• Predávajú šmeid.

Nikomu nie odporúčam, predúvajú odpad kúpil som si hodinky za dva dni idu hodinu do preúď to dostanete za 250e.Nikdy viac ďakujem.

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

děkuji za Vaši zpětnou vazbu. Ve Vaší objednávce byly automatické hodinky Ingersoll. Měsíčně expedujeme stovky hodinek po ČR i SK. a veškeré naše hodinky pochází od distribucí pro EU pro danou značku.

Dle popisu problému došlo pravděpodobně k poničení strojku hodinek při přepravě (velký náraz atd.). Aktuálně neeviduji podnět od Vás k řešení reklamace či daného problému. Pokoušel jsem se s Vámi telefonicky domluvit na vyřešení reklamace, ale bohužel jste odmítl řešení. Nevím tedy jak více bychom Vám mohli pomoci.

Každé hodinky před expedicí kontrolujeme.

Děkuji

Žilka hodinky

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Komunikácia na úrovni "podnikateľov" z 90 rokov

Eshop zrušil VYPLATENÚ objednávku nakoľko sa vraj pomýlil v cene a za takú cenu tovar nedodá. Údajne pod tou cenou mal byť nejaký prívesok.

Správa v štýle: "CHCETE NAMIESTO HODINIEK PRÍVESOK ? ALEBO DOPLAŤTE NÁM PENIAZE AK CHCETE TO ČO STE SI OBJEDNALI"

Takže ak nastane chyba na strane e-shopu, aspoň základna vec by mala byť automatický buď zľava , alebo prezent za chybu. Nie podržať zákazníkove peniaze 12 dní a tváriť sa že sa nič nedeje.

Vážený pane Tibore,

dovolte mi uvést situaci na pravou míru. Objednávku jste učinil dne 26.8. ve 21:34. Nutno podotknout, že jste byl dobře seznámen s tím, že se jedná o chybu v systému, jelikož jste si objednal produkt s názvem U-Boat 9501 Darkmoon 40mm Red PVD Soleil, ale na obrázku byla fotografie stříbrného přívěsku. Hodinky U-Boat standardně stojí 1 150 EUR. Vy jste objednal za 69 EUR.

Jako první věc ráno se s vámi kolegyně snažila nesčetněkrát telefonicky spojit, aby se omluvila za chybu a nabídla slevu. Telefon jste nezvedal, a proto vám informaci zaslala do mailu. Následně jste 2 dny nereagoval. Objednávku jsme tedy stornovali a okamžitě vrátili peníze zpět, načež jste začal vyhrožovat udáním na ČOI. Tolik k devadesátkovému chování. Peníze byly vráceny okamžitě po stornu, tolik k pravdivosti tvrzení o zadržování peněz 12 dní.

K zákazníkům se chováme slušně a nad rámec zákonných povinností. Slušné chování tedy očekáváme i nazpět. Z vaší strany šlo evidentně o snahu “vydělat” na naší chybě. Věřím, že ani vy nejste neomylný. Do budoucna samozřejmě uděláme maximum, aby k tomuto znovu nedošlo. Tímto se tedy ještě jednou omlouváme.

Pěkný den!
    Ing. Alena Reková
    Zilkahodinky.sk

• Tovar zatial ani po 6ich dnoch od objednania nedorazil,aj napriek tomu ze bolo uvedene na sklade ihned k odoslaniu,objednavane ako darcek..

Vážená paní Neštiaková,

Po kontrole historie zpracování Vaší objednávky mi dovolte reagovat na Vaši zpětnou vazbu. Při objednání Vašich hodinek byla uvedena dostupnost "skladem" nikoliv "skladem ihned k odeslání". Vaši objednávku jste vytvořila v úterý 18.7.2023 v 21:41:43, objednávku jsme začali zpracovávat ve středu 19.7.2023 v 10:06:54 a předali jsme ji přepravci ve čtvrtek 20.7.2023 v 15:41:15. Vaší objednávku jsme tedy vyřídili do 2 pracovních dnů i přes to, že ve Vaší objednávce byla zvolena služba dárkového zabalení zboží.

Přepravce zpravidla doručuje do 2 pracovních dnů, jelikož zboží odesíláme z České Republiky. Dle trasování Vaší zásilky došlo 2 pracovní den tj. v pondělí 24.7.2023 k neúspěšnému doručení a zásilka je dnes tj. 3 pracovní den na doručení. Bohužel není v našich silách ovlivnit doručení zboží u Vámi zvoleného přepravce a do doby doručení se promítly i víkendové dny.

