Velmi dobra komunikacia s predajcom, rychle jednanie a ochota vyjst v ustrety zakaznikovi.

• Top dakujem spokojnost velka

Mnou objednany tovar bol vypredany. Na stranke bol uvedeny skladom jeden kus. Nevadi, stava sa. Bol mi ponuknuty alternativny tovar. Ja som si vsak vybral moznost vratenia penazi, s cim nebol najmensi problem. Urcite vyhodou bolo, ze to nijako nenatahovali.

Skvelá komunikácia, rýchle vybavenie a bezproblémové dodanie tovaru.

Najlepší obchod maximálna spokojnosť hodinky už dlhé roky objednávam u žilka hodinky ďakujem

• Dobrá cena

S tovarom a aj predávajúcim som spokojná.
    Čo ma trošku mrzí je, že nedávajú záruku na vypadnuté kamienky. Predávala som hodinky a aj Festiny a viem, že sa bežne záruka na kamienky dáva, pokiaľ samozrejme neboli vypadnuté nárazom, alebo odbité.

• Všetko prebehlo v poriadku.

Super ceny, rýchle doručenie

• rýchlosť, spoľahlivosť, milá komunikácia

V obchode Žilka odporúčam nakupovať, tovar je promptne dodaný, milá komunikácia. Spokojnosť. Aj nabudúce si od nich objednám.

• Dobre ceny, komunikacia

• Rychlosť a veľký výber

• Sa mi páči, že hodinky aké boli na fotke, presne také isté mi aj prišli. Nie je to u všetkých predajcov tak!!!!

• Ochota promptnosť

• Všetko prebehlo bez problémov, bol som informovaný o každom kroku objednávky

• Urcite by som rada podakovala za velmi prijemnu komunikaciu s podporou cez telefon, naozaj odborna pomoc v uplnom klude, na vsetky otazky mi pani odpovedala dokonca prezistovala info a kontaktovala ma spat

Maximálna spokojnosť ❤️

• pribalená utierka z mikrovlákna
    • hodinky boli akoby už predtým rozbalené. V balení nebola použitá žiadna bublinková fólia alebo podobne, čo je pri takomto krehkom tovare podľa mňa potrebné. V každom prípade hodinky prišli v poriadku.

• Rýchlosť dodania

Veľmi dobrá komunikácia,ustretovost