhodli pre 7tin.sk a takisto, že ste boli s nákupom spokojný.