Dle historie vyřízení Vaší objednávky proběhlo z naší strany vše bez problémů.

Děkuji

• strasne dlhe dodanie! Praha -Bratislava

Dobrý deň Nemôžem ohodnotiť kvalitu mojej objednávky, pretože mi stále nebola doručená. Objednávka bola odoslaná 27.05.2014, no do dnešného dňa nebola doručená. Dnes 03.06. Strašné!

Dobrý den, pane Ukubayev,
    děkuji za Vaši reakci a dovolte mi prosím, doplnit několik detailů z logu zpracování Vaší objednávky.. Objednávku jste uskutečnil v sobotu 27.5.2023 v 23:58 hod, začali jsme ji zpracovávat v pondělí 29.5.2023 a následně ji předali přepravci do 2-3 pracovních dnů (tak jak uvádíme) tedy 1.6.2023 a dle trasování Vaší zásilky byla doručena dne 3.6.2023 v 7:32 hod.

Nerozumím tedy Vašemu hodnocení, objednávku jsme vyexpedovali během avizované doby a kurýrní služba udává doručení ČR - SK do 2 pracovních dnů.

Dle logu expedice a doručení objednávky proběhlo vše zcela v pořádku a hladce.

• ???

Ponúkaní sortiment nemajú, namali ani ne udú mat ! Napriek tomu majú diteraz v ponuke !

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

děkujeme za Vaši recenzi, která je pro nás velmi důležitá. Zpětně jsem opět kontroloval Vaši objednávku a hodinky Maserati nebyly v době objednání skladem, tak jak bylo uvedeno i v potvrzovacím emailu Vaší objednávky, kde byl uveden i předpokládaný termín dodání po naskladnění od našeho dodavatele.

Bohužel u dodavatele byl tento model již vyprodaný a proto jsme byli nuceni objednávku po rozhovoru s Vámi stornovat. Kontaktovali jsme Vás ihned jakmile jsme tuto informaci obdrželi.

Sortiment, který je dostupný v našem obchodě se automaticky aktualizuje dle sortimentu našich dodavatelů v pravidelných intervalech. Jakmile proběhla automatická aktualizace, hodinky které jste si objednal již nejdou v našem obchodě zakoupit.

Velice mě mrzí, komplikace s Vaší objednávkou.

Děkuji za pochopení a velice mě mrzí, že jsme Vám nemohli dodat Vaší objednávku.

Lukáš R.
    Zilkahodinky.cz

Nákup tovaru u tohto predajcu, bol mojim veľkým ("s-klamaním") resp. omylom.

Dobrý den, pane Bakšo,

bohužel nerozumím Vaší recenzi... Vytvořil jste objednávku, kterou jsme ještě tentýž den předali přepravci. Večer jste zaslal email, že objednávku rušíte, že jste hodinky nalezl na internetu levněji a začal jste nás urážet. Následně jsme se pokusili u přepravce zamezit zaslání zásilky na Vaší adresu. Toto se bohužel nepodařilo a kurýr SPS Vám zásilku předal. Následně jsme Vás několikrát telefonicky i emailem kontaktovali, abyste předal zásilku zpět kurýrovi, kterého jsme objednali na Vaši adresu. Na telefonáty ani emaily jste neodpověděl a hodinky si ponechal. V tomto případě Vám bohužel nemůžeme akceptovat storno objednávky a zaslat zpět kupní cenu. Samozřejmě máte možnost do 30 dnů nenošené hodinky zaslat zpět k nám a následně Vám zašleme kupní cenu zpět.

Udělali jsme maximum pro to, abyste si mohl hodinky koupit v jiném obchodě levněji, bohužel je to nemožné bez Vaší součinnosti.

Děkuji a v případě řešení vrácení zboží nás neváhejte kontaktovat.

Lukáš R.
    Zilkahodinky.cz
    Zilkahodinky.sk

Tovar mal byť dodaný 28.12., no dodnes-3.1. ešte nedorazil.

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá. V termínu do 20.12 do 3.1.2022 byl náš obchod uzavřený z důvodu čerpání dovolené. V tomto týdnu odesíláme veškeré objednávky, které nám dorazily v období dovolené.

