Rýchle doručenie,slušná kvalita,lacnejšie vrátane poštovného a balného ako kamenných predajniach a v konkurencii.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš internetový obchod. Rýchle dodanie a priaznivé ceny sú našimi top prioritami, sme radi že ich oceňujete.

• Rýchlosť
    • Spokojnosť z mojej strany

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme že ste sa rozhodli pre 7tin.sk a sme radi, že ste boli s nákupom spokojný. Rýchlosť dodania a prijateľná cena sú našimi top prioritami.

Dobra cena a rychle dodanie.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre nákup na 7tin.sk a aj za odporúčanie nášho obchodu. Budeme tiež radi ak sa nám ozvete na [email protected] a dáte nám vedieť čo môžeme pri ďalšej objednávke urobiť, aby sme si od Vás zaslúžili 100%-né hodnotenie.

• E-shop ako ma byt , super

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme Vám za hodnotenie a sme radi, že ste s nákupom u nás spokojný.

• Super!!!

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a teší nás Vaša spokojnosť s nákupom.

• expresne dodanie a komunikacia, tu neni co dodat, a bez konkurencne ceny

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre nákup na 7tin.sk. Tiež nás veľmi teší Vaša spokojnosť s nákupom. Rýchle dodanie a čo najpriaznivejšie ceny patria k našim top prioritám.

Max spokojnost

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že sa sa rozhodli pre nákup v našom internetovom obchode.

• Rýchlo a lacno

Neľutujem že som ich oslovil.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za nákup Rado. Rýchlosť dodania a priaznivé ceny pre našich zákazníkov patria k našim top prioritám.

• Super komunikacia

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za nákup u nás a aj za pozitívny feedback Martin.

Predavaju drziaky spz na motocykle pre špz ceskej republike. Snad by si mali overit ake rozmeri ma slovenska spz.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Mrzí nás Vaše záporné hodnotenie, keďže pri každom tovare ktorý je vyrábaný v rôznych veľkostiach si dávame dôkladne záležať na tom, aby každý z týchto tovarov mal v popise uvedený rozmer a zákazník tak má presnú predstavu o tom aký tovar si objednáva. Toto bolo splnené aj v prípade predmetného držiaka. Oslovte nás prosím s požiadavkou na vrátenie tovaru a my Vám za neho samozrejme vrátime všetky vynaložené prostriedky.

• Rýchla príprava tovaru k osobnému odberu.
    • Vždy kvalitný tovar za super ceny.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš obchod Katarína. Vždy sa snažíme tovar na osobný odber pripraviť čo najskôr a samozrejme za čo najpriaznivejšie ceny.

• Super ceny oproti konkurencii
    • Jedina nevyhoda ze nemaju platobny system ako pri kazdom internetovom obchode, ze zadate kartu a vam to zoberie peniaze ale vy musite cez vas internet banking poslat peniaze na ich ucet (ako ked posielate kamaratovi peniaze napr)

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste si pre svoj nákup zvolili náš obchod. Priaznivé ceny sú jednou z našich top priorít. Vieme Vám ich priniesť aj vďaka tomu, že nemusíme platiť zbytočne vysoké poplatky kartovým spoločnostiam za platbu kartou. Aj napriek poplatkom ale v blízkej dobe zavedieme aj platobnú bránu, ktorá bude pre nás aj pre zákazníkov prijateľná. Ďakujeme teda aj za podnet na zlepšenie.

• Objednala som si tovar s osobným prevzatím, mail o pripravenom tovare mi prišiel asi za 10 minút! Oceňujem takúto rýchlosť, jednoznačne odporúčam nákup na e-shope.

100 %-ná spokojnosť s tovarom, veľmi milý a príjemný personál.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katka ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš obchod a takisto nás teší Vaša spokojnosť s nákupom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• O

Objednavka bola promtne vybavena ,vcas doručena a o jej dorucovani boli informacie.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Marika ďakujeme Vám za recenziu a že ste sa rozhodli pre nákup v našom e-shope. Rýchle doručenie je jednou z našich top priorít.

• Dobré ceny, rýchle dodanie tovaru.
    • Priehľadná webová stránka,

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, že ste si pre svoj nákup zvolili 7tin.sk :)... Takisto sme radi, že Vás oslovil aj dizajn stránky, na ktorom permanentne pracujeme. Priaznivé ceny a rýchle dodanie sú našimi hlavnými prioritami.

objednal som zly uchyt po dohode osobne na predajni vymenene za spravne...

Reakcia obchodu 7tin.sk

Sme radi, že ste si vybrali pre nákup náš obchod a samozrejme na našej predajni v Košiciach Vám vždy radi pomôžeme s výberom, alebo ako vo Vašom prípade, vymeníme nesprávne vybraný tovar za iný. Budeme takisto radi ak sa nám ozvete na [email protected] a dáte nám vedieť čo môžeme pri ďalšej objednávke urobiť, aby sme si od Vás zaslúžili 100%-né hodnotenie.

• Rýchle odoslanie
    • Super ceny
    • Veľký výber

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za recenziu, úprimne nás teší Vaša spokojnosť s našim obchodom. Sme radi, že ste ocenili aj naše hlavné priority.

Rýchlo a dobre

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za recenziu a teší nás Vaša spokojnosť s nákupom u nás. Rýchlosť dodania je jednou z našich top priorít.

• Veľká spokojnosť ,nakúpim tam aj nabudúce.
    • Žiadna

Reakcia obchodu 7tin.sk

Stanley ďakujeme za recenziu a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Dostatočný výber tovaru, rýchle dodanie, kvalitne zabalený tovar

Reakcia obchodu 7tin.sk

Pavel ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste boli spokojný so škálou ponúkaného tovaru. Každý mesiac množstvo a druh tovaru rozširujeme o niekoľko desiatok kusov.