• pristup k zakaznikom, spolahlivost, poradenstvo

• Serioznost,rychlost,duper kvalita tovaru

Top

• Spolahlivost

Seriózne spolahlive

Krasny tovar za vyborne ceny, kvalitny obchod

Výborná kvalita za primerane výhodnú cenu.

• kvalitné gravírovanie
    • pestrý výber
    • prijateľné ceny

• Príjemna komunikácia, ochota poradiť, ústretovosť pri výbere tovaru.

• Profesionálny prístup doporucujem

• Super komunikácia s predávajúcim
    • Kvalitný tovar

Vrelo odporúčam

• Super rychle dorucenie :)

• Ocenila som záujem a ochotu. Zavolali mi a dohodli sme si telefonicky podmienky . Veľmi milý a ochotný pán.

spokojnost

Spokojnost

Rýchle dodanie, krásne hodinky aj s gravírovanim, veľká snaha zo strany obchodu dodať darček včas.

• Predávajú šmeid.

Nikomu nie odporúčam, predúvajú odpad kúpil som si hodinky za dva dni idu hodinu do preúď to dostanete za 250e.Nikdy viac ďakujem.

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

děkuji za Vaši zpětnou vazbu. Ve Vaší objednávce byly automatické hodinky Ingersoll. Měsíčně expedujeme stovky hodinek po ČR i SK. a veškeré naše hodinky pochází od distribucí pro EU pro danou značku.

Dle popisu problému došlo pravděpodobně k poničení strojku hodinek při přepravě (velký náraz atd.). Aktuálně neeviduji podnět od Vás k řešení reklamace či daného problému. Pokoušel jsem se s Vámi telefonicky domluvit na vyřešení reklamace, ale bohužel jste odmítl řešení. Nevím tedy jak více bychom Vám mohli pomoci.

Každé hodinky před expedicí kontrolujeme.

Děkuji

Lukáš Rek
    Žilka hodinky

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Komunikácia na úrovni "podnikateľov" z 90 rokov

Eshop zrušil VYPLATENÚ objednávku nakoľko sa vraj pomýlil v cene a za takú cenu tovar nedodá. Údajne pod tou cenou mal byť nejaký prívesok.

Správa v štýle: "CHCETE NAMIESTO HODINIEK PRÍVESOK ? ALEBO DOPLAŤTE NÁM PENIAZE AK CHCETE TO ČO STE SI OBJEDNALI"

Takže ak nastane chyba na strane e-shopu, aspoň základna vec by mala byť automatický buď zľava , alebo prezent za chybu. Nie podržať zákazníkove peniaze 12 dní a tváriť sa že sa nič nedeje.

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

Vážený pane Tibore,

dovolte mi uvést situaci na pravou míru. Objednávku jste učinil dne 26.8. ve 21:34. Nutno podotknout, že jste byl dobře seznámen s tím, že se jedná o chybu v systému, jelikož jste si objednal produkt s názvem U-Boat 9501 Darkmoon 40mm Red PVD Soleil, ale na obrázku byla fotografie stříbrného přívěsku. Hodinky U-Boat standardně stojí 1 150 EUR. Vy jste objednal za 69 EUR.

Jako první věc ráno se s vámi kolegyně snažila nesčetněkrát telefonicky spojit, aby se omluvila za chybu a nabídla slevu. Telefon jste nezvedal, a proto vám informaci zaslala do mailu. Následně jste 2 dny nereagoval. Objednávku jsme tedy stornovali a okamžitě vrátili peníze zpět, načež jste začal vyhrožovat udáním na ČOI. Tolik k devadesátkovému chování. Peníze byly vráceny okamžitě po stornu, tolik k pravdivosti tvrzení o zadržování peněz 12 dní.

K zákazníkům se chováme slušně a nad rámec zákonných povinností. Slušné chování tedy očekáváme i nazpět. Z vaší strany šlo evidentně o snahu “vydělat” na naší chybě. Věřím, že ani vy nejste neomylný. Do budoucna samozřejmě uděláme maximum, aby k tomuto znovu nedošlo. Tímto se tedy ještě jednou omlouváme.

Pěkný den!
    Ing. Alena Reková
    Zilkahodinky.sk

Rychle dodanie, super t

• Rýchla dodávka, nádherné hodinky zodpovedajúce ponuke na e-shope Maximálna spokojnosť

• Rýchly a spolahlivy.