Zákazníkům měly dorazit maily o zpoždění odeslání objednávky. Velice mě zpoždění mrzí.

Děkuji za pochopení

Lukáš R

- bez komentára

Děkuji za pochopení

Lukáš R

• Slusna komunikacia
    • Neschopnost dodat tovar. Absolutne nerealne lehoty dodania na eshope.

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

Mrzí nás, že ve Vašem případě došlo k nedodání hodinek v termínu. Vámi objednané hodinky JACQUES LEMANS 1-2002J SPORT nebyly v době dodání v našem obchodě skladem. Hodinky jsme ihned objednali u autorizovaného českého distributora, společnosti Goldine group s.r.o. .Zásilka s hodinkami se bohužel při přepravě ztratila. V naprosté většině případů dodáváme zboží zákazníkům ve slíbený termín dodání nebo dokonce dříve.

Přejeme Vám skvělý čas,

Tým ZilkaHodinky.sk

Pred mesiacom som objednala hodinky, mali prist do konca oktobra, dnes je 29.10. a ziadna komunikacia, email, nic...

Dobrý den, paní Fabová,

O zpožděném termínu z kapacitních důvodů u oficiální distribuce kvůli pandemii viru COVID jsme se Vás několikrát snažili neúspěšně informovat telefonicky a také jsme Vám zaslali několik e-mailů (zkontrolujte prosím také nevyžádanou poštu), bez odpovědi.
    Je nám zpoždění velmi líto! Aktuálně není v našich silách to jakkoli změnit. U hodinek na objednávku jsme nuceni vyčkat, až nám zboží dorazí. :(

Přejeme Vám hlavně pevné zdraví,

Tým Zilkahodinky.sk

Po vytvorení objednávky a následnom potvrdení od obchodu som dostal pospať hodinách informáciu o zrušení mojej objednávky a odstúpenie od zmluvy. Ako dôvod uviedli chybne načítanie ceny tovaru a ponúkli mi oproti tomu smiešnu zľavu.

Vážený pane Kukane,

Ještě jednou se Vám hluboce omlouváme za způsobené komplikace. Jednalo se o chybu ve feedu pro náš e-shop od dodavatele. Jak jsme Vám psali ihned v sobotu večer, jak jste vytvořil objednávku, při importu dat od dodavatele došlo k chybě a u dvou produktů se objevila cena 15 EUR místo ceny správné ceny 115 EUR. Chybu jsme hned po zjištění opravili a naši IT technici zajistili, aby se v budoucnu neopakovala.
    Objednávku jsme tím pádem byli nuceni zrušit na základě bodu 8.2 našich obchodních podmínek, se kterými jste souhlasil před odesláním objednávky. Zároveň jsme Vám nabídli slevu na nákup hodinek, kterou jste nevyužil.

Přejeme Vám poklidný čas,

Tým ZilkaHodinky.sk

Na hodinkách MICHAEL KORS za 220 € sa mi za tri týždne rozpadol remienok.

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

Jsme autorizovaný prodejce značky Michael Kors, nikoli výrobce. Všechny hodinky před odesláním nastavujeme a pečlivě kontrolujeme. Přestože se záruka výrobce vztahuje pouze na vnitřní kryté části, kterými jsou stroj, ciferník a ručičky, které se nedají poškodit/opotřebovat při běžném nošení/používání (toto je uvedeno také v českém i slovenském návodu výrobce, který je součástí balení), byli bychom schopni Vám zajistit nový řemínek od oficiální distribuce zdarma vzhledem ke krátké době od koupě. V každé naší zásilce je rozkládací karta s pokyny, jakými způsoby nás lze kontaktovat, nastane-li nějaký problém, abychom zákazníkovi mohli pomoci.
    Kontaktujte nás prosím, ať vzniklou situaci společně brzy vyřešíme.

S přátelským pozdravem,

Za Tým ZilkaHodinky.sk
    Ludmila Žilka

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• ok
  • Hodinky mi podľa kvality prídu ako fake .

