• Dobrá komunikácia, tovar došiel v poriadku, najlepšia cena
  • pri objednávke bol údaj o doručení do 1-2 dni, uplynulo ž dní a nič.

• Odporúčam , spokojnosť

Veľká spokojnosť,super komunikácia s obchodom,vopred som sa informovala o výrobku ,ci ho majú skladom.Rychle dorucenie. Tovar od objednávky som mala na tretí deň doma.

• Výborná komunikácia, promptné dodanie tovaru

OK

• rýchlosť

Rýchle vybavenie.

• Mali sa mi ozvať z obchodu, informovať o dostupnosti tovaru , poslať faktúru a zatiaľ žiadna reakcia.

• Rýchle a bezproblémové doručenie.

100% spokojnosť. Výborná komunikácia, rýchle doručenie, najlepšia cena

• Najnižšia cena na Slovensku
    • Obchod už neexistuje?

Kupoval som kolobežku Ninebot ES1 za cenu 300€ čo bola najnižšia spomedzi SK Eshopov a porovnateľná s Čínou. Od doručenia objednávky stránka Eshopu nefunguje.

• Dobrá cena.
    • Rýchle doručenie tovaru.
    • 0

1. nákup, maximálna spokojnosť. Obchod doporučujem.

• Tovar mi bol doruceny
    • Stalo sa mi prvy krat, ze niekto navysil cenu oproti objednavke. V objednavke bolo postovne zadarmo a po prebrati som zistil, ze mi bolo uctovne aj postovne (5 EUR, co je cca 10% ceny celej objednavky). Keby som si to bol uvedomil pri preberani, tovar by som neprebral.

• rychle dodanie
    • bez slovenskeo navodu

• Rychle dodanie, super cena

Urcite odporucam. Bola dom milo prekvapena rychlostou dodania aj cenou produktu.

• Super ceny
    • Dobrá komunikácia s obchodom

• Najlepšia cena

Kvalitná komunikácia, seriózny prístup, ďakujem

• Veľmi rýchlo, šikovná dodávka, veľmi spokojná s komunikáciou,mi em len odporučiť

Nedostal som navod v slovencine, ale po ziadosti cez email mi bol obratom zaslany. Tak som bol spokojny. Spokojny som nebol s jednanim sluzby GLS nakolko ma nekontaktovala dopredu. Ani rano ani pred 30 min. pred dorucenim. Sofer mi zavolal na obed ze je na adrese a ze sa ponahla. Toto sa mi stalo uz druhy krat.