• Rychlo aj z darčekom

Reakcia obchodu 7tin.sk

Peter ďakujeme za nákup u nás a áno, radi občas zákazníkov niečím prekvapíme :)

Reakcia obchodu 7tin.sk

Slavo ďakujeme, že ste sa rozhodli pre 7tin.sk. Poskytnúť zákazníkovi prijateľnú cenu je jednou z našich top priorít.

• Veľmi dobrá cena.
    • Kvalitný tovar.
    • Tovar v prípade osobného odberu pripravený extra rýchlo.

Opakovane objednávam produkty na 7tin.sk, vždy veľká spokojná s kvalitou a cenou. Môžem ich len odporúčať.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katarína ďakujeme Vám za ďalší nákup u nás. Priaznivá cena a rýchle doručenie sú naše top priority. V prípade osobného odberu sa počas pracovných dní snažíme každému zákazníkovi pripraviť tovar na osobný odber do hodiny od objednania.

• Rýchlosť v dodaní

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za objednávku na našom e-shope. Rýchle dodanie Vám vieme zabezpečiť najmä kvôli tomu, že všetok tovar máme skladom na našej predajni v Košiciach.

• férové ceny, rýchle dodanie, komunikácia a prehľadnosť

Reakcia obchodu 7tin.sk

Braňo ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš obchod. Priaznivé ceny a rýchle dodanie patria k našim top prioritám.

• rýchle vybavenie
    • rýchle doručenie

Reakcia obchodu 7tin.sk

Michal ďakujeme za Váš nákup. Teší nás, že oceňujete rýchle doručenie o ktoré sa vždy snažíme.

Pomerne rýchle vybavenie objednávky. V jeden deň som objednal a na druhý deň ma kontaktovala kuriérska spoločnosť.
    Myslel som si , že sada na leštenie skla nebude mať efekt, ale pomáha to , trošku dlhšie treba brúsiť , ale malé škrabance ,alebo matný, slabo priehľadný povlak ide dole. Spokojnosť.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme že ste sa rozhodli pre nákup na našom e-shope a teší nás, že oceňujete rýchlosť dodania. 90 % objednávok s platbou na dobierku sa nám podarí doručiť už nasledujúci deň, pokiaľ je objednávka vytvorená v doobedňajších hodinách.

Rýchle vybavenie objednávky.Dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Peter ďakujeme, že ste sa rozhodli pre 7tin.sk. V prípade osobného odberu, ktorý ste zvolili Vy, sa snažíme objednávku pripraviť čo najskôr na odber. Vo väčšine prípadov je to do 30 minút. Ešte raz ďakujeme za Váš nákup.

• Rýchlosť, prehľadný web

Drahá preprava

Reakcia obchodu 7tin.sk

Richard ďakujeme, že ste sa rozhodli pre nákup na našom e-shope. Sme radi, že oceňujete našu rýchlosť. Je to jedna z našich hlavných priorít. A tiež nás teší Vaša spokojnosť s e-shopom, na ktorom neustále pracujeme. Prepravné ktoré ste platili za Vašu objednávku je reálna cena dopravy, s nulovou maržou pre nás. V prípade objednávok vo vyšších sumách (už od 10 €) zákazníkom dopravné postupne znižujeme až na 0 a dotujeme ju my. Ak sa nám s dopravcom podarí vyjednať zníženie cien prepravy, určite sa zníženie prejaví aj na e-shope :)

• Sortiment skladom-teda hlavne oleje.
    • Vyborne ceny

Vyborny obchod, a hlavne pan veduci ma aj vedomosti a vie poradit. Velmi ocenujem.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš obchod. Našou maximálnou prioritou u personálu sú vedomosti o produktoch, sme radi, že to oceňujete. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Široký výber.
    • Skvelé ceny.
    • Rýchla príprava objednávky k osobnému vyzdvihnutiu.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katka ďakujeme Vám za ďalší nákup. Teší nás Vaša spokojnosť s obchodom.

• Prehľadný e-shop, našla som, čo som chcela za výbornú cenu a ešte dokúpila ďalšie super veci, ktoré boli v ponuke.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katka ďakujeme Vám za feedback a úprimne nás teší Vaša spokojnosť s nákupom u nás.

• - Dobre ceny
    • - Mali to co sme chceli skladom
    • - Rychla dodacia doba

- Dobre ceny, dobry sortiment, rychla dodavka tovaru.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš internetový obchod. Všetok tovar, kt. vidíte na e-shope máme vždy skladom, čím dokážeme zabezpečiť expresné doručenie.

• Široký sortiment
    • Výborne ceny
    • Komunikácia

Reakcia obchodu 7tin.sk

Lukáš ďakujeme za feedback a teší nás, že ste sa rozhodli pre náš obchod.

• Super ceny, rýchle vybavenie, spokojnosť 100%

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš e-shop. Rýchle doručenie a priaznivé ceny sú našimi top prioritami.

• Rýchle doručenie, dobrá komunikácia

Výborný obchod, ústretový prístup, odporúčam

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre nákup v našom obchode. Úprimne nás teší Vaša spokojnosť.

• Dobré ceny
    • Milé darčeky k objednávke

Reakcia obchodu 7tin.sk

Michaela ďakujeme Vám za nákup na 7tin.sk a sme radi ak Vás darčeky potešili :)...

• Vynikajúce ceny
    • 100 %-ná kvalita

Aj keď som jeden z tovarov nenašla na stránke, napísala som ho do poznámky a vedeli mi ho dodať spolu s objednaný tovarom.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katarína ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli pre nákup v našom internetovom obchode. Samozrejme, ak dokážeme od našich dodávateľov zadovážiť tovar o ktorý máte záujem, nie je problém ho dodať aj keď ho na našom e-shope neponúkame.

• Prehľadný systém

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre 7tin. sk a sme radi, že oceňujete rýchle dodanie, ktoré patrí k našim top prioritám.

• Široký výber
    • Dobre ceny
    • Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre 7tin.sk a sme radi, že oceňujete naše hlavné priority.