Vážený pane Foldýno,

Jsme autorizovaný prodejce, všechny hodinky v naší nabídce pochází z oficiální české nebo zahraniční distribuce, které jsou přímí odběratelé od výrobců.
    Vy jste si objednal módní hodinky za 155 Eur. Je třeba si říci, že u módních hodinek se velká část ceny platí především za značku a její hodnotu v módním průmyslu. U módních výrobců hodinek se jedná spíše o doplňkový sortiment, na prvním místě jsou návrhy a výroba oblečení, které je mezi návrháři a výrobci oblečení řazeno mezi nejlepší na světě. V porovnání s tradičními hodinářskými výrobci, kteří vyrábí pouze hodinky (Citizen, Bulova, Oris, Jacques Lemans, apod.), jdou veškeré prostředky do technologického vývoje a materiálů. Kvalita je u těchto hodinek o poznání výše, než je tomu právě u módních značek, avšak tomu odpovídá také cena. Módní hodinky Vám mohou vydržet při běžném používání mnoho roků (vždy záleží na péči majitele), ale pokud si potrpíte na kvalitní hodinářskou práci, doporučil bych Vám jiné značky z našeho sortimentu, které se vyrábějí například ve Švýcarsku, Japonsku nebo Německu. Pokud Vám hodinky nevyhovují, můžeme nenošené a nepoškozené zboží do 30 dnů vrátit.

S pozdravem,

Ing. Radek Žilka
    majitel

Veľká nespokojnosť, hodinky mali prísť pred Vianocami.... mal to byt darček no vďaka vam a kuriérom neprišiel!!! Prečo aj vďaka vam ? Lebo ste mali na stránke napísané že hodinky budú zaručene do Vianoc u mna!!! takze na základe toho som sa rozhodol zakúpiť ich u vás, do poslednej chvíle som čakal že prídu, a kuriérske služby DHL, už nikdy cez nich nechcem nič!!!! Mail mi prišiel že mi bude balík doručovaný v najbližších dňoch, no neprišiel, a na infolinke DHL na ktorú som volal kvôli tomu aby som zistil kde si môžem vyzdvihnúť ( darček ) tak bola obsadená celu pól hodinu, a na druhý deň to iste čiže by som im za to nafackoval že si nerobia svoju prácu pretože neverím tomu že tam volalo v tu chvíľu toľko ľudí, takze toľko k vášmu obchodu a DHL, prijemne sviatky vam prajem nech sa vam darí, FUCK OFF

Vážený pane Veliči,

Je nám velice líto vzniklých komplikací! Kdybychom o problému od Vás nebo DHL věděli včas, okamžitě bychom Vám - stejně jako několika ostatním zákazníkům - pomohli mít hodinky do Vánoc u sebe. Avšak ani DHL, která běžně o jakékoli mimořádné události informuje e-mailem, ani Vy jste nás nekontaktovali a není, bohužel, v našich silách manuálně kontrolovat kvalitu doručení všech odeslaných zásilek.
    Vaši objednávku jsme přijali v pátek 14.12.2018 v 18:45. Hodinky jsme předali společnosti DHL hned v pondělí 17.12.2018, kdy DHL ještě garantovala doručení do Vánoc. Kvalitu doručení Vaší zásilky budeme samozřejmě reklamovat. Společnost DHL doručuje z Česka na Slovensko běžně do 1-2 pracovních dnů včetně soboty, v předvánočním čase mohlo z kapacitních důvodů na překladištích dojít k několikadennímu zpoždění. Nicméně i zásilky, které jsme předali DHL až ve středu 19.12.2018 a negarantovali u nich už dodání do Vánoc, byly doručeny do soboty 22.12.2018. Dostupnost zákaznické linky DHL nedokážeme žádným způsobem ovlivnit. Před vánočními svátky je však infolinka pochopitelně nejvytíženější z celého roku. Kdybychom o této události věděli, pomohli bychom Vám ji co nejdřív vyřešit (přes naši linku DHL pro smluvní klienty, zasláním nového kusu jiným dopravcem, případně dodáním osobně a podobně).
    Je nám líto, že jste měl před svátky takové starosti!

Přejeme Vám poklidný zbytek roku a vše dobré do nového roku 2019,

Za Tým ZilkaHodinky.sk
    Radek a Ludmila Žilkovi

• Tovar bol zaslaný na fakturačnú adresu...

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

Je nám velmi líto vzniklých komplikací. Náš systém sám z objednávek zákazníků generuje dodací adresu pro tisk etikety s čárovým kódem, která se nalepí na zásilku. Jak jsme společně zjistili, zaměnil jste adresy při vyplňování objednávky, nejednalo se o naši chybu.

Přejeme Vám poklidný čas,

Za tým ZilkaHodinky.sk